HafBezObav.cz
10. Prosinec 2019, 06:32:06 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: jaký náhubek???  (Přečteno 3858 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
kaca89
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« kdy: 05. Květen 2008, 22:00:04 »

Ahojky všichni milovníci psíků, po dlouhém čekání se mi za 3 týdny konečně splní sen mít vlastního bígla a tak řeším poslední přípravy:). Můžete mi prosím někdo poradit jaký je nejvhodnější náhubek co se týče otravnosti? Taky zvazuju mezi klasickým náhubkem a takovým tím páskem na sucháč, kterým se tlama jen stáhne...muze pak psík v pohode dýchat? Obzvášť v létě se toho bojím. Ale zas je mi sympatické že nemusí být "za mříží". Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? děkuju moc
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Květen 2008, 22:01:55 »

Ahojky všichni milovníci psíků, po dlouhém čekání se mi za 3 týdny konečně splní sen mít vlastního bígla a tak řeším poslední přípravy:). Můžete mi prosím někdo poradit jaký je nejvhodnější náhubek co se týče otravnosti? Taky zvazuju mezi klasickým náhubkem a takovým tím páskem na sucháč, kterým se tlama jen stáhne...muze pak psík v pohode dýchat? Obzvášť v létě se toho bojím. Ale zas je mi sympatické že nemusí být "za mříží". Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? děkuju moc

Se staženou tlamou ve vedru moc v pohodě dýchat nemůže.

V létě dávám kovovej košík, v zimě látkovej "medvědí".
Zaznamenáno

oliva
BOB, BIG

Katty *29.4. 2007

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Květen 2008, 22:05:47 »

ja nemam bigla, ale o trochu mensi Kattynku :-). Nahubek ma z nylonovych pasku. Nosi ho jen do autobusu, jindy jsme ho nepotrebovali, tento nam doposavad stacil. Jinak ale v kovovym nabubku muze pejsek otvirat pusu, dychat lepe s vyplazenym jazykem..a asi se i napit pres nej... Urcite zalezi na tom, kde se bude pejsek pohybovat a jak casto bude nahubek nosit
Zaznamenáno
Axell
Super pes
*

Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 06. Květen 2008, 07:06:50 »

Můžete mi prosím někdo poradit jaký je nejvhodnější náhubek co se týče otravnosti?
Po ránu (někdy nejen) mi to asi moc nemyslí, jinými slovy, jsem asi blbej, ale co to znamená - náhubek na otravnost ? Smiley
Zaznamenáno
oliva
BOB, BIG

Katty *29.4. 2007

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 06. Květen 2008, 07:47:32 »

Po ránu (někdy nejen) mi to asi moc nemyslí, jinými slovy, jsem asi blbej, ale co to znamená - náhubek na otravnost ? Smiley
... ja to pochopila, jako kterej bude nejmene otravovat (zneprijemnovat zivot) psu i majitelce. Ale ted me napada - co kdyz je to i proti otrave psa nahodne pozrenymi vecmi... IMHO je ale spravne za a)
Zaznamenáno
Axell
Super pes
*

Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: 06. Květen 2008, 07:55:18 »

... ja to pochopila, jako kterej bude nejmene otravovat (zneprijemnovat zivot) psu i majitelce. Ale ted me napada - co kdyz je to i proti otrave psa nahodne pozrenymi vecmi... IMHO je ale spravne za a)
No já právě nevím, náhubek mám jen do MHD, jinak se rád nechám "otravovat" psem bez náhubku Smiley
Zaznamenáno
Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 07. Květen 2008, 12:56:05 »

Holky maj teda kovový náhubky a to jste měli vidět, jaká to byla sranda cestou na narozeninovou oslavu. Jak se tam mlátili tima košíkama o sebe  Tongue
Zaznamenáno

pro  SZ : cessyakoule
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!