Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.V sekci OBCHOD naleznete spustu zajímavých produktů. Naším cílem je zaměřit se na kvalitu, ne na kvantitu.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSYCANISTERAPIE je v současné době hodně diskutované a rozvíjející se odvětví. Chceme vám zde nabídnout svoje znalosti a zkušenosti a pomoc handicapovaným lidem. V současné době je to výcvik canisterapeutického psa pro dítě trvale odkázané na lůžko.
Obecné informace
Ins - Lenka
Jak se zaregistrovat OLD
Jak se zaregistrovat?
Ins - Ivana
Ins - Martina
ins - Bara 2
Ins - Peter
Ins - Míša
Ins - Bára
Ins - Alča
Ins - Andrea
Ins - Kačka
Ins - Šimona
Ins - Zuzka
Ins - Láďa
Ins-Martina
Ins - Pavla R.
Ins - Pavla V.
Ins - Tereza Š.
Ins - Eva
Otázky a odpovědi
Ins-Luboš
Ins-Kristýna
Ins - Tereza V.
ins - Lucie
ins - denisa
Ins-Lucka R
Ins-Lenka Z
Ins-Iveta
Ins - Anička
Seznamovací lekce
Dospělí
Štěňata
Specializovaný výcvik
Lovecký výcvik
Intenzivní kurzy
Obedience
Agility
Nosework
Dogfrisbee
Dogfitness
Pozitivní motivace
Puller
Kontakty
Provozní řád
Kreditní systém
Zrušení termínu
Kde nás najdete
Výcvikový areál Řeporyje
Výcvikový areál Stodůlky
Výcvikový areál Pesopark
Registrace psa
Rozvrh cvičení

 
 
 

PETER KONČULA - poslušnost, stopy, aport, individuální výcvik

Jaké psy máte, měli jste či plánujete (případně jaké plemeno preferujete a proč)? Moji první psi byli všichni Alíci, Puňťové, Broci u babiček, dědečků a sousedů na dvorech. Prvního vlastního psa jsme si společně s manželkou pořídili před 10-ti. Dostal jméno Ajax a je to Rhodesian Ridgeback. Ajaxovi jsme následně pořídili ještě Bublinku, nalezence. Běhala omrzlá a hladová po polích jenom s rezavým stahovákem. Bublina je kříženec pravděpodobně labradora a maďarského ohaře.

Od jakého roku se zabýváte kynologií a výcvikem psů jako takovým? Pasivně odmala, aktivně od roku 2000. Náš první pes Ajax byl pro nás dostatečně dobrou školou do začátku :o).

Jaké jsou vaše aktivity s vašimi psy (odvětví výcviku či sportu, apod. ...)? Všehochuť co nás zajímá. Lovecká, sportovní kynologie, agility, coursing, dogtrekking a caniscross, obedience. Teď už jsou naši psi na důchodovém odpočinku, takže už jen velice rekreačně.

Jaké jsou vaše dosavadní kynologické úspěchy (samozřejmě i sportovní se počítají)? Přípravě psů na skládaní zkoušek se moc nevěnuji. Pro mě je hlavní zájem společenská výchova a problémové chování psů. Přece jenom jsem však nějaké zkoušky skládal. Služební - ZOP. Lovecké - BzH, HZ, MIBzH RR (2x vítěz mezinárodních zkoušek), PZ, KBZ RR, BZ. Sportovní - Obedience Z, Coursing (Mistr ČR, Mistr Čech - 2005 ), Dogtrekking

A něco málo z "nepejskařského života“... Kynologie bohužel není můj hlavní pracovní poměr. Pracuji jako IT specialista. Vedle toho se věnuji fotografii a speciálním masážím. Technicky zabezpečuji chod a administraci webových stránek . A dál všechno možného dalšího co se točí kolem Haf Bez Obav. A samozřejmě ještě našemu velko-maloobchodu Dogoutdoor.cz s outdoorovým vybavením pro psy.


WWW.HafBezObav.CZ © 2006 Haf Bez Obav s.r.o.

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULA • ICQ: 220-736-435 • RSS