HafBezObav.cz
20. červen 2019, 04:47:55 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 2 [3]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Daň za psa a kočku!  (Přečteno 11608 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
minik
Host
« Odpověď #30 kdy: 15. červen 2012, 10:49:56 »

Přesně tak.
I když pěkný by to bylo a pak bych snad i platila tu "nehoráznou" sumu.
Bohužel Praze už platíme nemalé peníze a stačí se jen podívat jak moc se využívají a na co Sad
Presne. Stve me cely ten system dani. Nedelaj nic jineho, nez je zvysujou a vysledek nikde. Rada prispeju na dobrou vec, ale dalsi penize uz statu davat nebudu.
Jsem asi sobec, ale fakt me na prvnim miste zajima me preziti a az pak koukam, jak bych mohla pomoct jinym. Kdyz rikam, ze 3tis. mesicne navic nemam, tak to nepisu, protoze tu chci rvat. Pokud nekdy chci mit dite, tak uz vubec ne. A o dome si muzu akorat tak nechat zdat. Jo, muzu prodat spoustu veci, prestehovat se do nejakeho hnusneho bytu, jist "rohliky s maslem" a sedet doma na zadku, abych usetrila a pomohla tak pejskum v utulcich a bez PP. Sorry, ale na tohle nejsem. Kdyby dan ze psu existovala a ja si teprve psa porizovala, tak by to bylo o necem jinem.
Zaznamenáno
IwanaR
Total Ultra Super pes

Pohlaví: Ženské

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #31 kdy: 15. červen 2012, 10:51:53 »

Přesně.... pokud by ten systém byl fungující, potlačil by množírny, resp. by z chovů psů udělal regulérní business s pravidlama (čipování, hlášení atd.), zavedl by povinnost základního kurzu poslušnosti atd., pak bych se tomu nebránila. Nesystémový vybírání peněz by mi bylo proti srsti.

Co mě dost pobavilo, tak jedna pani ze sídliště teď bude krejt (normálně papírovej vrh), ale psa nahlášenýho nemá... to jsem taky myslela, že se nějak hlídá, ale asi ne? Huh?
Přesně globálně by to smysl mělo pokud by se dodržovalo vše co píšeš atd...
Poslední dobou se "bavím" čím dál tím více psoudochovateli, to co dokaží nalhat, zapřít, změnit aby to pochybné štěně prodali, nad tím mi zůstává rozum stát.
Zaznamenáno

Katkak
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 15. červen 2012, 12:27:14 »

Já už jsem se chtěla leknou, pak jsem si všimla že to je Objev dnes, tak se infarkt nekonal Smiley
Zaznamenáno

Stran: 1 2 [3]   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!