Na HLAVNÍ STRANĚ najdete vždy aktuální články řazeny dle data zveřejnění. U každého článku je v „ kostičce “ uvedeno do jakého oboru daný článek zapadá. Obory jsou pak řazeny vlevo.V INZERCI jsem pro vás připravili možnost zveřejnění vlastních. inzerátů vč. prezentací akcí pro psy. Inzerce je samozřejmě zdarma.FÓRUM je tu pro vás na pokec.VÝCHOVA a VÝCVIK  je pro vás možností zapojit se do našich speciálních výchovných a výcvikových programů.SLUŽBY PRO PSY

 Vítej Host 
Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?
 
 
 
 Uživatelé Online 
41 Hostů, 0 Uživatelů

  Partneři

Veterinární klinika Delta


  Autoři
Pokud máte chuť a chcete se zapojit do našeho redakčního týmu, napište nám.

Vstup pro autory

    Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 84 nalezených)    

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|

Hostivař
(Iva Paboučková, Psí příběhy, 19.03.2008)

procházka kolem vodní nádrže Hostivař

Míra se Sharinkou naplánovali hromadnou procházku nejen pro kamarády z HafBO cvičáku. Páníčci trošku podiskutovali o místu a datumu konání akce a rozhodlo se, že půjdeme v sobotu 15.3.2008 do Hostivaře. ...


Dovolená v Krkonoších
(Iva Paboučková, Psí příběhy, 29.02.2008)

jack russel terier "Ellie" na horách

Už během loňského léta jsme začali plánovat týden dovolené na horách. No, teda spíš plánovat začala Pavla - panička od Rustyho a ostatní jen nahlásili svoji účast. Po rychlé domluvě se zamluvila chata ve vesničce Tample blízko Jilemnice a už jsme se mohli jen těšit na únor. .....


Arina
(Martina Klusáčková, Psí příběhy, 19.02.2008)

zpověď pejskaře amatéra

Je tomu pár let, co jsme celá rodina stála u veterináře a se slzama v očích oplakávali šestnáctiletého jezevčíka Matesa, kterého jsme ze zdravotních důvodů (opakovaně mu selhávaly ledviny a plíce) museli nechat uspat.
Rok se s rokem sešel a já jsem zatoužila po nějakém čtyřnohém parťákovi. ...


Psí život - rozhovor s Jindrou Horskou, dramaturgyní pořadu
(Pavla Gašpárkova, Psí příběhy, 07.12.2007)
Na obrazovkách České televize se od ledna 2008 objeví nový pořad Psí život. Jedná se o týdenní půlhodinový pořad, jehož smyslem je nalézt nový domov pro psy, o které se jejich majitelé z nějakého vážného důvodu nemůžou starat. V každém díle se sleduje příběh jednoho pejska, se kterým se jeho nešťastný majitel musí rozloučit a kterému s pomocí tohoto pořadu hledá nový domov.
My jsme se dramaturgyně pořadu, paní Jindry Horské, zeptali na další doplňující informace: .....

Když si strach s beznadějí podávají dveře...
(Kamila Ševčíková, Psí příběhy, 12.11.2007)

Jako malé štěňátko jsem byla doopravdy šťastná. Bydlela jsem na dvorku se svou maminkou a pěti sourozenci. Maminka nás krmila mlíčkem, zahřívala nás a láskyplně čistila svým teplým jazykem. S ostatními sourozenci jsem si mohla dosytosti hrát a dovádět.
Byly to krásné časy, ale bohužel, všechno jednou skončí. Jednoho dne se na nás přišli podívat nějací lidé s odrostlejšími dětmi. Ze všech štěňátek si vybrali právě mě a vzali mě s sebou k nim domů. .....


Dopis Ježíškovi
(Anna Doležalová, Psí příběhy, 09.11.2007)

Budou Vánoce. Pomohla jsem 3letému kloučkovi napsat dopis pro Ježíška a on teď čeká, zda vysněný traktůrek pod stromečkem najde.
Každý máme nějaké přání, ale ne každý, máme někoho, kdo pomůže dopis Ježíškovi napsat.
V psím útulku v Maršovicích u Benešova (www.volny.cz/marsovice.utulek/) se každý den upírá 35 párů psích očí na dveře. Také čekají na splněné přání. Čekají na svého pána.
Psi jsou mnohdy jako děti, tak proč jim nepomoci, stejně jako dětem, s dopisem Ježíškovi. Budou Vánoce a možná se jim jejich přání splní a třeba už o Vánocích budou doma, u svého nového pána.


Poděkování
(Redakce, Psí příběhy, 30.09.2007)
Vážená redakce, ráda bych Vás požádala, abyste uveřejnili jedno poděkování. Tady je náš příběh.

Rita
(Štástková Petra, Psí příběhy, 14.09.2007)
Ahoj lidi, jmenuji se Rita a jsem roční německá ovčanda podobná známému komisaři Rexovi. Říkají o mě, že jsem milá psí holka, která už si toho v životě dost prožila.

Adopce chrtů
(Sandra Bejšáková, Psí příběhy, 05.09.2007)
Včera jsme v hlavní zpravodajské relaci viděli úspěšnou adopci asi 40 chrtů, kteří již nebyli použitelní na závodní dráze. Hrozilo jim v lepším případě utracení, v horším případě týrání a nehumánní smrt.

Varování - dávejte na své psy pozor!
(Ivana Kvěchová, Psí příběhy, 07.06.2007)
 Tohohle pejska, Enjoy Happy Arenda (domácky Joy), jste mohli ještě před nedávnem vidět na českých výstavách. Fotka, na které se mu můžete i podívat do očí je pořízená na výstavě ve slovenském Senci v červnu 2006.
  Paní Č. jej přihlásila spolu s jeho bratrem Creekem Happy Arenda, které má doma, na klubovou výstavu do moravského Zlína. Vzala i jejich 7 měsíční polosestru Glorii Happy Arenda s sebou na výstavu, která se jim stala osudnou.

Jak jsem přišla na svět a jak jsem si našla novou smečku
(Blanka Floriánová, Psí příběhy, 20.03.2007)
Říjen – Prosinec 2006. Jsem drsnosrstá trpasličí jezevčice, a narodila jsem se 9.10.2006. Svátek měl ten den zrovna Štefan …možná prosto jsem dostala jméno začínající od Š, ale máma říkala, že je to kvůli tomu, že před námi bylo u Valentínků už tolik štěňátek, že na nás vyšlo tohle písmenko…Jmenuji se Štafetka Valentinka, ale doma mi říkají Bettinko. Moje maminka se jmenuje Myšička Valentinka a táta má takový divní cizácký jméno Shadow v. Margelchopf, ale doma mu říkají Puclík, prý je z daleka, až ze Švýcarska, ale zatím jsem tam nebyla, tak nevím ke to je, ani jak to tam vypadá. Jednou mi to táta ale určitě povypráví, až tam pojedeme na návštěvu.

Děda vidí srdcem
(Štástková Petra, Psí příběhy, 12.02.2007)
Jednou někdo moc moudrý řekl: “Každý pes má jedno velké přání. Milujte mne.” a mně nezbývá nic jiného, než s tím souhlasit. Nejsem už nejmladší pes, už jsem toho spoustu zažil a díky bohu jsem už zažil, jaké to je být milován. Měl jsem svého pánečka, bydleli jsme spolu v bytovce v Pacově a měli jsme se moc dobře. Žili jsme si tu 7 let v míru a pokoji a měli se moc rádi. Pak nám ale osud začal pod nohy stavět překážky.

Střílel a zabil před mýma očima
(Draha Liškutínová, Psí příběhy, 06.02.2007)
Vy, kteří máte zvířata za kamarády a členy rodiny!! Chci Vás upozornit na smutnou skutečnost, která se stala nám. A především, která se může stát komukoli z Vás! Stačí k tomu velice málo a vůbec Vy ani Váš pes nemusíte dělat nic špatného a protizákonného!!!

Bak a měsíc
(Štástková Petra, Psí příběhy, 28.01.2007)
Můj věrný příteli, co tě dnes zdrželo? Vím, musí to tak být, je tomu tak po staletí a já jsem příliš malý, abych chod vesmíru změnil. Každý den tě vyhlížím, jsi má jistota. Jediná. Nikdy nezklameš, někdy dříve, jindy později, ale vždy se ukážeš a já se na tebe tak rád dívám. Pohled na tebe mě uklidňuje, vím, že co se má stát, stane se. Jak však měníš čas svých příchodů, mění se i doba, čas tak rychle plyne a já jsem stále tu. Jen ty a já víme, že mám strach. Strach? Takový velký pes a já mám strach? Nebyl jsem vždy takový, byl jsem sebejistý velký pes, ale teď jsem jiný. Člověk mě změnil. Můj člověk!

Štěstí má jméno Andy
(Aga Grey, Psí příběhy, 27.12.2006)
aneb jak jezevčík Andýsek změnil život jednomu manželskému páru seniorského věku ( který v životě neslyšel termín canisterapie ). Člověk míní, osud mění ... ačkoliv, v tomto případě má osud jméno Andýsek, k tomu čtyři čiperné tlapky, zrzavý kožich, dlouhý čenich, mlsný jazyk, plandající uši - a především, zlatý psí život .Ale každý příběh má svůj začátek .
V jednom okresním městě spokojeně žili manželé, říkejme jim třeba pan Karel a paní Milena.
Prožili mládí se svými radostmi i strastmi odpovídající  své době, vychovali dceru, poznali
  všední i sváteční dny středního věku a smířili se s přicházejícím  stářím.
Celý život pracovali, měli se rádi, žili jeden pro druhého, postarali se o své staré a v posledních letech bohužel již
nemohoucí rodiče, přesto nezatrpkli a dokázali se radovat z maličkostí, které život přináší.
Jak čas plynul, přibývalo bolístek a nemocí, bylo stále těžší odolávat přibývajícím rokům, život kladl do cesty
nejednupřekážku a úsměv se pomalu vytrácel .

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|


WWW.HafBezObav.CZ © 2004 - 2017 Haf Bez Obav s.r.o.

  Novinky
18.04.2018: AGILITY
Základy agility handlingu vypsány v rozvrhu cvičení na 2.5.2018.

11.04.2018: HafBO na For Pets
Ve dnech 12. - 15. dubna se bude konat veletrh For Pets, na kterém se v neděli odpoledne můžete potkat s naší instruktorkou Pavlou, která bude provádět ukázky dogfitness. Stavte se, ráda Vás uvidí.

06.04.2018: Komunikace se psy, osobní setkání s koučem
Pro každý vztah a komunikaci musí být dva, aby si rozuměli. Člověk a zvíře jsou rozdílné bytosti, ať již z pohledu historie či vývoje. Partnerství člověka a zvířete je velmi výjimečný vztah.
Zveme vás tímto na setkání "Komunikace se psy".
Kdy: 20.05.2018
Kde: výcvikový areál HafBO Praha 5 - Stodůlky
Přihlašování ZDE!

18.03.2018: Řeporyje omezení vjezdu.
Po dobu výkopových prací v obci Řeporyje je omezen průjezd ulicí Na Požáru. Ke cvičišti se dostanete nebo je možné zaparkovat u rybníka a dojít pěšky. Čekáme na aktualizace informací z úřadu.

13.01.2018: Obedience
Lekce Obedience pod vedením Lucky budou pokračovat od února 2018.


  Jsme na Facebooku

  Anketa
Jak přistupujete k odčervení psů?

Odčervuji pravidelně
1501  (1501 hl.)
Neodčervuji, nosím trus na rozbor
1180  (1180 hl.)
Odčervuji pravidelně a nosím trus na rozbor
985  (985 hl.)
Odčervuji nepravidelně
1059  (1059 hl.)
Neřeším to
1087  (1087 hl.)

Celkem hlasovalo: 5812


  Slovník


  Počasí od MeteoPress:
Počasí od MeteoPressPočasí od MeteoPressPočasí od MeteoPress

ISSN 1214-9004Administrátor: Peter KONČULARSS
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Partnerství Terapie