Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.V sekci OBCHOD naleznete spustu zajímavých produktů. Naším cílem je zaměřit se na kvalitu, ne na kvantitu.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSYCANISTERAPIE je v současné době hodně diskutované a rozvíjející se odvětví. Chceme vám zde nabídnout svoje znalosti a zkušenosti a pomoc handicapovaným lidem. V současné době je to výcvik canisterapeutického psa pro dítě trvale odkázané na lůžko.
Obecné informace
Ins - Lenka
Jak se zaregistrovat OLD
Jak se zaregistrovat?
Ins - Ivana
Ins - Martina
ins - Bara 2
Ins - Peter
Ins - Míša
Ins - Bára
Ins - Alča
Ins - Andrea
Ins - Kačka
Ins - Šimona
Ins - Zuzka
Ins - Láďa
Ins-Martina
Ins - Pavla R.
Ins - Pavla V.
Ins - Tereza Š.
Ins - Eva
Otázky a odpovědi
Ins-Luboš
Ins-Kristýna
Ins - Tereza V.
ins - Lucie
ins - denisa
Ins-Lucka R
Ins-Lenka Z
Ins-Iveta
Ins - Anička
Seznamovací lekce
Dospělí
Štěňata
Specializovaný výcvik
Lovecký výcvik
Intenzivní kurzy
Obedience
Agility
Nosework
Dogfrisbee
Dogfitness
Pozitivní motivace
Puller
Kontakty
Provozní řád
Kreditní systém
Zrušení termínu
Kde nás najdete
Výcvikový areál Řeporyje
Výcvikový areál Stodůlky
Výcvikový areál Pesopark
Registrace psa
Rozvrh cvičení

 
 
 

Vítáme vás na stránkách výchovy a výcviku Haf Bez Obav.cz


Pořízení psa do rodiny je závazkem na mnoho let a proto by jeho výchova a výcvik měli být základem harmonického soužití s lidmi. Zodpovědní majitelé hledají maximum informací a zkušeností. HAFBO se tyto informace a zkušenosti snaží majitelům psů zodpovědně předávat formou, která je snadno pochopitelná a dobře osvojitelná. Budeme rádi, když se rozhodnete pro návštěvu našich výcvikových lekcí. Prosíme, seznamte se se základními informacemi  o nás a o výcvikových lekcí, které u nás probíhají. Budeme se na vás a vašeho čtyřnohého kamaráda těšit.

Co to vlastně je rodinný pes?
Rodinný pes žije a pohybuje se s lidmi nejenom na samotách a na venkově, ae čím dál více a častěji v hustě zalidněných oblastech velkoměst. Může to být voříšek, pejsek z útulku nebo šampion s průkazem původu. Je to prostě takový pes, který s námi sdílí náš běžný rodinný život, umí se správně chovat v každé běžné situaci a může nás rovněž bez problémů kamkoliv doprovázet. Běžné situace jako např. pouliční ruch, návštěva restaurace, jízda MHD, cizí lidi, ostatní psi nebo zvěř by ho neměli vyvádět z rovnováhy a měl by být ve všech těchto momentech naprosto ovladatelný a poslušný. Nic ale nevzniká samo od sebe a správné chování se bohužel nedědí ani po rodičích ani nejde koupit v supermarketu. Musíme se přičinit sami a pokud možno se snažit vše hned od počátku dělat správně.

Jak toho ale dosáhnout?
Odpověď je poměrně jednoduchá, přijďte mezi nás!

Na co se zaměřujeme?
Cvičení je zaměřené především na upevnění vzájemného vztahu mezi majitelem a jeho psem, na nastavení správné komunikace a respektování potřeb obou stran. Dále na budování a rozvíjení důvěry psa ve svého pána, využívání správné intonace hlasu, mimiky a gest jako základu pro správnou komunikaci se psem a na tolik nezbytné porozumění tzv. "psí řeči".

Co zastáváme?
1. Trvalé vodění psa na vodítku je týráním zvířat. Nutnost volného pohybu a kontakt s jedinci vlastního druhu je jednou ze základních potřeb psa.
2. Vodítko není zárukou ovladatelnosti psa. Zárukou ovladatelnosti je oboustranná správně nastavená komunikace a pravidla v lidsko-psí smečce.
3. Cvičení musí být pro psa zábavné a motivující. Je důležité umět psa pochválit a místo zákazu mu umět sdělit, jak je to správně.

Co je naším cílem?
Naším cílem je co nejvíce spokojených a šťastných majitelů vychovaných a zcela ovladatelných psů, pro které je život s nejstarším průvodcem a přítelem člověka obohacením a přínosem a nikoliv stresujícím elementem.

Pokud máte zájem zúčastnit se nebo se přijít jenom podívat, neváhejte a pište, volejte nebo se rovnou zaregistrujte.

Co se u nás cvičí?
Nejširší okruh našeho působení je výchova a výcvik psa rodinného, chceteli-společenského a to od nejmenších štěňátek formou socializačních lekcí až po dospělé psy.
Naši výcvikáři se však stále vzdělávají a tak jsme schopni Vám nabídnout i lekce využívajích nových metod a specializovaných výcviků (agility, sportovní kynologie, obedience, dogdancing, dogfrisbee, dogfitness, příprava na výstavy a zkoušky atd.) Detaily naleznete u jednotlivých druhů výcviku. Informace o našich lektorech jsou k dispozici pod instruktory.

Pro zájemce o společenský výcvik vypisujeme seznamovací lekce, kde se seznámíte s tím, jak se u nás cvičí a jak HAFBO funguje. Pro zájemce o specializovaný výcvik doporučujeme kontaktovat příslušné instruktory.

Těšíme se na Vás i na Vašeho pejska.

Mail: Vycvik@hafbezobav.cz
Tel.: 724 132 116, 603 486 867

Kredity lze zakoupit u instruktora přímo na výcvikové lekci nebo převodem na účet číslo 35-6172060277/0100. Jako VS (variabilní symbol) uveďte číslo své registrace u nás. Svůj VS najdete zde: http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/vycvik/registrace 

 


WWW.HafBezObav.CZ © 2006 Haf Bez Obav s.r.o.

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULA • ICQ: 220-736-435 • RSS