HafBezObav.cz
02. Duben 2020, 12:32:45 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Report z akce Krajem Karla IV.  (Přečteno 2346 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
HafBO Redakce
Strážný Pes
Třída otevřená
*

Zobrazit profil
« kdy: 03. Prosinec 2012, 23:13:18 »

Komentáře k článku "Report z akce Krajem Karla IV.".
Zaznamenáno
Hyena
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Prosinec 2012, 23:16:26 »

Nechci být rýpavá, ale posbírali jste po sobě kontroly? Jela jsem v neděli po treku na vyjížďku a co nevidím u cesty pod malou Amerikou jako cedul " dogtreking Krajem Karla IV"...mohla to být náhodně zapomenutá cedulka ( předpokládám, že to tak bylo) ale doufám, že v lese nebudu narážet na další a další.... přeci jen je  to docela frekventovaný kraj a kdyby tam každej po sobě něco nechal, tak se pro paíry na stromech nehnem.
Zaznamenáno

Katkak
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. Prosinec 2012, 09:11:49 »

Nechci být rýpavá, ale posbírali jste po sobě kontroly? Jela jsem v neděli po treku na vyjížďku a co nevidím u cesty pod malou Amerikou jako cedul " dogtreking Krajem Karla IV"...mohla to být náhodně zapomenutá cedulka ( předpokládám, že to tak bylo) ale doufám, že v lese nebudu narážet na další a další.... přeci jen je  to docela frekventovaný kraj a kdyby tam každej po sobě něco nechal, tak se pro paíry na stromech nehnem.
Sbíraly se určitě, tak buď byla zapomenutá, nebo se tam jelo koňmo až po té neděli. Myslíš tu přímo u Malé Ameriky? Páč název akce byl jen na kontrolách a ta byla přímo u lomu
Zaznamenáno

Hyena
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Prosinec 2012, 17:05:01 »

hele byla na sloupku na hlavní cestě od který se odbočuje na lomy a kde jí křižuju žlutá značka. Jsem ráda, že jste je posbírali- občas takhle zůstává bordel po lese po různých " skautských" a jiných akcích- co vidíme posbíráme, ale je to otrava jezdit na vyjížďku jak kontík na odpadky :-)
Zaznamenáno

TerkaVid
Třída mladých
**

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Prosinec 2012, 20:20:06 »

Cedulky se sbíraly určitě, některé kontroly jsem sbírala právě na vyjížďkách ještě i po treku,někdy v minulém nebo předminulém týdnu jsem ještě byla pro jednu přímo na Malé Americe. Taky je možné, že se některé "přesunuly" díky dětem nebo turistům, na Karlštejně byly dvě, jednu jsem sbírala, ale druhou už jsem tam nenašla, jen provázek, takže nemusely být na svém místě a jestli je někdo někam pohodil, taky se mohlo stát.. Zítra to s kobylou ověřím, je možné, že jak jsme je tam dávaly a sbíraly dvě, tak se mohlo stát, že jsme se špatně domluvily, zapomněly a některá tam zůstala, díky za upozornění  Smiley
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!