HafBezObav.cz
09. Duben 2020, 08:14:04 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 603 604 [605] 606 607 ... 639   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Nemoci našich pejsků  (Přečteno 843687 krát)
0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.
BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #9060 kdy: 26. Srpen 2014, 11:51:42 »

Tak dobry! Ufff neni to na liste a na 99% procent je to takovej ten tukovej hnusak:)
Thumb Up
Zaznamenáno
choco
Extra Super pes
**

Pohlaví: Ženské

Andrew a Adelise Ray d´Or (20.12.2006)

Zobrazit profil
« Odpověď #9061 kdy: 06. Září 2014, 07:56:27 »

Ještěže je tady možnost dohledat si starý příspěvek....pseudomonása je nejspíš zpět :X Tak jsem si musela najít pro brodský co a jak jsme dělali, díky tomu se toho snad zbaví rychleji  Roll Eyes
Zaznamenáno
koblizenka
Třída vítězů

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9062 kdy: 16. Září 2014, 15:02:02 »

Ahoj, co delat s bradavicemi u psa? Hafanovi vyrostla jedna cca pul cm dlouha na zadech kousek od kohoutku. Dalsi mensi jsem mu objevila na krku, jednu mini na stehne a dalsi mini u pysku. Nechat odstranit? A co kdyz se neodstrani vsechny nebude se to vracet? V jeho chlupech se dost blbe hledaj a nechat ho celeho vyholit fakt nechci  LOL
Jinak mi neprijde, ze by rostly nejak rychle. V podstate od zacatku prazdnin je ma stejne. Rekla bych, ze mu neprekazi. Jen do te nejvetsi se jednou skrabnul pri hre.
Zaznamenáno
mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #9063 kdy: 16. Září 2014, 20:32:13 »

Ahoj, co delat s bradavicemi u psa? Hafanovi vyrostla jedna cca pul cm dlouha na zadech kousek od kohoutku. Dalsi mensi jsem mu objevila na krku, jednu mini na stehne a dalsi mini u pysku. Nechat odstranit? A co kdyz se neodstrani vsechny nebude se to vracet? V jeho chlupech se dost blbe hledaj a nechat ho celeho vyholit fakt nechci  LOL
Jinak mi neprijde, ze by rostly nejak rychle. V podstate od zacatku prazdnin je ma stejne. Rekla bych, ze mu neprekazi. Jen do te nejvetsi se jednou skrabnul pri hre.
zrzce se jednu dobu taky delaly- zmizely po nasazeni betaglukanu
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #9064 kdy: 17. Září 2014, 05:30:40 »

Ty co mají tzv. "stopku" se dají odstranit podvázáním.
Zaznamenáno

koblizenka
Třída vítězů

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9065 kdy: 17. Září 2014, 07:28:42 »

Stopku ma jen ta nejvetsi. Betaglukan muzeme zkusit
Zaznamenáno
Evina
Vítěz dne (BOD)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9066 kdy: 17. Září 2014, 07:56:02 »

A jsou to opravdu bradavice? Nejsou to třeba jen ucpané póry? Když se takový "beďar" včas nevymáčkne, tak se to jakoby opouzdří, protoste to tkání a udělá se z toho taková "boulička", někdy to může vypadat i jako bradavice. Mému choďanovi se to dělá často a každou chvíli vymačkáváme "beďary"....Všechno ale někdy neohalím, takže jsem mu letos na jaře jeden takový už velký "bolák" musela nechat vyndat, protože si to rozškrábl...naštěstí to šlo udělat v lokálce, neb pejsa je jako pacient docela trpělivej...Hojení ale trvalo docela dlouho a protože to měl v místě, kam si mohl bez problémů dosáhnout tlapkou, tak bylo i docela náročné dohlídat ho, aby to nedrbal, jakmile se to začlo hojit a svědět....Zarůstání chlupama pak trvalo asi další 3 měsíce...Takže z mého pohledu...já bych to nechala od veta zkouknout a pokud to psovi nějak vyloženě nevadí, nepřekáží, nesvědí, tak bych to asi nechala být...
Zaznamenáno

Evík
koblizenka
Třída vítězů

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9067 kdy: 17. Září 2014, 11:58:18 »

Bradavice to je, aspon nam to tak diagnostikovali na veterine. Jak chodakovi hledate bedary v tech jeho chlupech? Ja jsem rada, kdyz tomu nasemu najdu nacucane kliste :-) Nalezeni tech bradavic ma za sebou hodiny a hodiny vecerniho drbani
Zaznamenáno
Evina
Vítěz dne (BOD)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9068 kdy: 17. Září 2014, 13:09:42 »

Bradavice to je, aspon nam to tak diagnostikovali na veterine. Jak chodakovi hledate bedary v tech jeho chlupech? Ja jsem rada, kdyz tomu nasemu najdu nacucane kliste :-) Nalezeni tech bradavic ma za sebou hodiny a hodiny vecerniho drbani

No právě...hodiny a hodiny drbání...tak hledám beďary LOL Ale je fakt, že už mám vytipovaná místa na těle, kde se mu to dělá opakovaně, takže ta už nehledám a jdu po paměti na jistotu, ale občas se udělá něco nového, na co přijdu úplnou náhodou anebo právě systematickým probíráním srsti při česání....Vzhledem k tomu, že čím je pejsa starší, tím je i větší mazel, tak si to probírání srsti užívá a já mám větší šanci zjistit, co potřebuju Grin
Zaznamenáno

Evík
Evina
Vítěz dne (BOD)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9069 kdy: 14. říjen 2014, 11:33:23 »

Nechci kvůli tomu zakládat nové téma, tak se zeptám tady.
Znáte někdo toto: http://www.dogdog.cz/2122-dog-geriatrikum-60tbl-120tbl-180tbl.html  ? Myslíte, že to má smysl zkusit? Akoušovi je deset a půl roku a nějaké projevy stárnutí už zaznamenáváme, tak už mě vícekrát napadlo, že by to chtělo možná něčím podpořit mozkovou aktivitu, klouby a tak...Doteď jsme nedávali nic.
Všem děkuji za názor.
Zaznamenáno

Evík
Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #9070 kdy: 14. říjen 2014, 12:57:31 »

Nechci kvůli tomu zakládat nové téma, tak se zeptám tady.
Znáte někdo toto: http://www.dogdog.cz/2122-dog-geriatrikum-60tbl-120tbl-180tbl.html  ? Myslíte, že to má smysl zkusit? Akoušovi je deset a půl roku a nějaké projevy stárnutí už zaznamenáváme, tak už mě vícekrát napadlo, že by to chtělo možná něčím podpořit mozkovou aktivitu, klouby a tak...Doteď jsme nedávali nic.
Všem děkuji za názor.

Za zkoušku nic nedáš Wink Rozhodně by to nemělo ublížit. Zkušenost osobní s tímhle nemám, vyzkoušený je Karsivan, který dobře funguje, ale je teda výrazně dražší.
Zaznamenáno
Evina
Vítěz dne (BOD)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9071 kdy: 15. říjen 2014, 10:03:57 »

Za zkoušku nic nedáš Wink Rozhodně by to nemělo ublížit. Zkušenost osobní s tímhle nemám, vyzkoušený je Karsivan, který dobře funguje, ale je teda výrazně dražší.

Díky za tip, zkusím se po tom poohlédnout. Přiznám se, že než jsem objevila tamten přípravek, že jsem ani netušila, že se pro staré psy vyrábí nějaký komplexní potravinový doplněk...A ejhle, ono je jich dokonce víc LOL
Zaznamenáno

Evík
Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #9072 kdy: 15. říjen 2014, 15:42:30 »

Díky za tip, zkusím se po tom poohlédnout. Přiznám se, že než jsem objevila tamten přípravek, že jsem ani netušila, že se pro staré psy vyrábí nějaký komplexní potravinový doplněk...A ejhle, ono je jich dokonce víc LOL

Ten Karsivan je skutečně jen geriatrikum a s pozitivními ohlasy. Ten přípravek, co byl v odkaze, tak obsahoval i nějaké chondroprotektivní látky, takže je otázkou, co pro psíka hledáš Wink Ale tím Karsivanem určitě nic nezkazíš Wink
Zaznamenáno
Evina
Vítěz dne (BOD)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9073 kdy: 16. říjen 2014, 09:16:41 »

Ten Karsivan je skutečně jen geriatrikum a s pozitivními ohlasy. Ten přípravek, co byl v odkaze, tak obsahoval i nějaké chondroprotektivní látky, takže je otázkou, co pro psíka hledáš Wink Ale tím Karsivanem určitě nic nezkazíš Wink

Díky, zkusíme, co už je, jak říkáš, osvědčené, takže ten Karsivan. Pokud jde o chondroprotektiva, tak já jsem toho názoru, že takřka vše, co se v tomto ohledu vyrábí pro psy je placebo - resp. že to ten účinek, jak by mělo mít, nemá...Takže mi jde opravdu spíš o něco pro starého psa, co mu povzbudí mozkovou činost, smysly a tak.
Zaznamenáno

Evík
elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #9074 kdy: 28. říjen 2014, 12:34:40 »

Na tržnou ránu na vnitřní straně stehna, dávali byste atb. nebo zatím jenom čistili betadinou, pokud nezačnou problémy? Pravda, že na tu nohu kulhá.  Huh?
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 603 604 [605] 606 607 ... 639   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!