HafBezObav.cz
09. Duben 2020, 08:11:56 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 6 7 [8]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Chcete psa?? Ukažte trestní rejstřík!!!  (Přečteno 36264 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
IwanaR
Total Ultra Super pes

Pohlaví: Ženské

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #105 kdy: 09. Březen 2008, 20:43:33 »

ted se tu na mě asi sesype hodně lidí ale mě by teda vůbec nevadilo kdyby to uzákonily pro všechny psy. připadá mi že je to v čr až moc jednoduchý koupit si psa. ono by si to pak rozmyslely i ty co pejska pak někde uvážou. No stejně je to dost nereálnáý. Hlavně kdo by plnění těch podmínek kontroloval.
Ano pro všechny psy s tím bych souhlasila taky, ale nevim proč dělat vyjímky. Kolik bylo pokusání třeba jezevčíkem nebo jiným psem
Zaznamenáno

Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #106 kdy: 09. Březen 2008, 20:51:35 »

Ano pro všechny psy s tím bych souhlasila taky, ale nevim proč dělat vyjímky. Kolik bylo pokusání třeba jezevčíkem nebo jiným psem
Tak když tě pokouše jezevčík, tak se s tím těžko dostaneš do televize  Huh?
Zaznamenáno

pro  SZ : cessyakoule
yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #107 kdy: 09. Březen 2008, 20:55:12 »

Tak když tě pokouše jezevčík, tak se s tím těžko dostaneš do televize  Huh?

Mě jezevčík kousl..do obličeje(nad oko) a taky jsem s tím nebyla v tv  Angry
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 09. Březen 2008, 20:57:09 »

Mě jezevčík kousl..do obličeje(nad oko) a taky jsem s tím nebyla v tv  Angry
No vidíš, mohla z tebe bejt celebrita!
Zaznamenáno

Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #109 kdy: 09. Březen 2008, 20:57:58 »

A hlavně by jezevčíci byly taky konečně mezi "bojovými psy"  Wink
Zaznamenáno

yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #110 kdy: 09. Březen 2008, 20:58:22 »

No vidíš, mohla z tebe bejt celebrita!

Vid?A nic z toho nemám Angry  jen jizvu kterou maskuju piercingem v obočí.A to byl jezevčík babičky.
Zaznamenáno

iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #111 kdy: 09. Březen 2008, 20:58:58 »

jasně to je pravda. já mam právě pocit že by potřebovali ten výcvik spíš lidi aby jim to v tý makovici sepnula a aby si uvědomili co maj a nemaj dělat se psem. jak se k psovi chovat a jak se snim chovat na veřejnosti. že potřebuje socializaci atd.

dneska sem potkala pána s chlapečkem a jejich JRT se k nám řítil a začal si s niki hrát. No a chlapeček se tatínka ptal co to dělají. Když vysvetlil že si hrajou tak chlapeček prohlásil že to eště nikdy neviděl. Pejskovi bylo asi 6 měsíců možná rok a evidentně si s pejskama eště nehrál. Tak to by mě zajímalo co bude dělat až potká nákýho kterýmu se nebude líbit nebo až přijde jakákoliv komplikace.
Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #112 kdy: 09. Březen 2008, 21:06:52 »

jasně to je pravda. já mam právě pocit že by potřebovali ten výcvik spíš lidi aby jim to v tý makovici sepnula a aby si uvědomili co maj a nemaj dělat se psem. jak se k psovi chovat a jak se snim chovat na veřejnosti. že potřebuje socializaci atd.

dneska sem potkala pána s chlapečkem a jejich JRT se k nám řítil a začal si s niki hrát. No a chlapeček se tatínka ptal co to dělají. Když vysvetlil že si hrajou tak chlapeček prohlásil že to eště nikdy neviděl. Pejskovi bylo asi 6 měsíců možná rok a evidentně si s pejskama eště nehrál. Tak to by mě zajímalo co bude dělat až potká nákýho kterýmu se nebude líbit nebo až přijde jakákoliv komplikace.
Jo stím taky souhlasim... spousta lidí si pořizuje psa jen z důvodu že je pěknej, drsnej či je oblíbenej... Nic si nezjistí o jejich povaze potřebách a to nemluvim o tom že ho nehodlají ani cvičit.... Pak se nedivim že někomu ublíží  Shocked Shocked
Zaznamenáno

Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #113 kdy: 09. Březen 2008, 21:11:09 »

Jo stím taky souhlasim... spousta lidí si pořizuje psa jen z důvodu že je pěknej, drsnej či je oblíbenej... Nic si nezjistí o jejich povaze potřebách a to nemluvim o tom že ho nehodlají ani cvičit.... Pak se nedivim že někomu ublíží  Shocked Shocked
přesně  Wink
Zaznamenáno

iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #114 kdy: 09. Březen 2008, 21:31:18 »

přesně. a nejvíc mě vytáčí když koupí psa někomu jako dárek. samozřejmě nemluvim o tom když ten obdarovanej to má načtený, psa chce a věnuje se mu a ten dárce už de pak na jisto a jen ho koupí. ale sakra jak může někdo dávat živýho tvora někomu jako dárek "naslepo" to vživotě nepochopim
Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #115 kdy: 09. Březen 2008, 21:33:44 »

přesně. a nejvíc mě vytáčí když koupí psa někomu jako dárek. samozřejmě nemluvim o tom když ten obdarovanej to má načtený, psa chce a věnuje se mu a ten dárce už de pak na jisto a jen ho koupí. ale sakra jak může někdo dávat živýho tvora někomu jako dárek "naslepo" to vživotě nepochopim
to znám, takle tady jedna paní od dcery dostala JR a ta ho po roce dala pryč, protože ho nezvládala  Sad
Zaznamenáno

IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #116 kdy: 09. Březen 2008, 21:37:34 »

To taky nepochopim naslepo kupovat žívé zvíře....to je nepřesdržku  Tongue Wink Cheesy
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 6 7 [8]   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!