Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.V sekci OBCHOD naleznete spustu zajímavých produktů. Naším cílem je zaměřit se na kvalitu, ne na kvantitu.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSYCANISTERAPIE je v současné době hodně diskutované a rozvíjející se odvětví. Chceme vám zde nabídnout svoje znalosti a zkušenosti a pomoc handicapovaným lidem. V současné době je to výcvik canisterapeutického psa pro dítě trvale odkázané na lůžko.
Obecné informace
Ins - Lenka
Jak se zaregistrovat OLD
Jak se zaregistrovat?
Ins - Ivana
Ins - Martina
ins - Bara 2
Ins - Peter
Ins - Míša
Ins - Bára
Ins - Alča
Ins - Andrea
Ins - Kačka
Ins - Šimona
Ins - Zuzka
Ins - Láďa
Ins-Martina
Ins - Pavla R.
Ins - Pavla V.
Ins - Tereza Š.
Ins - Eva
Otázky a odpovědi
Ins-Luboš
Ins-Kristýna
Ins - Tereza V.
ins - Lucie
ins - denisa
Ins-Lucka R
Ins-Lenka Z
Ins-Iveta
Ins - Anička
Seznamovací lekce
Dospělí
Štěňata
Specializovaný výcvik
Lovecký výcvik
Intenzivní kurzy
Obedience
Agility
Nosework
Dogfrisbee
Dogfitness
Pozitivní motivace
Puller
Kontakty
Provozní řád
Kreditní systém
Zrušení termínu
Kde nás najdete
Výcvikový areál Řeporyje
Výcvikový areál Stodůlky
Výcvikový areál Pesopark
Registrace psa
Rozvrh cvičení

 
 
 

 PÁR SLOV O MNĚ

Už jako malá jsem jako většina dětí otravovala maminku s pořízením pejska. Bohužel mi to nebylo dopřáno, ani když jsem domů snaživě před každými prázdninami nosila samé jedničky. Stal se ze mne malý kynolog teoretik. Doma jsem měla snad všechny knížky s psí tématikou, které v té době byly k sehnání. V 16 letech letech se mi splnil sen a mým velkým kamarádem se stal nalezenec černý kříženec Beneček, konečně jsem teorii převedla do praxe. Nenavštěvovali jsme sice žádné cvičiště, ale za jeho výchovu se stydět nemusím. Byl a stále je báječným společníkem. Když jsem později stěhovala do podnájmu, zůstal Ben u mé maminky a mladších sourozenců, kteří tráví většinu dne doma a ne v zaměstnání. Dnes si Beneček užívá zaslouženého psího důchodu a krom částečné stařecké hluchoty se stále těší výbornému zdraví, je stále veselý a jeho elán a chuť do života by mu mohl kdejaký mladší pes závidět.
Bez pejska jsem ale dlouho nevydržela a když mi to později situace dovolila, začala jsem vybírat dalšího psího kamaráda.
Nyní mám dva pejsky - čtyřletou stafbulku Sofinku a dvouletého borderáka Koníka, se kterými se věnuji s různou intenzitou rozličným psím sportům. V roce 2007 jsem spolu s dalšími nadšenci stála u zrození české obedience a od počátku figuruji ve výboru klubu Obedience CZ.
Díky tomuto sportu jsem se seznámila s Ann Schonenberger a Petrou Florschuetz, které mi ukázaly "jiný" způsob výcviku, než který je obvyklý na českých cvičištích. Cvičení se provádí pro psa pochopitelnou a zábavnou formou. V tomto duchu také vedeme naše obedience tréninky. S oběma pejsky cvičím především pro potěšení jejich i moje bez nějakých velkých ambicí. Radost mi dělá především to, že je cvičení baví. Krom obedience se občas společně učíme zdolávat agility překážky a věnujeme se sportovní kynologii - Koník dle mezinárodního řádu IPO, Sofie "malým plemenům" podle národního zkušebního řádu, vyniká v pachových pracích, nicméně jejím největším potěšením je figurantův rukáv :-)WWW.HafBezObav.CZ © 2006 Haf Bez Obav s.r.o.

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULA • ICQ: 220-736-435 • RSS