HafBezObav.cz
21. Září 2019, 14:21:30 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: JÍZDNÍ ŘÁD  (Přečteno 5476 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Lucifer_da_Vinci
Třída dorostu
*

Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
« kdy: 21. říjen 2007, 22:23:44 »

ČauTě všem co chodíte cvičit na HAFBO. Nevím, jestli to bude někomu k něčemu, ale našel jsem jízdní řád tratě ČD č.173, která vede podél cvičáku a kterou musíme všichni přecházet když jdeme na procházku po cvičení či cestou z\na Velkou ohradu. Myslím že je dobrý vědět, v kolik se tam ty motoráky řítí, opatrnosti není nikdy nazbyt. Abyste nemuseli hledat polohu, cvičák je mezi zastávkami Praha-Řeporyje a Praha-Holyně  Smiley

S pozdravem
Dementni pejskař Michal  Wink
« Poslední změna: 21. říjen 2007, 22:30:53 od Lucifer_da_Vinci » Zaznamenáno
Evina
Vítěz dne (BOD)

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: 22. říjen 2007, 15:13:09 »

ČauTě všem co chodíte cvičit na HAFBO. Nevím, jestli to bude někomu k něčemu, ale našel jsem jízdní řád tratě ČD č.173, která vede podél cvičáku a kterou musíme všichni přecházet když jdeme na procházku po cvičení či cestou z\na Velkou ohradu. Myslím že je dobrý vědět, v kolik se tam ty motoráky řítí, opatrnosti není nikdy nazbyt. Abyste nemuseli hledat polohu, cvičák je mezi zastávkami Praha-Řeporyje a Praha-Holyně  Smiley

S pozdravem
Dementni pejskař Michal  Wink

Díky za ten odkaz. Konkrétně mně to tedy určitě k něčemu je ...minimálně k tomu, abych vždycky včas věděla, kdy se mám připravit na "daunování psa" Grin Ten můj blbounek totiž honí vlaky...nesnáší ten zvuk a je z toho nervózní Roll Eyes V poslední době se to už zlepšuje, ale pořád to ještě není takové, že by ten vlak úplně ignoroval Undecided
Takže ještě jednou dík, vytisknu si to a naučím nazpaměť Grin
Zaznamenáno

Evík
Lucifer_da_Vinci
Třída dorostu
*

Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. říjen 2007, 19:26:03 »

Tak aspon nekomu to poslouzi...super, snad si mladej brzo zvykne  Wink

Michal
Zaznamenáno
Evina
Vítěz dne (BOD)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 23. říjen 2007, 06:45:08 »

Tak aspon nekomu to poslouzi...super, snad si mladej brzo zvykne  Wink

Michal

No on už tak mladej není...chichi 3,5 roku...už by měl mít rozum a jako štěně mi ty vlaky nikdy nehonil a nikdy mu nevadily...začal to dělat cca po 2 roce života. Žádnou negativní zkušenost s vlakem nemá....prostě mu "zničehonic" začal vadit ten zvuk....brzdění a rozjíždění.... Roll Eyes
Zaznamenáno

Evík
Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: 23. říjen 2007, 18:13:06 »

No on už tak mladej není...chichi 3,5 roku...už by měl mít rozum a jako štěně mi ty vlaky nikdy nehonil a nikdy mu nevadily...začal to dělat cca po 2 roce života. Žádnou negativní zkušenost s vlakem nemá....prostě mu "zničehonic" začal vadit ten zvuk....brzdění a rozjíždění.... Roll Eyes
3,5 roku je jeste mladouckej. Cessy je tak neco pres tri roky a jeste mladounka  Cheesy
Zaznamenáno

pro  SZ : cessyakoule
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!