Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.V sekci OBCHOD naleznete spustu zajímavých produktů. Naším cílem je zaměřit se na kvalitu, ne na kvantitu.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSYCANISTERAPIE je v současné době hodně diskutované a rozvíjející se odvětví. Chceme vám zde nabídnout svoje znalosti a zkušenosti a pomoc handicapovaným lidem. V současné době je to výcvik canisterapeutického psa pro dítě trvale odkázané na lůžko.
Obecné informace
Ins - Lenka
Jak se zaregistrovat OLD
Jak se zaregistrovat?
Ins - Ivana
Ins - Martina
ins - Bara 2
Ins - Peter
Ins - Míša
Ins - Bára
Ins - Alča
Ins - Andrea
Ins - Kačka
Ins - Šimona
Ins - Zuzka
Ins - Láďa
Ins-Martina
Ins - Pavla R.
Ins - Pavla V.
Ins - Tereza Š.
Ins - Eva
Otázky a odpovědi
Ins-Luboš
Ins-Kristýna
Ins - Tereza V.
ins - Lucie
ins - denisa
Ins-Lucka R
Ins-Lenka Z
Ins-Iveta
Ins - Anička
Seznamovací lekce
Dospělí
Štěňata
Specializovaný výcvik
Lovecký výcvik
Intenzivní kurzy
Obedience
Agility
Nosework
Dogfrisbee
Dogfitness
Pozitivní motivace
Puller
Kontakty
Provozní řád
Kreditní systém
Zrušení termínu
Kde nás najdete
Výcvikový areál Řeporyje
Výcvikový areál Stodůlky
Výcvikový areál Pesopark
Registrace psa
Rozvrh cvičení

 
 
 

Martina Mikolášová - společenský výcvik

 Jaké psy máte, měli jste či plánujete (případně jaké plemeno preferujete a proč)?
Máme s přítelem maďarského ohaře Goofyho bez PP a dobrmanku Casille Coldplay, domácky Sillynku. V obou těchto plemenech jsem si našla něco svého – Goofy je taková dobrá duše a zároveň šašek a hračička s neuvěřitelným množstvím energie, Silly je přemýšlivá bojovnice, ohromná osobnost, váží každý svůj krok, ale když do něčeho jde, tak už pořádně :-) Do budoucna bych nejradši měla vždycky tyhle dva.

Od jakého roku se zabýváte kynologií a výcvikem psů jako takovým?
Od roku 2007, začala jsem s pořízením Goofyho.

Jaké jsou vaše aktivity s vašimi psy (odvětví výcviku či sportu, apod. ...)?
S Goofíkem se věnujeme skoro všemu – od sportovní kynologie (poslušnost, stopy a začíná i s obranou), přes agility, dogdancing a okrajově frisbee až po dogtrekking, canicross, bikejoring, skijoring a ostatní tahací sporty. Zní to jako od všeho trochu a nic pořádně (což je vlastně pravda), ale jeho jakákoli aktivita strašně moc baví a je mu asi jedno, jestli bude v něčem mistr světa nebo bude jen tak sportovat bez cíle :-) Se Sillynkou se vším teprve začínáme (bude jí teprve rok), ale už teď trénujeme sportovní kynologii, dogdancing a zkoušíme agility. Mimoto samozřejmě vydatně procházkujeme a jinak blbneme.

Jaké jsou vaše dosavadní kynologické úspěchy (samozřejmě i sportovní se počítají)?
Ze sportovní kynologie má Goofy složeno pouze ZZO, ostatní zkoušky máme samozřejmě v plánu; v agility jsme absolvovali několik neoficiálních závodů – někde jsme se umístili, někde dokonce vyhráli a někde taky vůbec nic... také máme plány do budoucna; z dogdancingu máme složeny zkoušky HtM1 a DwD1 a plánujeme další; v ostatních disciplínách nezávodíme. Silly nemá (zatím) složenou vůbec žádnou zkoušku ani nezaznamenala žádný sportovní úspěch – všeho dočasu :-)

A něco málo z "nepejskařského života“ ...
Končím studium na VŠE, obor daně a připravuji se na povolání v oboru. Mezi moje mimopsí koníčky patří sport, filmy a přátelé.


WWW.HafBezObav.CZ © 2006 Haf Bez Obav s.r.o.

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULA • ICQ: 220-736-435 • RSS