HafBezObav.cz
13. Prosinec 2019, 12:38:26 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 [2]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Hlídání psů  (Přečteno 10204 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 kdy: 15. červenec 2008, 08:09:32 »

Tak mě hlídání taky čeká.Budu o víkendu hlídat jorkšíra Chipa,nikdy v životě jsem ho neviděla,tak jsem na to zvědavá.Má ho nastarost můj brácha kterej přijede na víkend do Jihlavy,tak jsem se mu nabídla aby jsem mu ulehčila,když taky konečně přijede.Tak jsem na to zvědavá.
« Poslední změna: 15. červenec 2008, 13:03:38 od yndiC » Zaznamenáno

enidka
Super pes
*

Jim (* 1.2.2008)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 kdy: 19. červenec 2008, 06:34:38 »

Tak my dneska a zejtra budeme hlídat nemocnýho kokříka.Teda on ani nemocně nevypadá podle toho jak včera lítal s Jimem Wink a to s nim ještě jdeme na injekci k vetoj,tak sem zvědavá,jak to tam zvládnem  Grin ještěže Roník není taková hérečka u veta jako Jim.
Zaznamenáno

,,Má-li problém řešení není na místě si dělat starosti.Nemá-li však problém řešení,tak jsou starosti zbytečné."
yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: 19. červenec 2008, 07:27:34 »

To je ten s tím průjmem?A cpo mu je bude v pořádku?
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 19. červenec 2008, 11:29:33 »

Tak my dneska a zejtra budeme hlídat nemocnýho kokříka.Teda on ani nemocně nevypadá podle toho jak včera lítal s Jimem Wink a to s nim ještě jdeme na injekci k vetoj,tak sem zvědavá,jak to tam zvládnem  Grin ještěže Roník není taková hérečka u veta jako Jim.

Takže zejtra bude mít krvavej průjem a zvratky Jim... Roll Eyes
Zaznamenáno

enidka
Super pes
*

Jim (* 1.2.2008)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #19 kdy: 19. červenec 2008, 19:54:55 »

Takže zejtra bude mít krvavej průjem a zvratky Jim... Roll Eyes
naštěstí nebude páč měl menší otravu Wink a dneska je už ok....on ten dilina sežral kus zdi,která byla ošetřená nějakým hnusem  Roll Eyes ale naštěstí je to dobrý
Zaznamenáno

,,Má-li problém řešení není na místě si dělat starosti.Nemá-li však problém řešení,tak jsou starosti zbytečné."
TerezaK.
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 kdy: 01. říjen 2009, 09:59:36 »

Ahoj, nechce se mi zakládat nové téma, tak to zkusím tady...

Nemáme s hlídáním žádné zkušenosti a teď se naskytla možnost, že bychom na 4 dny pohlídali cilky nejlepší kámošku. Je to taky MOK, o měsíc starší, znají se od třetího měsíce, vidí se tak jednou týdně, někdy častěji... Mám jeden dotaz - můžu je nechat přes den bez dozoru spolu na zahradě nebo je to riskantní (třeba jim rupne v bedně a poperou se o míček, nevim)? Pokud bych si kvůli tomu hlídání musela brát dovolenou, tak to budu muset hodně zvážit... Díky
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 kdy: 01. říjen 2009, 10:06:36 »

Ahoj, nechce se mi zakládat nové téma, tak to zkusím tady...

Nemáme s hlídáním žádné zkušenosti a teď se naskytla možnost, že bychom na 4 dny pohlídali cilky nejlepší kámošku. Je to taky MOK, o měsíc starší, znají se od třetího měsíce, vidí se tak jednou týdně, někdy častěji... Mám jeden dotaz - můžu je nechat přes den bez dozoru spolu na zahradě nebo je to riskantní (třeba jim rupne v bedně a poperou se o míček, nevim)? Pokud bych si kvůli tomu hlídání musela brát dovolenou, tak to budu muset hodně zvážit... Díky

Pokud se takhle znají tak bych je nechala, ale pro jistotu bez hraček.
Zaznamenáno

TerezaK.
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #22 kdy: 01. říjen 2009, 10:11:19 »

Pokud se takhle znají tak bych je nechala, ale pro jistotu bez hraček.

Jo jsou víceméně jako ségry, ale jeden nikdy neví, no...
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #23 kdy: 01. říjen 2009, 10:51:03 »

Jo jsou víceméně jako ségry, ale jeden nikdy neví, no...

Tak pokud nad tím takhle přemýšlíš tak je odděl. To nejde?
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #24 kdy: 01. říjen 2009, 10:52:59 »

Chces je nechavat samotne na zahrade nebo zavrene nekde v mistnosti?
Zaznamenáno
TerezaK.
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #25 kdy: 01. říjen 2009, 11:15:58 »

Nechávat je chci na zahradě a oddělit je moc nemůžu, to by musela být Cilka na zahradě, v baráku v jedné místnosti je naše Týna a hlídaná maďarka Aris by musela být v další místnosti a to prostě už nejde (jsme v novostavbě a všude je zabezpečovací zařízení reagující na pohyb)...

Můžu udělat buď to, že je nechám cca 7 hodin samotné na zahradě nebo si vezmu dovolenou a budou pod dozorem. Varianta s dovolenou je pro mě poměrně krkolomná (protože už nemám moc dovolený), takže to bych to asi vzdala a Aris bychom nehlídali...

Oddělovat je nechci taky proto, že přemýšlím o hlídání mj. proto, aby si holky spolu užily  Smiley Ale jak říkám, nemám s tím zkušenost a nevím, jestli nemůžu nastat nějakej potenciální problém, např. s naší druhou psinou Týnou bych jí 7 hodin bez dorozu nechat nemohla, to by byl risk, ale když jsou holky maďarský takový kámošky + vrstevnice, tak si říkám, že by problém být neměl, ale nemám s tím zkušenost...
Zaznamenáno

Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #26 kdy: 01. říjen 2009, 11:16:23 »

Jednou jsem měla na starost pudla tchánovců, lítala jsem k nim 4x denně ho venčit, aby byl jinak v klidu doma a když jsme je poprosili, aby pár hodin pohlídali Cida, strčili ho do kotelny  Angry Když jsem ho slyšela tam plakat, okamžitě jsem ho sebrala a jela s ním domů.
Zaznamenáno

Barushka
Dogus Suprus
*

Ferďásek vocásek

Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 01. říjen 2009, 11:23:26 »

Nechávat je chci na zahradě a oddělit je moc nemůžu, to by musela být Cilka na zahradě, v baráku v jedné místnosti je naše Týna a hlídaná maďarka Aris by musela být v další místnosti a to prostě už nejde (jsme v novostavbě a všude je zabezpečovací zařízení reagující na pohyb)...

Můžu udělat buď to, že je nechám cca 7 hodin samotné na zahradě nebo si vezmu dovolenou a budou pod dozorem. Varianta s dovolenou je pro mě poměrně krkolomná (protože už nemám moc dovolený), takže to bych to asi vzdala a Aris bychom nehlídali...

Oddělovat je nechci taky proto, že přemýšlím o hlídání mj. proto, aby si holky spolu užily  Smiley Ale jak říkám, nemám s tím zkušenost a nevím, jestli nemůžu nastat nějakej potenciální problém, např. s naší druhou psinou Týnou bych jí 7 hodin bez dorozu nechat nemohla, to by byl risk, ale když jsou holky maďarský takový kámošky + vrstevnice, tak si říkám, že by problém být neměl, ale nemám s tím zkušenost...

A co si jí zkusit půjčit na den když budete doma a dělat, jako že tam nejste (respektive nechat je na zahradě samotný a zavřít se do baráku)? Viděla bys, co se tam děje a třeba by tě to uklidnilo Wink
Zaznamenáno

"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je."
J.Werich
TerezaK.
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #28 kdy: 01. říjen 2009, 11:27:51 »

A co si jí zkusit půjčit na den když budete doma a dělat, jako že tam nejste (respektive nechat je na zahradě samotný a zavřít se do baráku)? Viděla bys, co se tam děje a třeba by tě to uklidnilo Wink

Jo, zrovna před chvilkou jsme se na něčem takovém dohodly :-)
Zaznamenáno

Stran: 1 [2]   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!