Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.V sekci OBCHOD naleznete spustu zajímavých produktů. Naším cílem je zaměřit se na kvalitu, ne na kvantitu.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSYCANISTERAPIE je v současné době hodně diskutované a rozvíjející se odvětví. Chceme vám zde nabídnout svoje znalosti a zkušenosti a pomoc handicapovaným lidem. V současné době je to výcvik canisterapeutického psa pro dítě trvale odkázané na lůžko.
Obecné informace
Ins - Lenka
Jak se zaregistrovat OLD
Jak se zaregistrovat?
Ins - Ivana
Ins - Martina
ins - Bara 2
Ins - Peter
Ins - Míša
Ins - Bára
Ins - Alča
Ins - Andrea
Ins - Kačka
Ins - Šimona
Ins - Zuzka
Ins - Láďa
Ins-Martina
Ins - Pavla R.
Ins - Pavla V.
Ins - Tereza Š.
Ins - Eva
Otázky a odpovědi
Ins-Luboš
Ins-Kristýna
Ins - Tereza V.
ins - Lucie
ins - denisa
Ins-Lucka R
Ins-Lenka Z
Ins-Iveta
Ins - Anička
Seznamovací lekce
Dospělí
Štěňata
Specializovaný výcvik
Lovecký výcvik
Intenzivní kurzy
Obedience
Agility
Nosework
Dogfrisbee
Dogfitness
Pozitivní motivace
Puller
Kontakty
Provozní řád
Kreditní systém
Zrušení termínu
Kde nás najdete
Výcvikový areál Řeporyje
Výcvikový areál Stodůlky
Výcvikový areál Pesopark
Registrace psa
Rozvrh cvičení

 
 
 

BARBORA TATÍČKOVÁ - školka pro štěňata, poslušnost

 Jaké psy máte, měli jste či plánujete (případně jaké plemeno preferujete a proč)?
Mám zlatého retrívra Sushi, rotvajlera Sofii (Drusilla Bohemia Col-Bri), křížence border kolie a německého ovčáka Pollynku. Měla jsem nalezence křížence NO a rotvajlera. Jednoznačně preferuji plemeno rotvajler, zejména pro jeho inteligentní, věrnou, spolehlivou a vždy veselou povahu. Do budoucna plánuji ještě pořízení brabantíka - bonzaje rotvajlera. :o)

Od jakého roku se zabýváte kynologií a výcvikem psů jako takovým?
Od roku 2004.

Jaké jsou vaše aktivity s vašimi psy (odvětví výcviku či sportu, apod....)?
Sportovní kynologie, agility, dogdancing, coursing. Jaké jsou vaše dosavadní kynologické úspěchy (samozřejmě i sportovní se počítají)? Bohužel u nás platí přísloví, kovářova kobyla chodí bosa. Proto netrénujeme tak intenzivně jak bych si přála. :o( Sportovní kynologie: Sofie - ZOP, ZZO, BH (na vyšší zkoušky se připravujeme.); Sushi – ZZO. Dogdancing: Sofie i Sushi - 1. úroveň Heelwork to Music (na další se taktéž připravujeme.). Agility běháme (zatím) jen rekreačně a pro zábavu.

A něco málo z "nepejskařského života“ ...
Pracuji jako fotoeditorka v bulvárním týdeníků SPY. Na jiné koníčky kromě pejsků už moc času nezbývá. Ale pokud se najde, baví mě spinning, běhání a hrozně ráda vařím a peču dorty.


WWW.HafBezObav.CZ © 2006 Haf Bez Obav s.r.o.

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULA • ICQ: 220-736-435 • RSS