Znaková řeč pro psy
Autor: Redakce <redakce(at)hafbezobav.cz>, Téma: Výchova a výcvik, Vydáno dne: 12. 12. 2016Jak docílit pro váš i vašeho psa příjemnější a šťastnější soužití? Knížka Znaková řeč pro psy vám k tomu pomůže.

 


 

 

Člověk tráví se svým psem celé dny a v průměru se mu věnuje přibližně 6hod denně - někdo z nás více, někdo méně. Každý rok je to přibližně 2190 hodin = 91 dní = 3 měsíce. Může se stát, že pokud si navzájem se psem nerozumíme, trávíme čas zbytečně řešením překážek, problémů a komplikací.  Může to být neposlušnost, zlobení, tahání na vodítku, nerespektování našich dohod či nastavených hranic, nebezbečné situace každodenního života či i projev negativním chováním.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 


 

 
 

 

 
Přibližně 3 měsíce v roce trávíme zlobením se, nespokojeností, strachem, kontrolováním aktivit, které bychom nemuseli v našem životě mít. Dokážete si představit, že i tento čas může pro vás oba být příjemný, láskyplný a podložený respektem a důvěrou?

 

 

 

 

 

 

 

Je to váš

 
 
 • průvodce přirozenou komunikací se psem
 •  
 • deník společných úspěchů a pokroků
 •  
 • cesta k Vašemu vzájemnému porozumění
 •  
   

    

   

  Stručně popsaná teorie umocněná praktickými cvičeními vám pomůže si osvojit základy komunikace s vašim psím partnerem. Vytvoříte si váš vlastní deník společných úspěchů.

   

   

   

  Znaková řeč pro psy není klasickou naučnou knížkou, ale průvodcem a pomocníkem k objevení vašeho vlastního šťastného nastavení se psím miláčkem. Nikdy není pozdě začít nalézat nové věci, jejichž správým uplatněním můžete okamžitě pozorovat vlastní úspěchy.

   

   

   

   

   

  Je určena pro mladé i starší, začínající i pokročilé. Pro štěňata i dospělé psy. 

   

   

   

   

  Znaková řeč je komunikací beze slov. Zvířata ke komunikaci používají zvuky, ale také ji vyjadřují postoji, postavením a vnitřní energií. Je návodem jak jednoduše vyjádřit přání či požadavek tak, aby jej pes pochopil. Odhalí vám tajemství k vašemu lepšímu porozumění se psem. Sdílené informace jsou potvrzeny mými 17letými zkušenostmi, praxí s mnoha klienty a úspěšně fungují. Naučíte se jak správně vytvořit vlastní symbol znakové řeči, jasněji propojit přátelství se psem a vaše partnerství se pro vás i psa stane jednodušším a šťastnějším.

   

   

  Správná komunikace vede ke

   
   
 • zlepšení partnerského vztahu se psem,
 •  
 • minimalizavání problému či nepříjemných situací,
 •  
 • oboustrannému pochopení a pochopení rolí,
 •  
 • snadnějšímu zvládání nových situací.
 •  
   

   

   

  Tato knížka s praktickým cvičením je určena nejen vám, kteří přemýšlíte o novém psím přírustku do rodiny; máte štěňátko, které potřebuje výchovu; či pejska, se kterým se chcete naučit nové triky. Je také vhodná pro majitele čtyřnohých kamarádů, kteří chtějí zlepšit svou komunikaci se psy a zjednodušit své budoucí porozumění. Z vlastní zkušenosti vím, že pes je velmi učenlivý tvor a každá nová hra nebo povel je prostředkem proti nudě a stereotypu. Z mnoha pozitivních ohlasů mých klientů vím, že převedení informací uvedených v knížce do praxe velmi pomáhá.

   

   

   

  Nevěříte? Vyzkoušejte a staňte se těmi, kteří si navzájem rozumí. 

   

   

   

  Cena 359 Kč. Vánoční prodej 289 Kč + poštovné. Knížku s věnováním a bez poštovného si můžete vyzvednout na akci

   

  *    v Brně - 16.12.2016

   

  *    v Praze-Stodůlky - 17.12. nebo 18. 12. 2016

   

   

   

  V případě zájmu pište na cloudlesslifecoach@gmail.com nebo volejte na +420 608 575 471.

   

   

  Více informací na www.cloudless-life.com.

   
  Knihu bude možné objednat také přes HAFBO (vycvik@hafbezobav.cz) a po dohodě vyzvednout na na výcvikové lekci.