Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.V sekci OBCHOD naleznete spustu zajímavých produktů. Naším cílem je zaměřit se na kvalitu, ne na kvantitu.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSYCANISTERAPIE je v současné době hodně diskutované a rozvíjející se odvětví. Chceme vám zde nabídnout svoje znalosti a zkušenosti a pomoc handicapovaným lidem. V současné době je to výcvik canisterapeutického psa pro dítě trvale odkázané na lůžko.
Obecné informace
Ins - Lenka
Jak se zaregistrovat OLD
Jak se zaregistrovat?
Ins - Ivana
Ins - Martina
ins - Bara 2
Ins - Peter
Ins - Míša
Ins - Bára
Ins - Alča
Ins - Andrea
Ins - Kačka
Ins - Šimona
Ins - Zuzka
Ins - Láďa
Ins-Martina
Ins - Pavla R.
Ins - Pavla V.
Ins - Tereza Š.
Ins - Eva
Otázky a odpovědi
Ins-Luboš
Ins-Kristýna
Ins - Tereza V.
ins - Lucie
ins - denisa
Ins-Lucka R
Ins-Lenka Z
Ins-Iveta
Ins - Anička
Seznamovací lekce
Dospělí
Štěňata
Specializovaný výcvik
Lovecký výcvik
Intenzivní kurzy
Obedience
Agility
Nosework
Dogfrisbee
Dogfitness
Pozitivní motivace
Puller
Kontakty
Provozní řád
Kreditní systém
Zrušení termínu
Kde nás najdete
Výcvikový areál Řeporyje
Výcvikový areál Stodůlky
Výcvikový areál Pesopark
Registrace psa
Rozvrh cvičení

 
 
 

Pavla Vašíčková – dogfitness, agility, základní poslušnost s prvky pozitivní motivace

Pavla VašíčkováJaké psy máte, měli jste či plánujete (případně jaké plemeno preferujete a proč)?
Momentálně se mnou sdílí domácnost 2 psí slečny – kříženec zlatého retrívra s hovawartem – Nelly a hovawartka Shayenne. Rozhodnutí pořídit si Nellynku obrátilo můj život vzhůru nohama, a (nejen) díky ní vznikly mé ambice předávat „rady“ ostatním pejskařům. V mé psí historii zaujímá místo také kříženec Bobeš. Hrdinně se potýkal s mými tehdy ještě dětskými a časem i pubertálními pokusy o „kynologický“ výcvik. 

Od jakého roku se zabýváte kynologií a výcvikem psů jako takovým? 
Pasivně od dětství, aktivně pak cca 7 let.

Jaké jsou vaše aktivity s vašimi psy (odvětví výcviku či sportu, apod. ...)? 
Svým psům (a vlastně i sobě) se snažím zpestřit naše soužití celou škálou psích sportů. Od „klasické“ sportovní kynologie (stopy, poslušnost, obrana), přes dogfitness, agility a dogdancing. V poslední době zkoušíme také záchranařský výcvik.

Jaké jsou vaše dosavadní kynologické úspěchy (samozřejmě i sportovní se počítají)?
Největším kynologickým úspěchem je pro mě spokojený vztah psovoda a psa. Co se týče „oficialit“, máme složené zkoušky ze sportovní kynologie, dogdancingu a některá ocenění ze závodů agility a dogdancingu.  Pravidelně se se svými psy účastním ukázek psích sportů na různých akcích, např. veletrhy For Pets, Mezinárodní den zvířat pod záštitou Nadace na ochranu zvířat, Pedigree procházky se psy při Pražském maratonu, Slivenecký voříšek, umisťovací výstava Sen zvířat, Barrandovský voříšek aj. Všechny závody, zkoušky a exhibice absolvuji se svými psy hlavně pro radost.

A něco málo z "nepejskařského života“... 
Studuji na Vysoké škole ekonomické v Praze a mé další koníčky vedle kynologie jsou sport, turistika, hudba, kultura a design.


WWW.HafBezObav.CZ © 2006 Haf Bez Obav s.r.o.

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULA • ICQ: 220-736-435 • RSS