HafBezObav.cz
02. Duben 2020, 14:01:30 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Hledá se dárce krve!!!!  (Přečteno 7636 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Krisis
Dogus Suprus
*

Pohlaví: Ženské

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« kdy: 20. Září 2016, 10:04:12 »

Holky, potřebujeme dárce krve pro jednoho pacoše. Monti už nemůže darovat, už je na to starý.
Dárce musí být klidný pes, který vydrží chvilku sedět na odběru. Musí mu být méně než 6 let a musí mít hmotnost minimálně 30kg. Musí být zdravý a vakcinovaný.
Spěchá to!!! Buď pište sem, nebo mně na FB, popřípadě na náš firemní FB (Veterina Svobodnik), nebo mi zavolejte do práce 284687850, nebo kolegovi, který toho pacoše řeší, Dr.Kustra 266316063. Díky moc!!!
Zaznamenáno
Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: 21. Září 2016, 08:16:28 »

Holky, potřebujeme dárce krve pro jednoho pacoše. Monti už nemůže darovat, už je na to starý.
Dárce musí být klidný pes, který vydrží chvilku sedět na odběru. Musí mu být méně než 6 let a musí mít hmotnost minimálně 30kg. Musí být zdravý a vakcinovaný.
Spěchá to!!! Buď pište sem, nebo mně na FB, popřípadě na náš firemní FB (Veterina Svobodnik), nebo mi zavolejte do práce 284687850, nebo kolegovi, který toho pacoše řeší, Dr.Kustra 266316063. Díky moc!!!
Co se tam dělo? Zaznamenala jsem to na fb a pak i když jsem byla na odběrech...
Já pár dárců znám, vím, že mi to hodně z nich nabízelo pro Sunny, ale zaregistrovala jsem to pozdě , resp. když už dárce byl nalezen...
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 21. Září 2016, 08:18:51 »

Co se tam dělo? Zaznamenala jsem to na fb a pak i když jsem byla na odběrech...
Já pár dárců znám, vím, že mi to hodně z nich nabízelo pro Sunny, ale zaregistrovala jsem to pozdě , resp. když už dárce byl nalezen...

Nic moc, máme psíka, který má špatné krevní testy a kromě transfuze asi jiná terapie není. Ale dárce máme, dnes by měl proběhnout odběr i následná transfuse, tak snad bude v pořádku Smiley

Zaznamenáno
bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 21. Září 2016, 12:04:59 »

Nic moc, máme psíka, který má špatné krevní testy a kromě transfuze asi jiná terapie není. Ale dárce máme, dnes by měl proběhnout odběr i následná transfuse, tak snad bude v pořádku Smiley

Thumb Up Thumb Up to je dobre!
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!