HafBezObav.cz
19. Září 2019, 22:03:48 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1] 2 3   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Pojištění psů  (Přečteno 17088 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Paayaa
Vítěz výstavy (BIS)

Pohlaví: Ženské

Nelly *10.1.2007, Shayenne *9.3.2012

Zobrazit profil
« kdy: 08. Leden 2015, 10:05:00 »

Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat… Uvažuju letos (už konečně) o pojištění našeho zvěřince. Tak jsem se při té příležitosti chtěla poptat, jaké máte kdo s pojištěním zkušenosti. Slyšela jsem, že co se pojištění zdraví psa týče, je nejlepší Česká podnikatelská pojišťovna - že hradí nejvíce úkonů či tak něco :-) Takže můj první dotaz zní - máte ho někdo? A jak to příp. funguje?? Sbírají se účtenky od veta a ty se následně zasílají k posouzení?? A jaké dokumenty jsou k založení pojištění třeba?

Pak jsem se ještě chtěla zeptat na pojištění odpovědnosti za škodu - jestli ho také někdo máte, příp. kde. Když např. pes skočí do silnice a způsobí dopravní nehodu, nebo na někoho skočí a ten si zlomí nohu, počůrá patník a spadne plot nebo tak něco :-)

Ideální by byl nějaký “balíček” u jedné pojišťovny - kde bych mohla pojistit jak zdraví, tak tu způsobenou škodu, ale to nevím, jestli vůbec jde...

Předem díky za každý postřeh :-)
Zaznamenáno
Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Leden 2015, 11:18:03 »

Já mám u ČPP pojištěného Montiho a dobrý. Máme to nastavené na platbu cca 500,- kvartálně, v případě potřeby mám 2000,- spoluúčast a pak vše do asi 20000 nebo 25000,- hradí oni. Plní bez problémů a i relativně rychle. Funguje to tak, že chtějí kopii účtenek od veta, vet.zprávu a okopírovaný očkovák/pas. To pošlu poštou. Nikam s tím fyzicky běžet nemusím, což oceňuju.
Zaznamenáno
Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 08. Leden 2015, 13:22:39 »

Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat… Uvažuju letos (už konečně) o pojištění našeho zvěřince. Tak jsem se při té příležitosti chtěla poptat, jaké máte kdo s pojištěním zkušenosti. Slyšela jsem, že co se pojištění zdraví psa týče, je nejlepší Česká podnikatelská pojišťovna - že hradí nejvíce úkonů či tak něco :-) Takže můj první dotaz zní - máte ho někdo? A jak to příp. funguje?? Sbírají se účtenky od veta a ty se následně zasílají k posouzení?? A jaké dokumenty jsou k založení pojištění třeba?

Pak jsem se ještě chtěla zeptat na pojištění odpovědnosti za škodu - jestli ho také někdo máte, příp. kde. Když např. pes skočí do silnice a způsobí dopravní nehodu, nebo na někoho skočí a ten si zlomí nohu, počůrá patník a spadne plot nebo tak něco :-)

Ideální by byl nějaký “balíček” u jedné pojišťovny - kde bych mohla pojistit jak zdraví, tak tu způsobenou škodu, ale to nevím, jestli vůbec jde...

Předem díky za každý postřeh :-)

Tohle my máme od kooperativy zahrunutý v pojištění domácnosti  Smiley
Zaznamenáno

pro  SZ : cessyakoule
Naďa K.
Ultra Extra Super pes

Aimee 28.7. 2009 Beri 1.1. 2010

Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Leden 2015, 13:29:31 »

Taky mám CPP a spoluúčast 1000Kč a doklady jen scanuji a pošlu mailem, jenom jednou mi nezaplatili,jsem spokojená. Ale pozor,aby ses nedivila ceně, čím starší pes, větší a příp.bez PP, tím dražší.
pojištění odpovědnosti mám přidané ke své odpovědnosti a dříve jsem to měla i s domácnosti. Taky od CPP, tam snad neřeší počet psů, AlAlliance případě 2 a více psů automaticky skáče do druhé, dražší varianty pojištění.
Zaznamenáno

pro SZ "nak"
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: 08. Leden 2015, 17:40:06 »

Doporučuji ČPP a ČP se obloukem vyhni!
Zaznamenáno

elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 13. Leden 2015, 09:26:22 »

Taky doporučuju ČPP, nám plnili dobře, než byla Anča nelukrativní klient a nevypověděli jí smlouvu  Grin

A "povinné ručení" mám v rámci domácnosti u Allianz. Chtěla jsem ho tenkrát uplatnit na ovec, ale nestihli jsme vyfotit škodu  Grin
Zaznamenáno
Naďa K.
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Leden 2015, 13:28:20 »

Taky doporučuju ČPP, nám plnili dobře, než byla Anča nelukrativní klient a nevypověděli jí smlouvu  Grin

A "povinné ručení" mám v rámci domácnosti u Allianz. Chtěla jsem ho tenkrát uplatnit na ovec, ale nestihli jsme vyfotit škodu  Grin
si to mohla vyfotit na talíři  Grin
Zaznamenáno

pro SZ "nak"
elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 13. Leden 2015, 13:45:49 »

si to mohla vyfotit na talíři  Grin

Oni chtěli ovec s prokazatelnejma škodama, ale už byla naporcovaná  mrazáku  Wink Jinak věřím, že by plnili  Smiley
Zaznamenáno
Paayaa
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 19. Leden 2015, 09:29:06 »

Díky moc za info! ČPP doporučoval i veterinář, prej s ní má nejlepší zkušenosti...

Zkombinuju to pojištění "na blbost" se zdravotkem..A volba padá jasně  na tu ČPP, myslím. Pokud je Verča s Aničkou nezruinovaly teda  Grin

Btw. jak jsi psala tu vovec...včera jsem si vzpomněla, že já blbka nezašla do pojišťovny už minulý týden...na vejletě v Jizerkách Šašek objevila slepice "for free"...  Angel
Zaznamenáno
elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 19. Leden 2015, 11:48:25 »

Díky moc za info! ČPP doporučoval i veterinář, prej s ní má nejlepší zkušenosti...

Zkombinuju to pojištění "na blbost" se zdravotkem..A volba padá jasně  na tu ČPP, myslím. Pokud je Verča s Aničkou nezruinovaly teda  Grin

Btw. jak jsi psala tu vovec...včera jsem si vzpomněla, že já blbka nezašla do pojišťovny už minulý týden...na vejletě v Jizerkách Šašek objevila slepice "for free"...  Angel

LOL to je šikovná. My jdeme dneska potrénovat do Konopišťský bažantnice nervy  Cheesy
Zaznamenáno
Paayaa
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 19. Leden 2015, 14:45:51 »

LOL to je šikovná. My jdeme dneska potrénovat do Konopišťský bažantnice nervy  Cheesy

Hh,taky dobrý. Tak pevné nervy, přeju, ať už vaše nebo ty bažantí  Grin
Zaznamenáno
bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 14. Duben 2016, 20:59:07 »

Tak odeslany materialy na pojistovnu a muzem tipovat, jestli mi Ceska pojistovna aspon castecne proplati operaci plotenky.... Undecided  a jestli mi v lete prodlouzi smlouvu Cheesy
Zaznamenáno
Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 kdy: 15. Duben 2016, 08:02:25 »

Tak odeslany materialy na pojistovnu a muzem tipovat, jestli mi Ceska pojistovna aspon castecne proplati operaci plotenky.... Undecided  a jestli mi v lete prodlouzi smlouvu Cheesy
Řekla bych, že faktura z Jaggy bude mít asi hodně čísel co?  Undecided
Zaznamenáno

pro  SZ : cessyakoule
Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 15. Duben 2016, 10:33:10 »

to je taky vtipný tohleto, máš pojištěnýho psa a jakmile ti musí plnit, tak už pak smlouvu neprodlouží  Roll Eyes
Zaznamenáno

Naďa K.
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 15. Duben 2016, 19:41:53 »

Když už jsme u toho pojištění - na podzim mám platit na další období, ale ve smlouvě je, že končí dosažením 8 let, což bude asi 9 měsíců od data pro placení - myslíte (máte zkušenost), že budou chtít syčáci celou sumu, nebo to pokrátí, vzhledem k sumě nejde o zanedbatelný peníz.
Zaznamenáno

pro SZ "nak"
Stran: [1] 2 3   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!