HafBezObav.cz
08. Duben 2020, 00:15:51 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 517 518 [519] 520 521 ... 639   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Nemoci našich pejsků  (Přečteno 843341 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
Marek p.
Host
« Odpověď #7770 kdy: 25. červenec 2012, 20:07:08 »

Tak mohlo by to bejt aj horší, to bude dobrý Wink

Myslíš, že mohlo, než že si sama sobě škodí? Sad
Zaznamenáno
Barush
Total Ultra Super pes

Pohlaví: Ženské

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #7771 kdy: 25. červenec 2012, 20:08:34 »

Tak diagnóza nic moc, vypadá to na nějakou autodestrukci kloubů, co je prý pozitivní, je to, že se to pohybuje pomalu. V tuhle chvíli máme pokračovat v kloubní výživě, zařadit omega 3 kyseliny (btw, máte někdo zkušenost s nějakejma tabletama...?), pokud se objeví něco obdobného na jiném prstu, budeme řešit lokálně léky a ve chvíli, kdy by se to rozjíždělo masivně, nasadíme steroidy, který mají ale šílený vedlejší účinky, takže to by byla až poslední možnost.
Frisbee konec, běhání a házení možné, ale pouze na trávě. Měla by trávit hodně času ve vodě (takže jí naučíme plavat) a uvidíme...

Zpráva pro pojišťovnu bohužel nevypadá pro nás moc dobře, takže kdyby nám to proplatili, bude to zázrak.
Edit: Přítel říká, že si myslí, že ta zpráva je skvělá, že tam nic nepotvrzuje, tak já nevim.

Ufff, teda tak drzime palce at se to nezhorsuje a Kikulka to zvlada...jinak oni umi psat moc pekne zpravy pro pojistovnu  Grin drzim palce!
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #7772 kdy: 25. červenec 2012, 20:09:22 »

Tak to držíme palce, ať už můžete lítat  Wink My byly dneska na vyndání svorek, za týden rtg. pak ještě tak 14 dní a půjde ten blázinec snad dolů  Roll Eyes

Takze tahne a srusta? Ta vyhruzka o snezeni psu by ji mohla presvedcit  Grin Wink
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
Marek p.
Host
« Odpověď #7773 kdy: 25. červenec 2012, 20:12:48 »

Ufff, teda tak drzime palce at se to nezhorsuje a Kikulka to zvlada...jinak oni umi psat moc pekne zpravy pro pojistovnu  Grin drzim palce!

On byl právě pokaždý hrozně vysmátej, jak to zvládá... ona občas spadne pod schodama na hubu, protože si ani neuvědomí, že je ta packa užší... to frisbee mě mrzí, protože to mě bavilo, ale hlavní je, že může běhat, to je hlavní...
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #7774 kdy: 25. červenec 2012, 20:16:23 »

Myslíš, že mohlo, než že si sama sobě škodí? Sad

Jasně.
Zaznamenáno

Marek p.
Host
« Odpověď #7775 kdy: 25. červenec 2012, 20:16:59 »

Jasně.

Nooo, tak šup sem s tim, ať je mi líp Smiley.
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #7776 kdy: 25. červenec 2012, 20:20:02 »

Nooo, tak šup sem s tim, ať je mi líp Smiley.

No tak tady to jsou i bujení, který postupujou rychle a agresivně a nedá se s tim dělat vůbec nic, tady je docela naděje, že to půjde pomalu. Jasně že důvod k oslavě to není, ale neni to ztracený Smiley.
Zaznamenáno

Marek p.
Host
« Odpověď #7777 kdy: 25. červenec 2012, 20:24:32 »

No tak tady to jsou i bujení, který postupujou rychle a agresivně a nedá se s tim dělat vůbec nic, tady je docela naděje, že to půjde pomalu. Jasně že důvod k oslavě to není, ale neni to ztracený Smiley.

Jo tak, jo, to je pravda. To je fakt to, o co se on opírá. První problémy se objevily před dvěma lety a ty se nemusely nijak řešit, takže pokud by to takhle šlo dál, je v klidu.
Uvidíme, budu si to s ní teď užívat, protože mi fakt ten "můj" pes chyběl a ono nějak bude Smiley.
Zaznamenáno
Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #7778 kdy: 25. červenec 2012, 20:36:28 »

On byl právě pokaždý hrozně vysmátej, jak to zvládá... ona občas spadne pod schodama na hubu, protože si ani neuvědomí, že je ta packa užší... to frisbee mě mrzí, protože to mě bavilo, ale hlavní je, že může běhat, to je hlavní...

Musi si zvyknout trubicka  Wink to zvladnete ! Smiley
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #7779 kdy: 26. červenec 2012, 09:36:34 »

Kikulka to zvládne  Kiss Já se s každým zraněním nebo nemocí hroutila, že pes už nebude moct nic dělat, ale ono se to časem nějak stabilizuje  Wink

Barush jj Klokan zdárně táhne a srůstá  Grin Už by i běhal, ale tu nožičku má hubeňoučkou jak kuřecí pařátek, tak si bude muset ještě počkat  Roll Eyes
Zaznamenáno
kokr
Super pes
*

Chainie (30.3.2008) Bety (12.9.2001)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7780 kdy: 26. červenec 2012, 09:41:20 »

Kikulka to zvládne  Kiss Já se s každým zraněním nebo nemocí hroutila, že pes už nebude moct nic dělat, ale ono se to časem nějak stabilizuje  Wink

Barush jj Klokan zdárně táhne a srůstá  Grin Už by i běhal, ale tu nožičku má hubeňoučkou jak kuřecí pařátek, tak si bude muset ještě počkat  Roll Eyes

to je paráda!!!!!!!  Smiley
Zaznamenáno
Marek p.
Host
« Odpověď #7781 kdy: 26. červenec 2012, 10:14:00 »

Stejně je to bojovnice, že se z toho takhle vylízala Kiss
Zaznamenáno
Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7782 kdy: 26. červenec 2012, 13:26:00 »

Klokan je totiž největší borec! =))
Tehdá mě vítala o stošet, noha nenoha =)) Hop na gauč a zpět =)) Vypadala fakt výborně !  Kiss
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #7783 kdy: 26. červenec 2012, 14:03:56 »

Stejně je to bojovnice, že se z toho takhle vylízala Kiss

Obě jsou bojovnice, i Kikulí i Klokáně  Thumb Up Kiss
Zaznamenáno
Marek p.
Host
« Odpověď #7784 kdy: 26. červenec 2012, 20:00:10 »

Obě jsou bojovnice, i Kikulí i Klokáně  Thumb Up Kiss

Dneska už měla krásný den, odpo jsme se procházely, házely, byla na volno a po procházce dostala na zahrádku hovězí kost a fakt si to strašně užívala, to je paráda...!!!
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 517 518 [519] 520 521 ... 639   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!