HafBezObav.cz
05. Duben 2020, 11:00:01 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 526 527 [528] 529 530 ... 639   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Nemoci našich pejsků  (Přečteno 842809 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Czertice+R
BOB, BIG

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7905 kdy: 28. Srpen 2012, 19:10:35 »

A má Klokan v noze ten implantát nebo ne? Pže na té první fotce mi přijdou obě nohy zdravý:) Jste obě bojovnice!
Zaznamenáno

Adéla
CACIB
**

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7906 kdy: 28. Srpen 2012, 22:49:53 »

A má Klokan v noze ten implantát nebo ne? Pže na té první fotce mi přijdou obě nohy zdravý:) Jste obě bojovnice!
Mně by taky zajímalo, jak to má. Přijde mi, jakoby v jedné nožce měla buď inplantát nebo od paty dolů jen 1 kost?? Tu patičku má takovou jinou, přijde mi bez achylovky... Jak ji to tam vymodelovali?
Zaznamenáno

SZ WhiteWolf
iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7907 kdy: 28. Srpen 2012, 23:30:06 »

zdravím po dlouhé době a hned mám prosbu. nýna začla poslední týden několikrát denně "chytat vzduch". nevim jak to popsat. vyvrátí hlavu uplně nahoru a začne jakoby kousat vzducha olizovat se. nevim co by to mohlo znamenat ale začínám být nervozní. zažil ste to někdo? může to něco znamenat? nikde jsem o tom nic nenašla. je mi divný že to dělá tak často. dík za rady

jinak velká gratulace, Klokan je borkyně  Thumb Up
« Poslední změna: 28. Srpen 2012, 23:49:15 od iwule » Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
Marek p.
Host
« Odpověď #7908 kdy: 29. Srpen 2012, 06:50:58 »

zdravím po dlouhé době a hned mám prosbu. nýna začla poslední týden několikrát denně "chytat vzduch". nevim jak to popsat. vyvrátí hlavu uplně nahoru a začne jakoby kousat vzducha olizovat se. nevim co by to mohlo znamenat ale začínám být nervozní. zažil ste to někdo? může to něco znamenat? nikde jsem o tom nic nenašla. je mi divný že to dělá tak často. dík za rady

To asi nebude ono, ale tohle Kikula dělá, když něco uvízne na zadní stoličce, ale to je fakt jednou za čas... zkus se ale mrknout, třeba tam něco má.
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7909 kdy: 29. Srpen 2012, 06:53:04 »

zeptej se IwanyR Smiley Gustav chytá imaginární mouchy Wink
Zaznamenáno

IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7910 kdy: 29. Srpen 2012, 06:53:10 »

Jo a nám ses smála že mi Gustav loví virtuální mušky co? Michael mi dal B-komplex, pomohlo to ale jestli to pomůže i na tohle, netuším.
Zaznamenáno

IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7911 kdy: 29. Srpen 2012, 06:53:58 »

zeptej se IwanyR Smiley Gustav chytá imaginární mouchy Wink
Grin
Zaznamenáno

iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7912 kdy: 29. Srpen 2012, 08:25:06 »

To asi nebude ono, ale tohle Kikula dělá, když něco uvízne na zadní stoličce, ale to je fakt jednou za čas... zkus se ale mrknout, třeba tam něco má.

to sem si myslela původně taky ale nic tam nemá a dělá to třeba 3xdenně.

Jo a nám ses smála že mi Gustav loví virtuální mušky co? Michael mi dal B-komplex, pomohlo to ale jestli to pomůže i na tohle, netuším.

tak už máme dva chytače imaginárních much  Grin ona teda nic nechytá, neotáčí hlavou ale má ji furt stejně a cvaká a olizuje se o toho. B-komplex zkusim. přišlo mi divný že je to takhle zničeho nic. dík za tip
Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7913 kdy: 29. Srpen 2012, 08:28:13 »

to sem si myslela původně taky ale nic tam nemá a dělá to třeba 3xdenně.

tak už máme dva chytače imaginárních much  Grin ona teda nic nechytá, neotáčí hlavou ale má ji furt stejně a cvaká a olizuje se o toho. B-komplex zkusim. přišlo mi divný že je to takhle zničeho nic. dík za tip
U nás to bylo také ze dne na den Wink Nicméně ten stav se zhoršoval res. začal to dělat častěji Sad
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #7914 kdy: 29. Srpen 2012, 09:13:27 »

U nás to bylo také ze dne na den Wink Nicméně ten stav se zhoršoval res. začal to dělat častěji Sad

U RR bych se tomu ani moc nedivila, přijde mi že k tomu maj sklony trochu.
Zaznamenáno

IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7915 kdy: 29. Srpen 2012, 09:34:42 »

U RR bych se tomu ani moc nedivila, přijde mi že k tomu maj sklony trochu.
Bych řekla že mají sklony snad ke všemu co se mozku týká  Smiley Grin Grin Já si na jeho vymyšlený svět už začínám také zvykat, jen ostatním to přijde směšné Wink
Zaznamenáno

elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #7916 kdy: 29. Srpen 2012, 09:54:02 »

jj má tam implantát a 14 šroubů, achilovka byla vláčkem ustřelená a není, stejně tak jako patní kost, která byla rozdrcená, proto se vám ta nožička zdá slabá a opravdu je  Undecided
Zaznamenáno
Czertice+R
BOB, BIG

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7917 kdy: 29. Srpen 2012, 10:42:40 »

jj má tam implantát a 14 šroubů, achilovka byla vláčkem ustřelená a není, stejně tak jako patní kost, která byla rozdrcená, proto se vám ta nožička zdá slabá a opravdu je  Undecided

Abych se přiznala tak jsem si představovala implantát s nějakou umělou tlapou ve stylu kapitána Achaba... a ona má tlapku vlastní:) To je úžasný, co veterinář dokáže udělat a že se vám povedlo to takhle krásně zahojit.
Měla bych ještě jednu otázku, nenapsala bys mi prosím kolik tě celá ta patálie orientačně stála? Klidně na mejl.
Zaznamenáno

elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #7918 kdy: 29. Srpen 2012, 11:11:45 »

Abych se přiznala tak jsem si představovala implantát s nějakou umělou tlapou ve stylu kapitána Achaba... a ona má tlapku vlastní:) To je úžasný, co veterinář dokáže udělat a že se vám povedlo to takhle krásně zahojit.
Měla bych ještě jednu otázku, nenapsala bys mi prosím kolik tě celá ta patálie orientačně stála? Klidně na mejl.

Ona měla ustřelenou hlavně tu patu, tlapka byla nepoškozená  Wink Napíšu to klíďo veřejně, až budeme vědět finální částku, ale asi vás to moc nepobaví  Lips Sealed
Zaznamenáno
Czertice+R
BOB, BIG

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7919 kdy: 29. Srpen 2012, 11:22:43 »

Ona měla ustřelenou hlavně tu patu, tlapka byla nepoškozená  Wink Napíšu to klíďo veřejně, až budeme vědět finální částku, ale asi vás to moc nepobaví  Lips Sealed

To je štěstí. Jak jsi někde psala, že ti někdo říkal, že klokana nemáš trápit a radši ho uspat, tak musím říct, že s tím člověkem fakt nesouhlasím. I kdyby jí zůstaly jen tři tlapky. A když vidím, jak to vypadá teď, tak tuplem! Angry Ale právě tuším, že to nemohlo být za hubičku.
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 526 527 [528] 529 530 ... 639   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!