HafBezObav.cz
19. Září 2019, 22:47:17 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 [2]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Letadlo  (Přečteno 13020 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Šimona
Dogus Suprus
*

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 04. Srpen 2011, 09:59:34 »

a nepamatujes si, ta hranice je stale ´do 8 kg ?

hele to nevím, ale řekla bych že to bude i s přepravkou.  Protože ho vážili i s ní. Repsektive zvážili Beaerneyho a pak přepravku a sečetli to. Ale odbíháme od tématu, nepřesunul by to někdo  pěkně prosím?
Zaznamenáno

Šimona
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 04. Srpen 2011, 10:21:25 »

A jak dlouho jste letěli?
Zaznamenáno

Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 04. Srpen 2011, 10:23:14 »

A jak dlouho jste letěli?

dvě hodiny, psa jsem odevzdala cca hodinu předem a hned po příletu mi ho vydali. Takže tam byl asi tři hodiny a deset minut
Zaznamenáno

Šimona
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 04. Srpen 2011, 10:27:55 »

dvě hodiny, psa jsem odevzdala cca hodinu předem a hned po příletu mi ho vydali. Takže tam byl asi tři hodiny a deset minut

Tak to je v pohodě. Bála bych se jednak nízký teploty, to se o podpalubí často říká, a pak toho, že se pes nebude moct vyvenčit, když bude chtít. Ale dvě hoďky jsou supr, to by měl zvládnout v pohodě oboje.
Zaznamenáno

Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 04. Srpen 2011, 10:34:20 »

Tak to je v pohodě. Bála bych se jednak nízký teploty, to se o podpalubí často říká, a pak toho, že se pes nebude moct vyvenčit, když bude chtít. Ale dvě hoďky jsou supr, to by měl zvládnout v pohodě oboje.

na teplotu jsem se ptala, nevěděla jsem zda mu tam dát deku, aby mu nebylo vedro. Bylo by řečeno že tam bude spíš chladno. přesto si deku nadrchal do kouta a ležel na plastu, ale těžko to posoudím, když než jsem ho dostala byl už nějakou dobu v letištní hale. Prochladle rozhodně nevypadal.
Zaznamenáno

Šimona
Paayaa
Vítěz výstavy (BIS)

Nelly *10.1.2007, Shayenne *9.3.2012

Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 04. Srpen 2011, 10:36:01 »

na teplotu jsem se ptala, nevěděla jsem zda mu tam dát deku, aby mu nebylo vedro. Bylo by řečeno že tam bude spíš chladno. přesto si deku nadrchal do kouta a ležel na plastu, ale těžko to posoudím, když než jsem ho dostala byl už nějakou dobu v letištní hale. Prochladle rozhodně nevypadal.

Hele, kamarádka letuška mi říkala, že když letí v zavazadláči pes, tak že tam přitápějí...Asi ne o nějak závratně moc, ale aspoň něco :-)
Zaznamenáno
Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 04. Srpen 2011, 10:51:55 »

Hele, kamarádka letuška mi říkala, že když letí v zavazadláči pes, tak že tam přitápějí...Asi ne o nějak závratně moc, ale aspoň něco :-)

No hned při odbavování ta slečna volala a hlásila poletí s námi pes, a celá posádka o něm věděla, nebyla jsem tam, takže jistotu nemám, ale taky mi bylo řečeno že přitápí
Zaznamenáno

Šimona
greenangel
Host
« Odpověď #22 kdy: 04. Srpen 2011, 12:21:40 »

No hned při odbavování ta slečna volala a hlásila poletí s námi pes, a celá posádka o něm věděla, nebyla jsem tam, takže jistotu nemám, ale taky mi bylo řečeno že přitápí
Proto měl asi dražší letenku. Smiley
Zaznamenáno
Lucietka
Vítěz dne (BOD)

Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 04. Srpen 2011, 12:26:18 »

Proto měl asi dražší letenku. Smiley

Já bych jim snad i něco podstřčila do kapsy, jen abych měla jistotu, že tu bednu nezapomenou naložit do letadla, nebo aby se mi o ní dobře postaraly  Grin ..když si vzpomenu kolika známým se stratily kufry..brr  Roll Eyes Já bych měla teda nervy celou cestu  Grin
Zaznamenáno
Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 04. Srpen 2011, 18:05:33 »

Kamaradka, kdyz si letela pro stene do Anglie, tak zazila dobrou infarktovku...mela fenu v prepravce v zavazadlaci, ujistili ji, ze je nalozena a ze leti..kdyz si ji na letisti chtela vyzvednout, tak ji rekli, ze tam zadnej pes nebyl. Nakonec se ukazalo, ze ji asi vyadaly hned letusky a jeste si s ni hraly na letisti  Grin
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
Barushka
Dogus Suprus
*

Ferďásek vocásek

Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 04. Srpen 2011, 18:07:38 »

Tak to by mě švihlo! Grin
Zaznamenáno

"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je."
J.Werich
Naďa K.
Ultra Extra Super pes

Aimee 28.7. 2009 Beri 1.1. 2010

Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 04. Srpen 2011, 21:07:33 »

Já bych jim snad i něco podstřčila do kapsy, jen abych měla jistotu, že tu bednu nezapomenou naložit do letadla, nebo aby se mi o ní dobře postaraly  Grin ..když si vzpomenu kolika známým se stratily kufry..brr  Roll Eyes Já bych měla teda nervy celou cestu  Grin
Kufry se v drtivé většině případů neztratí, jenom si trochu pocestují  Grin Stává se tak v případech přestupů mezi lety, jeden čas tím byl prý Londýn docela pověstný.
Zaznamenáno

pro SZ "nak"
Stran: 1 [2]   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!