HafBezObav.cz
01. Duben 2020, 13:21:02 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1] 2 3 ... 11   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Kočky  (Přečteno 20855 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Czertice+R
BOB, BIG

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
« kdy: 14. Květen 2013, 13:32:04 »

Řada lidí tu má krom psa i kočku, tak si troufám založit téma kočičí:)

A hned mám první dotaz: Jakou kapací chemii proti klíšťatům byste mi na kocoura doporučili? Nechci mu dávat obojek, aby se s ním někde nezachytil na svých toulkách, ale letos se na něj ty klíšťata fakt hrnou jak šílená...
Zaznamenáno

Jirka a Fox
CAC
*

Pohlaví: Mužské

Ahoj :)

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Květen 2013, 13:51:21 »

Řada lidí tu má krom psa i kočku, tak si troufám založit téma kočičí:)

A hned mám první dotaz: Jakou kapací chemii proti klíšťatům byste mi na kocoura doporučili? Nechci mu dávat obojek, aby se s ním někde nezachytil na svých toulkách, ale letos se na něj ty klíšťata fakt hrnou jak šílená...
My momentálně nemáme žádnou. Denně je kontrolujeme a vytahujeme přicuclý klíšťáky. Někdy nemaj nic. Berťas (mourek) neměl ještě žádnýho klíšťáka. Jinak Fabián (oranžovej) jich mívá víc a ostatní mají tak jedno dvě za několik dnů/týdnů.
Zaznamenáno
Czertice+R
BOB, BIG

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 14. Květen 2013, 14:03:40 »

My momentálně nemáme žádnou. Denně je kontrolujeme a vytahujeme přicuclý klíšťáky. Někdy nemaj nic. Berťas (mourek) neměl ještě žádnýho klíšťáka. Jinak Fabián (oranžovej) jich mívá víc a ostatní mají tak jedno dvě za několik dnů/týdnů.

Šiva taky nic nedostával, prostě jsme mu klíšťáky v sezóně vytahali a šlo to, ale letos jich nosí nějak víc než kdy dřív, třeba i pět týdně... a některý ty klíšťáci maj v sobě zabodlýho dalšího klíšťáka, to jsem ještě neviděla.  Roll Eyes
Zaznamenáno

Jirka a Fox
CAC
*

Pohlaví: Mužské

Ahoj :)

Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Květen 2013, 14:12:23 »

Já někde četl, že letos budou vydařený klíšťácí, kvůli počasí co panovalo  Roll Eyes

Kdysi jsme na začervenýho Bertíka použili Advocate. Moc mu to tehdy pomohlo. Je proti vnitřním i vnějším parazitům, ale dává se asi jen na předpis: http://www.veterinarnipece.cz/advocate-spot-on-cats-3317.html Nejspíš bych pořídil tohle. Jinak obojku bych se bál, aby se na něm kočka neuškrtila.
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Květen 2013, 14:45:01 »

Já někde četl, že letos budou vydařený klíšťácí, kvůli počasí co panovalo  Roll Eyes

Kdysi jsme na začervenýho Bertíka použili Advocate. Moc mu to tehdy pomohlo. Je proti vnitřním i vnějším parazitům, ale dává se asi jen na předpis: http://www.veterinarnipece.cz/advocate-spot-on-cats-3317.html Nejspíš bych pořídil tohle. Jinak obojku bych se bál, aby se na něm kočka neuškrtila.

Advokát je fajn, ale neni proti klíšťatum. Já letos nedala kočkám nic a ještě jsem žádný klíště nevyndavala, loni jsem dávala Frontline Combo.
Zaznamenáno

Czertice+R
BOB, BIG

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: 14. Květen 2013, 15:11:41 »

Advokát je fajn, ale neni proti klíšťatum. Já letos nedala kočkám nic a ještě jsem žádný klíště nevyndavala, loni jsem dávala Frontline Combo.

Jestli to nebude tim, že klíšťata v celých středních čechách pracně vysbírá náš Šiva LOL
Dík za doporučení.
Zaznamenáno

Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Listopad 2013, 15:09:09 »

Holky, ktere mate doma kocku, jaky mate kockolit? Na netu jsem nasla nejake uzavrene s uhlikovym filtrem atd....shanim kockolit, ktery nebude moc smrdet a nenadela se z nej bordel, kdyz kocka zahrabava   Wink
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
Katkak
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 13. Listopad 2013, 17:05:28 »

Holky, ktere mate doma kocku, jaky mate kockolit? Na netu jsem nasla nejake uzavrene s uhlikovym filtrem atd....shanim kockolit, ktery nebude moc smrdet a nenadela se z nej bordel, kdyz kocka zahrabava   Wink
Kočkolit nebo záchod? Smiley Ty zavřený záchody jsou fajn, starala jsem se o zvěř sousedce, a dokavad jsem nestrčila nos do dvířek, tak jsem necejtila skoro nic. Na kočkolit si asi počkej na kočkaře, tam neposoudim Smiley
Zaznamenáno

IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 13. Listopad 2013, 18:08:26 »

My používali toto http://www.korunka.cz/steliva/magic-kockolit-magic-litter-4-x-7-6l?gclid=CJX8qOuf4roCFQ7LtAodWF8Ahw pro starého kocoura. Bylo to super, současnému mladému vadí, tak jsme museli přejít na úplně obyčejné hrudkující, které tedy zavání oproti původnímu trochu více :-(
Zaznamenáno

bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 13. Listopad 2013, 21:31:51 »

heled, ja pouzivam cats best i pro kralika. prijde mi, ze to temer vubec nesmrdi (ani kralik ani kocka).. ale je fakt, ze kocka na granulich mi smrdela vzdycky...ale ze zacatku jsem dostala od segry nejaky obyc kockolit a to mi pachlo desne chemicky.
krom cats bestu existuji i levnejsi varianty na stejnym principu...jinou znacku jsem zkousela parkrat a v pohode.

Zachod mam uplne obyc, ale mam ho v kleci pro psa (která je teda spíše odkladací místo) LOL
Zaznamenáno
lenprov
Total Ultra Super pes

.

Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 13. Listopad 2013, 23:23:01 »

nasim jsem udelala do skrine vstup (vyriznutim z bocni steny). skrin s botama. uvnitř ta miska s mikesem.
všichni spokojeni od te doby.

a nad vlezem má ještě jmenovku  LOL
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 13. Listopad 2013, 23:45:09 »

Já používám ty silikagelový, vyzkoušela jsem různý značky (Magic Pearls, Huhu Bamboo a eště cosi) a se všema spokojenost. Mnohem lepší a trvanlivější než klasický hrudkující. Ale náš kocour chodí i ven, když chce  Smiley.
Zaznamenáno

Czertice+R
BOB, BIG

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 kdy: 14. Listopad 2013, 13:18:39 »

Nám kocour chodí ven, ale když byl ještě koťátko, tak jsme používali kočičí záchod a Catsan. Když ho občas zapomeneme zavřeného vevnitř, tak chodí na malou do umyvadla. Bobek musel udělat jen jednou, ale i tak mě dostala ta kočičí čistotnost: na zemi ležela papírová krabice s kupkou různého nepořádku, tak to všechno vyndal vedle ven, a teprv pak si tam odskočil Cheesy
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 14. Listopad 2013, 13:26:36 »

Nám kocour chodí ven, ale když byl ještě koťátko, tak jsme používali kočičí záchod a Catsan. Když ho občas zapomeneme zavřeného vevnitř, tak chodí na malou do umyvadla. Bobek musel udělat jen jednou, ale i tak mě dostala ta kočičí čistotnost: na zemi ležela papírová krabice s kupkou různého nepořádku, tak to všechno vyndal vedle ven, a teprv pak si tam odskočil Cheesy

Grin
Zaznamenáno

Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 14. Listopad 2013, 21:03:54 »

nasim jsem udelala do skrine vstup (vyriznutim z bocni steny). skrin s botama. uvnitř ta miska s mikesem.
všichni spokojeni od te doby.

a nad vlezem má ještě jmenovku  LOL

Diky vsem za rady, jsem dost citliva na pachy a muz kocku nechce, takze to proste musim naplanovat do detailu  Smiley

To jsem planovala, ale nakonec to nevyjde - nemame skrin, kde by to slo, takze doufam, ze se ten zachod s tim uhlikovym filtrem vejde na nas zachod  Wink
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
Stran: [1] 2 3 ... 11   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!