Charitativní projekt HVĚZDY POMÁHAJÍ
Autor: Redakce <redakce(at)hafbezobav.cz>, Téma: Zajímavosti, Vydáno dne: 30. 10. 2015Anna Geislerová pro Nadaci na ochranu zvířat.

 


 

 

Obuvnická značka TOMS se spojila s časopisem ELLE, aby přenesla filantropii značky do českého kontextu. 

 

Pro charitativní projekt s trefným názvem „HVĚZDY POMÁHAJÍ“ byly osloveny čtyři české módní ikony a známé podporovatelky neziskových projektů, pro něž byly vybrány čtyři speciální modely bot značky TOMS. Každý model reprezentuje jednu ambasadorku a každá si vybrala jednu českou neziskovou organizaci, kterou se rozhodla prostřednictvím projektu podpořit.

 

Aňa Geislerová si k podpoře v rámci tohoto unikátního charitativního projektu vybrala Nadaci na ochranu zvířat.

 

Z prodeje každého limitovaného modelu bot značky TOMS putovalo 33 % na konto Anna Geislerová, ambasadorka projektu a Maya Volavá, jednatelka společnosti Buzz s.r.o., provozující internetový obchod urbanlux.cz, předaly Nadaci na ochranu zvířat šek v hodnotě 60.840,-Kč. Slavnostní předání šeku proběhlo v sídle nadace za účasti Evy Hodek, ředitelky a dalších členek nadačního týmu. Fotografie z předávání šeku pořídila © 

 

Děkujeme tímto paní Aně Geislerové, která si k podpoře v rámci charitativního projektu „HVĚZDY POMÁHAJÍ“ vybrala právě naši Nadaci na ochranu zvířat, značce TOMS, časopisu ELLE a společnosti Buzz s.r.o.