Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.V sekci OBCHOD naleznete spustu zajímavých produktů. Naším cílem je zaměřit se na kvalitu, ne na kvantitu.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSYCANISTERAPIE je v současné době hodně diskutované a rozvíjející se odvětví. Chceme vám zde nabídnout svoje znalosti a zkušenosti a pomoc handicapovaným lidem. V současné době je to výcvik canisterapeutického psa pro dítě trvale odkázané na lůžko.
Obecné informace
Ins - Lenka
Jak se zaregistrovat OLD
Jak se zaregistrovat?
Ins - Ivana
Ins - Martina
ins - Bara 2
Ins - Peter
Ins - Míša
Ins - Bára
Ins - Alča
Ins - Andrea
Ins - Kačka
Ins - Šimona
Ins - Zuzka
Ins - Láďa
Ins-Martina
Ins - Pavla R.
Ins - Pavla V.
Ins - Tereza Š.
Ins - Eva
Otázky a odpovědi
Ins-Luboš
Ins-Kristýna
Ins - Tereza V.
ins - Lucie
ins - denisa
Ins-Lucka R
Ins-Lenka Z
Ins-Iveta
Ins - Anička
Seznamovací lekce
Dospělí
Štěňata
Specializovaný výcvik
Lovecký výcvik
Intenzivní kurzy
Obedience
Agility
Nosework
Dogfrisbee
Dogfitness
Pozitivní motivace
Puller
Kontakty
Provozní řád
Kreditní systém
Zrušení termínu
Kde nás najdete
Výcvikový areál Řeporyje
Výcvikový areál Stodůlky
Výcvikový areál Pesopark
Registrace psa
Rozvrh cvičení

 
 
 
přihlášení 1) Pokud se na našich stránkách nacházíte poprvé nebo ještě nejste zaregistrovaní, učiňte tak po kliknutí vlevo dole na „Registrace nového čtenáře“. Zadejte své uživatelské jméno, heslo a e-mailovou adresu. Po potvrzení aktivačního mailu se přihlaste. V editaci profilu uveďte též telefonický kontakt (nebude zveřejněný). Je důležitý pro rychlé oznámení změn ve cvičení.
 2) Na vodorovné liště v hlavním menu klikněte na „Výchova a výcvik“ a dále na „Registrace psa“. Zde se vám objeví upozornění: „Jste tady poprvé. Chcete přihlásit svého psa na cvičení?“ Označte variantu „ano“ a systém vám odpoví takto: „Byl vám založen účet na cvičení. Máte na kontě 1 kredit (První lekce je u nás zdarma, tudíž je účet nového zájemce automaticky nabitý na uvedený 1 Kredit).

3) vyplňte svoje telefonní číslo a dle instrukcí zašlete SMS pro automatickou aktivaci účtu na cvičení. Nejedná se o žádnou byrokracii ani tahání peněz, ale o kontrolní postup, abychom věděli, kdo se k nám nově hlásí a především se tak snažíme předejít nejapným žertíkům typu „Nahlásím jim tam 10 fiktivních psů a tím zablokuji možnost přijít pro ostatní!.

Poté klikněte na Přidat psa

 4) Přidat psa – zde zaregistrujete svého psa a po vyplnění všech údajů data uložíte. Máte-li více psů zaregistrujete je postupně. Po aktivaci vašeho účtu vám bude v budoucnu systém automaticky k vašemu jménu přiřazovat vámi zaregistrované psy.
 5) V tomto okamžiku máte už vše potřebné pro přihlášení na první lekci.
 6) Nyní stači najít vhodný termín a přihlásit psa na cvičení / seznamovací lekci.
 7) Psa na cvičení ( pro nově registrované na seznamovací lekci) přihlásíte tak, že si v tabulce vyberete termín, který vám vyhovuje a kde je volné místo. Na termín kliknete.
 8) Kliknete na volbu "přihlásit psa". Pes se automaticky přihlásí a z vaše účtu se odečte příslušný kredit. V případě, že nebudete moci z jakéhokoliv důvodu přijít, můžete včas psa odhlásit a využitý kredit se vám automaticky načte zpět na účet. V případě, že tak neučiníte, kredit propadne. Za pozdní odhlášení se se vám bude účtovat penále viz "Storno cvičení".
V případě, že vámi požadovaný termín je obsazen, kliknutím na „Zapnout hlídacího psa“ si aktivuje službu, která vám pošle automatický email, jakmile se uvolní místo na cvičení v požadovaném termínu.

9) Kredity na cvičení lze zakoupit přímo u nás na cvičišti. Je to kartička v hodnotě 100,-/200,-/500,- nebo 1.000,- Kč s číselným kódem. Tento kód musíte již sami zadávat do systému pod „Přidat kredit“ a váš účet se tak nabíjí do výše zaplacené částky. Zakoupíte-li si najednou více těchto kreditů, zadáváte jednotlivé kódy postupně a nezapomeňte také vždy jednotlivě „odeslat“ (potvrdit). Z nabitého účtu se pak kredit zase odečítá podle toho, jak se hlásíte na cvičení.

Nezapomeňte taky vyplnit váš seznam přání abyste nám umožnili vypisovat nové termíny právě v čase který vám bude nejvíce vyhovovat.


Na závěr musíme ještě upozornit, že tento systém byl zaveden především z důvodu velkého zájmu o náš výcvik, který bychom ale neradi znehodnotili kvantitou na úkor kvality. V praxi to znamená, že vždy uvolníme na daný termín tolik míst, kolik budeme mít k dispozici instruktorů. Každý instruktor se může plnohodnotně věnovat maximálně 10 dospělým jedincům a následně 8 štěňátkům ve školičce.

Máme na srdci hlavně spokojenost vaši i vašich pejsků a také, aby jednotlivé lekce byly pro vás přínosem!


WWW.HafBezObav.CZ © 2006 Haf Bez Obav s.r.o.

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULA • ICQ: 220-736-435 • RSS