HafBezObav.cz
23. Září 2019, 04:41:12 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 23 24 [25] 26   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Klec na psa  (Přečteno 64490 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #360 kdy: 26. Květen 2016, 06:52:33 »

Me je uplne blby sem psat  Grin sice jsem vymenu Bmw za autobus obrecela, ale prostor je opravdu neuveritelnej  Angel

Prostor je potřeba... co máš?

Mě se pořád lidi vyptávaj na dáčii, kamkoliv přijedu a jsou pejskaři, řešej prostor a motor a chtěj si ji prohlížet :-D.
Zaznamenáno

Leňule :-)
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #361 kdy: 26. Květen 2016, 07:00:45 »

Mě se pořád lidi vyptávaj na dáčii, kamkoliv přijedu a jsou pejskaři, řešej prostor a motor a chtěj si ji prohlížet :-D.

já to chápu, taky by se mi líbila, co se týče prostoru, ale chlap jí nechce ... ještě by se mi líbil VW Caddy Maxi ...
Zaznamenáno

"Psi jsou ve tvarování lidí mnohem úspěšnější, než lidé ve tvarování psů." (SG)

Chery z Mokropeské zahrady *18.4.1996 +29.12.2008
Kessy *28.11.2008
MJ Final Countdown *30.9.2011
Dotty Dream Harisson *11.5.2014
Aiwo Easy Euforia *19.4.2017

pro SZ lenkarambo
elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #362 kdy: 26. Květen 2016, 07:08:47 »

VW T5 Caravelle v prodlouzene verzi  Wink ale zase uznavam, ze parkovani v centru velkomesta je trosku orisek  Cheesy ta Dacie mi prijde dobra, ale na me trosku nekomfortni, co se tyka nejakych dalkovych cest, to bych s tim absolvovat asi nechtela  Huh? Lenule VW Caddy Maxi je dobry, jenom doporucuju je verzi Life  Wink
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #363 kdy: 26. Květen 2016, 07:11:49 »

Já jsem s ní strašně spokojená. Na dražší auto bych neměla a tohle bezvadně splňuje moje požadavky. Samozřejmě že vidím rozdíl, když jedu nějakým bourákem, ale neměnila bych na úkor komfortu pro pejsky (jakože málokterý "luxusní" auto má tolik prostoru na psy si myslím).
Zaznamenáno

koblizenka
Třída vítězů

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #364 kdy: 26. Květen 2016, 07:41:52 »

Taky máme Dacii Logan. Jako levnější psí a rodinné auto je super. Já k tomu mám čerstvě ještě jako poposouvadlo po okolí starší Hyundai Getz, tam vozím psy jednoduše volně v kufru, jsou rádi, že si tam oba lehnou  Grin Ale Logana mám strach řídit. V Loganu jsou buď na volno nebo pokud vezeme věci, tak oba v jedné kleci
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #365 kdy: 26. Květen 2016, 07:55:19 »

Taky máme Dacii Logan. Jako levnější psí a rodinné auto je super. Já k tomu mám čerstvě ještě jako poposouvadlo po okolí starší Hyundai Getz, tam vozím psy jednoduše volně v kufru, jsou rádi, že si tam oba lehnou  Grin Ale Logana mám strach řídit. V Loganu jsou buď na volno nebo pokud vezeme věci, tak oba v jedné kleci
Proč?  Grin
Zaznamenáno

IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #366 kdy: 26. Květen 2016, 08:00:03 »

My koupili loni Dacii Lodgy a nemůžeme si vynachválit, i naše cesta do Skandinávie přes 10 tis km bez problémů a i pohodlná je jak pro nás tak pro pejsky. S ní bych si dovolila mít třetího psa hned, ale nechci to uspěchat...
Zaznamenáno

IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #367 kdy: 26. Květen 2016, 08:03:32 »

Měla jsem před Dacii Peugeot 307, malé vozítko teď Punto a upřímně vždy jsem říkala, že jedině malé auto, ale s velkým se mi jezdí o moooc lépe. Takže s Puntem jezdí chlap a já s Dachnou ;-)
Zaznamenáno

koblizenka
Třída vítězů

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #368 kdy: 26. Květen 2016, 08:07:53 »

Proč? Protože mám pocit, že z něj blbě vidím  Tongue Neřídila jsem 10 let, odježděnou jsem měla jen autoškolu. Letos mě druhé těhoteství a muž dokopali znovu do autoškoly na kondiční jízdy, takže jsem momentálně ráda, že jezdím aspoň nějak  Wink Mě navíc nějak uklidňuje i vědomí toho, že to není naše hlavní auto, které bych pomlátila. Tohle už nějaký ten šrám má. A taky neumím parkovat  Grin Prcka narvu všude
Zaznamenáno
Adéla
CACIB
**

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #369 kdy: 26. Květen 2016, 10:57:32 »

Díky holky!
Adél, pls kontakt na firmu?

http://www.box4dogs.eu/

Zaznamenáno

SZ WhiteWolf
elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #370 kdy: 26. Květen 2016, 11:16:31 »

Já jsem s ní strašně spokojená. Na dražší auto bych neměla a tohle bezvadně splňuje moje požadavky. Samozřejmě že vidím rozdíl, když jedu nějakým bourákem, ale neměnila bych na úkor komfortu pro pejsky (jakože málokterý "luxusní" auto má tolik prostoru na psy si myslím).

Me to stalo 277000  Wink misto tohohle novyho bych si radsi koupila chatu  Cheesy a co se tyka prostoru, tak nakladovy prostor pri zachovani 5 mist k sezeni ma na delku cca 2 metry (mam tam totiz matraci na spani )  Smiley pri poctu 8 sedadel mam porad na delku, sirku i vysku vetsi kufr nez jakekoliv osobni auto. Jedina nevyhoda, ze proste jezdis s "dodavkou", ale co se tyka ovladatelnosti, tak je velmi snadna  Wink
Zaznamenáno
Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #371 kdy: 26. Květen 2016, 11:34:47 »

Já teda vždy radši preferovala psi na volno v kufru se mříží. Ted jak mám superba, tak tam mají všichni místa tři zadky Cheesy V těch vestavěných klecích mi přišlo, že mají ty větší psi fakt málo místa. Sunny je třeba zvyklá se vyvalit na bok a to si myslím, že tam by nedala. Borderky bych tam klidně šoupla Cheesy
Ale ta klec, jak tu popisovala Radecha na to větrání kufru se mi taky strašně líbí, má ji i Scotáková a je to strašně praktický Smiley Jinak asi bych to na tvém místě řešila tak, jak psala Lenka - malinu v kennele/kleci v kufru, vedle Morduš na volno a na sedačkách Báču Smiley)
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #372 kdy: 26. Květen 2016, 16:23:34 »

http://zvirata.bazos.cz/inzerat/61505581/Prodam-vozik-na-psy-WT-Metall-specha.php  Grin
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #373 kdy: 26. Květen 2016, 16:27:07 »

Asi zkusím poptat to co ma Adél a uvidím :-).
Zaznamenáno

bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #374 kdy: 07. červenec 2016, 18:45:48 »

Nevim, kam s dotazem. Tak treba sem. Hledame vetsi auto, kam by se do kufru vesla klec na psy a vsechna bagaz. Kdyz najdu vetsi auto, tak pak se stejne vyrabeji klece na psy pres cely kufr a misto na veci zadne. To bx bylo z blata do louze. Takze muj dotaz zni, jak to jde udelat, abych mela veci a psy v aute?
Pamatuje si nekdo, co mela Misa Konculova za znacku auta? To jeji mk prislo obri. Myslela jsem, ze to byl sharan, ale nevim, jestli to byl on. Diky moc vsrm
Karavela mi doma neprosla! Tongue
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 23 24 [25] 26   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!