HafBezObav.cz
21. Září 2019, 13:54:35 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 [2] 3 4 ... 8   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Zákony a vyhlášky  (Přečteno 36445 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Kristýnka
Dogus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 kdy: 29. červen 2010, 16:42:29 »

ty jo, že by pes do půl roku nemusel platit vůbec nikde nepíšou, to nerozlišujou podle věku  Huh?
já právě nevím, já jsem to někde slyšela ale už nevím kde...nejsem si jistá, zda mi to jednou neříkal tramvaják, ale už je to dlouho. Já jsem to právě taky nikde nenašla, proto mi to přišlo divný...
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 kdy: 29. červen 2010, 16:57:36 »

Prosím, nevíte někdo, jak je to s cestováním v mhd se štěnětem? Měla jsem za to, že jsem slyšela, že snad do půl roku mohou jezdit zadarmo, ale nejsem si jistá.. Jelikož jsem i za Jackie, když byla štěně musela platit,ptž jsem jezdila rovnou s oběma a tak jsme byly moc na ráně...

Není to podle věku ale podle toho zda je zvíře ve schránce nebo ne.
Zaznamenáno

Katkak
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 29. červen 2010, 19:17:26 »

Prosím, nevíte někdo, jak je to s cestováním v mhd se štěnětem? Měla jsem za to, že jsem slyšela, že snad do půl roku mohou jezdit zadarmo, ale nejsem si jistá.. Jelikož jsem i za Jackie, když byla štěně musela platit,ptž jsem jezdila rovnou s oběma a tak jsme byly moc na ráně...
Myslim že v Praze normálně košík a platíš nezávisle na věku. Když jsme byly s kámoškou loni v Brně a ve zveráči koukali na košík, tak se paní divila, že chceme košík pro štěně, páč v Brně do půl roka můžou bez košíku...  Roll Eyes
Zaznamenáno

Lucietka
Host
« Odpověď #18 kdy: 29. červen 2010, 19:19:57 »

V MHD se za psy neplatí nic!  Tongue Grin
Zaznamenáno
Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #19 kdy: 29. červen 2010, 19:32:36 »

Než potkáš revizora. A pak je otázka, co to za revizora bude Smiley
Zaznamenáno

pro  SZ : cessyakoule
Marek p.
Host
« Odpověď #20 kdy: 29. červen 2010, 19:42:27 »

Platí - plné jízdné. Máš ho nakreslenýho i na lístku... Jenom pokud máš psa v uzavíratelné schránce, popř. nějaké tašce, je to považováno za příruční zavazadlo a za to neplatíš...
Zaznamenáno
Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 kdy: 29. červen 2010, 19:42:49 »

Myslim že v Praze normálně košík a platíš nezávisle na věku. Když jsme byly s kámoškou loni v Brně a ve zveráči koukali na košík, tak se paní divila, že chceme košík pro štěně, páč v Brně do půl roka můžou bez košíku...  Roll Eyes
jako já malý taky košík dřív jak v půl roce nedám...a to i kdybych se měla s někým pohádat...
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
Marek p.
Host
« Odpověď #22 kdy: 29. červen 2010, 19:46:56 »

jako já malý taky košík dřív jak v půl roce nedám...a to i kdybych se měla s někým pohádat...

Já na to měla (mám), takový ten hadrový, jak jí stejně čučí čumák - koupíš o fous větší, vůbec to neplní funkci, ale nemůžou Tě vyhodit třeba z tramvaje, což občas dělají (na popud cestujících Roll Eyes)
Zaznamenáno
Lucietka
Host
« Odpověď #23 kdy: 29. červen 2010, 19:47:44 »

Platí - plné jízdné. Máš ho nakreslenýho i na lístku... Jenom pokud máš psa v uzavíratelné schránce, popř. nějaké tašce, je to považováno za příruční zavazadlo a za to neplatíš...

já vim..to bylo myšlený že platit za psa v MHD se nevyplatí  Roll Eyes
Zaznamenáno
Lucietka
Host
« Odpověď #24 kdy: 29. červen 2010, 19:48:21 »

Než potkáš revizora. A pak je otázka, co to za revizora bude Smiley

tak max kilčo nooo  Smiley
Zaznamenáno
Leňule :-)
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #25 kdy: 29. červen 2010, 19:48:34 »

já teda košík nasadila už někdy ve třech, čtyřech měsících...hlavně teda z důvodu, že byla strašný prase a žrala všechno co potkala...ale zase jsme s jeho nošením neměly a nemáme jedinej problém...
Zaznamenáno

"Psi jsou ve tvarování lidí mnohem úspěšnější, než lidé ve tvarování psů." (SG)

Chery z Mokropeské zahrady *18.4.1996 +29.12.2008
Kessy *28.11.2008
MJ Final Countdown *30.9.2011
Dotty Dream Harisson *11.5.2014
Aiwo Easy Euforia *19.4.2017

pro SZ lenkarambo
Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #26 kdy: 29. červen 2010, 19:53:04 »

tak max kilčo nooo  Smiley
snad prej pade jenom no.
Zaznamenáno

Lucietka
Host
« Odpověď #27 kdy: 29. červen 2010, 19:54:07 »

snad prej pade jenom no.

já slyšela budto kilo na místě a nebo dvěstě v doplatkový pokladně.. jestli to je ale jenom to pade, tak to už neřešim fakt vůbec  Grin Grin
Zaznamenáno
Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #28 kdy: 29. červen 2010, 19:57:00 »

já slyšela budto kilo na místě a nebo dvěstě v doplatkový pokladně.. jestli to je ale jenom to pade, tak to už neřešim fakt vůbec  Grin Grin
tak né, je to kilo. Pade už to není  Grin
Zaznamenáno

Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #29 kdy: 29. červen 2010, 19:58:37 »

já teda košík nasadila už někdy ve třech, čtyřech měsících...hlavně teda z důvodu, že byla strašný prase a žrala všechno co potkala...ale zase jsme s jeho nošením neměly a nemáme jedinej problém...
no já ho Jackie taky učila už kolem 4 měsíců, hlavně proto, že jsme hodně cestovali a vždy jsem měla s sebou obě dvě, takže jsme byly fakt na ráně a navíc mě na to upozornil revizor...měla jsem na ni takovej ten jakoby obvazovací kolem čumáku, prostě provizorní, než povyrostla...
Ale ted to nechci tak hrotit...stejně už skoro všude jezdím autem, do mhd jsem ji dneska vzala proto, aby si zvykla, kdybychom někdy někam museli...a případně ji nasadím Jackie košík...:-D
Já ten košík stejně vždy trénovala mimo, na procházkách atd...ale dneska jsem byla ráda, že vůbec byla v pohodě:) Takže dneska někoho potkat, tak jsem byla rozhodnutá se s ním rafnout...aspon měla jízdenku:)
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
Stran: 1 [2] 3 4 ... 8   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!