HafBezObav.cz
05. Duben 2020, 11:27:19 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 114   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: páníkové a jejich job :o)  (Přečteno 142310 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Barush
Total Ultra Super pes

Pohlaví: Ženské

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #1350 kdy: 02. červenec 2012, 14:41:37 »

Modré igelitové?  Grin.

Jo, malem jsme meli na serpach: Dutej, ale prezutej  Grin
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #1351 kdy: 02. červenec 2012, 14:44:02 »

A mají tam fotky, jsem si ani nevšimla  Grin

http://www.anoa.cz/1/index.php/skola/absolventi/1996-1997/a4c

Jééé první řada, třetí zprava  Grin

JJ kuřárnu jsme měli na dvoře a tráva se tam hulila o sto šest, na záchodech se děly ještě horší věci  Roll Eyes Nám tenkrát ředitel na šerpách zakázal "Táhneme", tak jsme si ve spolupráci s Papouškovou nechali vyrobit vlastní  Grin Ona byla fakt výborná, dokonce byla předloni mojí kamarádce (taky její studentce) na svatbě  Smiley
Zaznamenáno
Ahsia
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #1352 kdy: 02. červenec 2012, 14:44:09 »

Jo, malem jsme meli na serpach: Dutej, ale prezutej  Grin

Grin

My měli - "jsme lepší, než naše pověst"  Grin
Zaznamenáno
bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #1353 kdy: 02. červenec 2012, 14:47:07 »

Jééé první řada, třetí zprava  Grin

JJ kuřárnu jsme měli na dvoře a tráva se tam hulila o sto šest, na záchodech se děly ještě horší věci  Roll Eyes Nám tenkrát ředitel na šerpách zakázal "Táhneme", tak jsme si ve spolupráci s Papouškovou nechali vyrobit vlastní  Grin Ona byla fakt výborná, dokonce byla předloni mojí kamarádce (taky její studentce) na svatbě  Smiley

hele, tak to huleni na dvore je stale pravda Wink

Jinak, ona je opravdu moc fajn. Ve skole jsem stravila hodku a pul a prislo mi to jako chvilinecka... Thumb Up
Zaznamenáno
elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #1354 kdy: 02. červenec 2012, 14:49:04 »

hele, tak to huleni na dvore je stale pravda Wink

Jinak, ona je opravdu moc fajn. Ve skole jsem stravila hodku a pul a prislo mi to jako chvilinecka... Thumb Up

Jj neuvěřitelná ženská, ona mi dala víc než celé studium  Cheesy A ty tam tedy jdeš nakonec učit nebo ne?
Zaznamenáno
bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #1355 kdy: 02. červenec 2012, 14:57:32 »

Jj neuvěřitelná ženská, ona mi dala víc než celé studium  Cheesy A ty tam tedy jdeš nakonec učit nebo ne?
no, nejdu..asi bych na to jeste nemela. krom povinne praxe jsem jeste neucila, takze myslim, ze statni skola bude zatim lepsi.. Undecided
Zaznamenáno
Alča, Abby a Easy
Strážný Pes
Dogus Suprus
*

Abby *20.12.2005 Easy *18.6.2008 Noisy *18.11.2012

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1356 kdy: 02. červenec 2012, 15:01:06 »

Tak vtírání s životopisem se mi vyplatilo a už mám domluvené čtyři schůzky a tři z toho jsou v kynologickém odvětví Thumb Up Thumb Up Thumb Up
Zaznamenáno

bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #1357 kdy: 02. červenec 2012, 15:03:40 »

Tak vtírání s životopisem se mi vyplatilo a už mám domluvené čtyři schůzky a tři z toho jsou v kynologickém odvětví Thumb Up Thumb Up Thumb Up

Thumb Up Thumb Up Thumb Up Thumb Up Thumb Up super, heled dyt ja mela to samy. Nejdriv jsem obvolala skoly. Nektery mi rekli, ze mam poslat zivotopis, ze si ho ulozi.. a ejhle!! super, moc gratuluju, at neco vyjde!
Zaznamenáno
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #1358 kdy: 24. červenec 2012, 21:09:01 »

Má-li někdo zájem (nejlépe pro studenty) o brigádu jako kustod  na jakoukoliv dobu od 1/8 do 30/9 , prac. doba 10-18 h. krom pondělí, částeč. znalost AJ, 80 Kč hr. /hod,ozvěte se mi během zítřka.
Zaznamenáno
bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #1359 kdy: 28. Srpen 2012, 13:52:20 »

Ach jo, takze je v praci zase zklamali. Mam smlouvu na dobu urcitou - do cervna. Uz od unora jsem byla ujistovana, ze dostanu smlouvu na neurcitou a ted se z toho vyklubalo, ze mi daji zase smlouvu na rok a to jen proto, ze nas v zari nastoupilo vic a nejsou si jisti, jestli nas tam vsechny chteji. Undecided
Strasne me nastavali, proto resim co ted. Chtela bych se zeptat, jestli nemate nekdo znalosti zakoniku prace. Jedna se mi o to, ze pokud podepisu dodatek ke smlouve a prodlouzim to o rok (tedy zase do konce cervna), jestli muzu dat na konci cervna vypoved a zacne  mi bezet dvou mesicni lhuta nebo jestli se ten dodatek zrusi???Netusite nekdo?

pamatuje moje dilema? takze nakonec jsem rada, ze ve ctvrtek koncim!!!
V praci je ted zemetreseni. Uz dva manazeri dali vypoved, 4 vypovedi jeste cekaji na podani - teda jen podrizeni(az po dovolene nebo skoleni) a rozhodne to tim nekonci   takze odchazim prave vcas , ufff Kiss
Zaznamenáno
minik
Host
« Odpověď #1360 kdy: 28. Srpen 2012, 15:14:51 »

pamatuje moje dilema? takze nakonec jsem rada, ze ve ctvrtek koncim!!!
V praci je ted zemetreseni. Uz dva manazeri dali vypoved, 4 vypovedi jeste cekaji na podani - teda jen podrizeni(az po dovolene nebo skoleni) a rozhodne to tim nekonci   takze odchazim prave vcas , ufff Kiss
To znam, u nas to bylo jeste horsi. Dobre jsi udelala  Wink.
Zaznamenáno
bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #1361 kdy: 28. Srpen 2012, 20:42:41 »

To znam, u nas to bylo jeste horsi. Dobre jsi udelala  Wink.

to jo, za tehle podminek a pri tom jak hodne lidi odchazi, bych tam ani nezustala... je tam ted nalada hodne pod psa. kazdy probira situaci ve firme. hlavne pokazdy, kdyz neco nadrizeny vymysli novyho, tak se mi udela zle a to uz tam za chvili nebudu.
treba ted stopli vyplatu slibenych bonusu a vymysli nove pravidlo, aby ho nemuseli vyplacet. fakt na hubu Bang head

temer vsichni mi zavidi, ze uz od zari budu pryc a mam zamestnani vyreseno Wink
Zaznamenáno
minik
Host
« Odpověď #1362 kdy: 29. Srpen 2012, 10:02:42 »

to jo, za tehle podminek a pri tom jak hodne lidi odchazi, bych tam ani nezustala... je tam ted nalada hodne pod psa. kazdy probira situaci ve firme. hlavne pokazdy, kdyz neco nadrizeny vymysli novyho, tak se mi udela zle a to uz tam za chvili nebudu.
treba ted stopli vyplatu slibenych bonusu a vymysli nove pravidlo, aby ho nemuseli vyplacet. fakt na hubu Bang head

temer vsichni mi zavidi, ze uz od zari budu pryc a mam zamestnani vyreseno Wink
U nas v predchozi praci vymenili reditele, ktery si dotahnul svuj team lidi, takze kolegove obchodaci a manazeri litali z minuty na minutu, vymenili nam fin. reditele, odesla hlavni ucetni a misto ni prijali sefku z meho prvniho zamestnani, kterou nemuzu vystat. Proste bylo to priserny. Snazila jsem se tam fungovat, ale kdyz se po roce sesypal nas novy fin. reditel a vymenili dalsiho generelniho reditele, jsem rekla dost. Nesnasim, kdyz se s lidma zachazi jak s hadrama. Chtela bych praci, kde bych zustala x let a sveho zamestnavatele si vazila, ale to je v dnesni dobe hrozne tezky.
V SONY se lidi taky dost stridaj. Nedari se, dosadi noveho sefa. Kazdy rok novy projekt, firma furt s nekym fuzuje, prekopava se ucetnictvi, proste blazinec. Ted tu mame audit a neumime dat dohromady blbou rozvahu, pac nam cisla kvuli x preklapeni nesedi. Neco delame lokalne, neco delaj externi spolecnosti, neco matka v Anglii, vic rozkouskovane to ani nemuze byt. Kdyz potrebuji informace, ani nevim, koho mam kontaktovat. No, je to vtipne. Ale ve velkych spolecnostech to je vsude stejny.
Zaznamenáno
iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1363 kdy: 29. Srpen 2012, 12:14:44 »

nevíte někdo o brigádě, nebo práci na částečnej i plnej úvazek? není to pro mě. sháním v podstatě cokoliv, klidně i na černo.
Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1364 kdy: 29. Srpen 2012, 14:46:43 »

nevíte někdo o brigádě, nebo práci na částečnej i plnej úvazek? není to pro mě. sháním v podstatě cokoliv, klidně i na černo.

Nevím jak platí v petku brigádníky, ale myslím , že tam berou pořád a tak stejně i na plnej. ale nástupní plat je mizérie  Tongue
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 114   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!