HafBezObav.cz
16. Listopad 2018, 01:47:08 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 [2] 3   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Kloubní výživa  (Přečteno 12175 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Naďa K.
Ultra Extra Super pes

Pohlaví: Ženské

Aimee 28.7. 2009 Beri 1.1. 2010

Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 29. Březen 2013, 20:19:48 »

Ahoj,

nějaký dobrý tip na preventivní kloubní výživu? Zatím jsem Foxovi dával Alavis Kloubní výživu.
Davame jako mnozi aptoflex a spokojenost.
Zaznamenáno

pro SZ "nak"
BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 29. Březen 2013, 20:25:59 »

já dávám hydrolizovaný kolagen
Zaznamenáno
Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 29. Březen 2013, 20:39:51 »

já dávám kolagen skoro celoročně. A pak dvakrát do roka GAG - výtažek z mušle a čisté MSM a přidávám k tomu i přírodní céčko, i když si ho pes umí tvořit i sám,protože je potřeba k vstřebávání
Zaznamenáno

Šimona
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 29. Březen 2013, 21:15:08 »

Nutradyl, kolagen a směs čínskejch bylin na klouby, v "našem" věku už nevysazuju
Zaznamenáno
Evina
Vítěz dne (BOD)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #19 kdy: 30. Březen 2013, 20:56:49 »

Ahoj,

nějaký dobrý tip na preventivní kloubní výživu? Zatím jsem Foxovi dával Alavis Kloubní výživu.

Tu my jsme dávali nebožtíku Griffčovi taky a mám pocit, že to bylo naprosto k ničemu....už z více stran jsem slyšela, že Alavis je víceméně jen drahé placebo
Od jedné známé veterinářky jsem dostala typ na Aptus Aptoflex, že prý to používá pro svého psa a že si myslí, že to fakt funguje. Já to ale neznám a zatím jsem to nezkoušela.....Neznáte to někdo tady?
Zaznamenáno

Evík
choco
Extra Super pes
**

Andrew a Adelise Ray d´Or (20.12.2006)

Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 30. Březen 2013, 21:23:34 »

Znám toho docela spoustu -používali jsme Alavis iA ptus - ale Andy má opravdu lokty hodně špatné a ortoped ná už po operaci pak doporučoval kloubky střídat a pak jsme došli až k lidskému Gel activu, který jsme nakonec s Aptusem střífali,ale i ten byl pak už slabý na ty jeho balový nožičky. Ale jinak bych Aptus doporučila. Wink
Zaznamenáno
Naďa K.
Ultra Extra Super pes

Aimee 28.7. 2009 Beri 1.1. 2010

Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 30. Březen 2013, 22:18:46 »

Tu my jsme dávali nebožtíku Griffčovi taky a mám pocit, že to bylo naprosto k ničemu....už z více stran jsem slyšela, že Alavis je víceméně jen drahé placebo
Od jedné známé veterinářky jsem dostala typ na Aptus Aptoflex, že prý to používá pro svého psa a že si myslí, že to fakt funguje. Já to ale neznám a zatím jsem to nezkoušela.....Neznáte to někdo tady?
Vzdyt jsme tady o nem nekolikrat psali a nekolik z nas je s nim spokojeny!
Zaznamenáno

pro SZ "nak"
Evina
Vítěz dne (BOD)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #22 kdy: 30. Březen 2013, 22:36:48 »

Vzdyt jsme tady o nem nekolikrat psali a nekolik z nas je s nim spokojeny!

Tak díky za info....já toto téma doposud moc nepročítala, protože jsme se o té kloubní výživě bavili s lidma spíš na choďáckém fóru.
Každopádně díky, tak to vyzkoušíme....Akouš měl na roce DKK 3/3, ale doposud problémy nemá, takže mi jde spíš o prevenci...
Zaznamenáno

Evík
Katkak
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 30. Březen 2013, 22:39:37 »

Já celkově věci od Aptusu mám ráda, fakt zabíraj (ať už jejich jonťák, nebo pasty při a po zátěži), takže bych věřila i tý kloubce
Zaznamenáno

petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 31. Březen 2013, 20:45:53 »

typ na Aptus Aptoflex,

některým psům v okolí zde zabírá perfektně, výhoda je, že je to ochucený sirup, takže ho často psi spořádaj líp než tablety nebo drť,
co se týče chondroprotektiv, záleží na tom, jakej konkr. pes má problém a jak velkej a je to velmi individuelní, co zabírá jednomu psovi, nemusí mnoha dalším a naopak, je potřeba to vyzkoušet, jednomu mýmu psovi nejlíp zabíral Canosan, ňuňu  nejlíp Nutradyl, rtw bráchy Alavis, dobrmance kámošky jedině Gelacan a jiná s labikem zase nedá dopustit na lidskou Gelatinu plus,
jinak se už opakuju, ale nejlepší výsledky mám zatím v poslední době s čín. bylinama namíchanýma na kloubky od S. Bláhový, který držej ještě i měsíce po dobrání a to zaručeně, ty doporučuju vyzkoušet (daj se i přidávat k chondroprot. při větších problémech)
Zaznamenáno
Jirka a Fox
CAC
*

Pohlaví: Mužské

Ahoj :)

Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 31. Březen 2013, 21:09:42 »

některým psům v okolí zde zabírá perfektně, výhoda je, že je to ochucený sirup, takže ho často psi spořádaj líp než tablety nebo drť,
co se týče chondroprotektiv, záleží na tom, jakej konkr. pes má problém a jak velkej a je to velmi individuelní, co zabírá jednomu psovi, nemusí mnoha dalším a naopak, je potřeba to vyzkoušet, jednomu mýmu psovi nejlíp zabíral Canosan, ňuňu  nejlíp Nutradyl, rtw bráchy Alavis, dobrmance kámošky jedině Gelacan a jiná s labikem zase nedá dopustit na lidskou Gelatinu plus,
jinak se už opakuju, ale nejlepší výsledky mám zatím v poslední době s čín. bylinama namíchanýma na kloubky od S. Bláhový, který držej ještě i měsíce po dobrání a to zaručeně
Grin no, tak nevím co si vybrat  Grin Fox zatím problémy nemá (snad ani nebude, protože předky má zdravý), ale nechci to podcenit. Taky mu dávám různý chrupavky, sušený šlachy, plíce atd.
Zaznamenáno
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 31. Březen 2013, 21:11:51 »

Grin no, tak nevím co si vybrat  Grin Fox zatím problémy nemá (snad ani nebude, protože předky má zdravý), ale nechci to podcenit. Taky mu dávám různý chrupavky, sušený šlachy, plíce atd.
Grin

nechť je zdráv a vesel po celý život, není tak velký, třeba žádný problém nenastane!

Zaznamenáno
Paayaa
Vítěz výstavy (BIS)

Nelly *10.1.2007, Shayenne *9.3.2012

Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 10. Duben 2013, 12:34:02 »

My dáváme kolagen a teď vcelku pravidelně i zelenou mušli. Dřív jsem měla Aptoflex, ale pokud nekoupíš koňské balení, vyjde pekelně draho :-)
Zaznamenáno
minik
Host
« Odpověď #28 kdy: 10. Duben 2013, 13:39:00 »

Podle me u Foxe kloubni vyzivu resit nemusis, Shiby na klouby netrpi, ne? Pro klid duse treba pridej hydrolizovany kolagen nebo neco prirodniho.
Zaznamenáno
Jirka a Fox
CAC
*

Pohlaví: Mužské

Ahoj :)

Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 10. Duben 2013, 19:58:24 »

Podle me u Foxe kloubni vyzivu resit nemusis, Shiby na klouby netrpi, ne? Pro klid duse treba pridej hydrolizovany kolagen nebo neco prirodniho.
No viděl jsem jednu "studii". Tam se píše o DKK u 889 shib, že :
15.0% excellent

63.8% good

13.2% fair

3.5% mildly dysplastic

3.5% moderately dysplastic

0.6% severely dysplastic

Jednotlivé stupně popisují takto.

OFA _______FCI
Excellent ___A-1
Good______ A-2
Fair________B-1
Borderline___B-2
Mild________C
Moderate ___D
Severe______E

Tak uvidíme jak v budoucnu. Zatím je pohyblivej až moc  Smiley
« Poslední změna: 10. Duben 2013, 20:07:57 od Jirka a Fox » Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!