HafBezObav.cz
08. Prosinec 2019, 04:48:27 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 77 78 [79] 80   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: DKK a DLK  (Přečteno 127914 krát)
0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.
CuLa
CAC
*

Pohlaví: Ženské

Chelsea - Cirkulárka v kožichu:)

Zobrazit profil
« Odpověď #1170 kdy: 28. Březen 2013, 11:26:12 »

Někde, kde maj doktora, kterej může fotit ofiko kyčle a zároveň dobrýho kardiologa. Co třeba AA vet?

O to mi jde právě, ale bohužel nemám o veterinách a doktorech v Praze/okolí přehled, tak se ptám, jesti nemá někdo nějaký tip. Děkuju, kouknu.
Zaznamenáno
bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #1171 kdy: 17. Květen 2013, 21:51:56 »

k te dysplazii u biglu.

hledala jsem na netu a vetsina hovori takto: dysplazie je dost casty jev, ale vetsinou nezpusobuje zadne problemy...
napr.
http://beagleteam.eu/faq/nemoci-pohyboveho-systemu
docela me to sokovalo
Zaznamenáno
dzejn23
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #1172 kdy: 19. Listopad 2013, 10:16:52 »

Ahoj, chtěla jsem se Vás zeptat jestli tu někdo máte zkušenosti s osteotomií? Fenka má problémy s loketními klouby a byla mi u jedné nožičky po artroskopii doporučena právě i osteotomie ... děkuji za Vaše názory a zkušenosti ...
Zaznamenáno
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #1173 kdy: 09. únor 2014, 15:19:40 »

u ňuňu v rámci ger. prevence DLK po artrosk. loktů kdysi v podstatě nula, DKK nezhoršená furt kol. jedničky, oper. koleno obrovský s podezřenim na velkej nádor, ale po rtg a vyš. vyloučený naštěstí, i když v hrůzostrašnym artrot. stavu s milionama nikoliv myší, ale krys, posl. beder. 2 obratle rozjetý,  s výhřezem, ale dobrý - je tam hodně místa, tak si to dál pomaličku cupitáme, jen to vstávání je horror.... , zatím ale Trocoxil ne.

Tak vás všechny ňuňově po delší době zdravíme a nechť to stáří přežijete /me  všichni rel. v pohodě!!
Zaznamenáno
bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #1174 kdy: 15. únor 2014, 12:04:50 »

u ňuňu v rámci ger. prevence DLK po artrosk. loktů kdysi v podstatě nula, DKK nezhoršená furt kol. jedničky, oper. koleno obrovský s podezřenim na velkej nádor, ale po rtg a vyš. vyloučený naštěstí, i když v hrůzostrašnym artrot. stavu s milionama nikoliv myší, ale krys, posl. beder. 2 obratle rozjetý,  s výhřezem, ale dobrý - je tam hodně místa, tak si to dál pomaličku cupitáme, jen to vstávání je horror.... , zatím ale Trocoxil ne.

Tak vás všechny ňuňově po delší době zdravíme a nechť to stáří přežijete /me  všichni rel. v pohodě!!

Tak to jde ne? super! gratulace!

Jinac pro ostatni, pamatujete, jak mi nikdo neveril, ze ma Bentlak to FCP geneticke??
Tak uz je to tady: Bentleyho synovec a neter maji OCD, museji na operaci.  Lips Sealed
Zaznamenáno
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #1175 kdy: 17. únor 2014, 12:47:33 »

ď a nechť jsou hafani zase ok
Zaznamenáno
choco
Extra Super pes
**

Andrew a Adelise Ray d´Or (20.12.2006)

Zobrazit profil
« Odpověď #1176 kdy: 05. Duben 2014, 15:56:33 »

Tak já se právě modlím, aby Trocoxil zabral... a Andymu ulevil.... je hodně mizernej s těma loktama, víceméně je rád,že jen leží...Nevím, jestli je pak ještě nějaká jiná možnost. Musil nám pak jako druhou možnost už dal jen ty kmenové buňky, což je hodně drahá sranda a taky s otazníkem....
Zaznamenáno
BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #1177 kdy: 05. Duben 2014, 18:15:39 »

Boli ho to i kdyz jen lezi jo? Sad
Zaznamenáno
bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #1178 kdy: 05. Duben 2014, 18:19:30 »

Tak já se právě modlím, aby Trocoxil zabral... a Andymu ulevil.... je hodně mizernej s těma loktama, víceméně je rád,že jen leží...Nevím, jestli je pak ještě nějaká jiná možnost. Musil nám pak jako druhou možnost už dal jen ty kmenové buňky, což je hodně drahá sranda a taky s otazníkem....
Chuderka malinkatej Kiss Kiss a nezkouseli jste ty injekce chondroprotektiv primo do kloubu? Michal mi rikal, ze s tim ma velmi dobre vysledky...
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #1179 kdy: 05. Duben 2014, 18:39:57 »

Zabere.
Zaznamenáno

choco
Extra Super pes
**

Zobrazit profil
« Odpověď #1180 kdy: 05. Duben 2014, 22:47:47 »

Boli ho to i kdyz jen lezi jo? Sad

To nevím, snad ne, on to na sobě nedá znát - jakože by brečel  - tyjo, to si ani nechci představit....on Musil říkal,že na to,jaký to má, tak ani při těch pohmatech nekníknul, že dělá drsňáka....ale tahá ty nohy hrozně, to ani nejde popsat,jak je to pro něj namáhavý a bolavý...

Chuderka malinkatej Kiss Kiss a nezkouseli jste ty injekce chondroprotektiv primo do kloubu? Michal mi rikal, ze s tim ma velmi dobre vysledky...

Jj, ty injekce už jsme absolvovali,ale u něj to nemělo valný efekt...

Zabere.

Doufám,doufám...
Zaznamenáno
BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #1181 kdy: 06. Duben 2014, 06:47:23 »

Chudák ty jo. Sad Cry
Zaznamenáno
Jarka07
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1182 kdy: 23. červen 2014, 15:07:07 »

Dobrý den přeji. Mám německého ovčáka, starého 13 měsíců. Byli jsme na RTG a bohužel jeden loket má DLK 3 - fragmentovaný korunní výběžek plus začínající artrozu. Jdeme na operaci, kde fragment odstraní a nějak zredukujou i artrozu. Je mi celkem jasné jaké omezení nás čekají. Chtěli bychom udělat všechno proto, aby mohl žít aktivně. Je to torpedo. Chtěla bych se zeptat, jestli mate zkušenosti s touto oprací a jak to u vás dopadlo po case? Zvládal pesan sportovat? Prosím, napište mi vase zkušenosti at pozitivní nebo negativní. Ještě si můžeme operaci rozmyslet. Ted zrovna nekulhá, ale doktor říkal, že lepší ted, protože později už by to mohlo být horší. Předem moc děkuji.
Zaznamenáno
choco
Extra Super pes
**

Zobrazit profil
« Odpověď #1183 kdy: 23. červen 2014, 19:29:58 »

Operace určitě smysl má, už jen kvůli tomu odstranění těch úlomků. Artroskopicky může zjistit,že jich tam je i víc,než co viděl na rtg a zůstat by to tam nemělo......rekonvalescence pak trvá dlouho, ale může mít štěstí a pak žádné problémy nemít. Určitě to pak nějakou dobu s aktivitou nepřehánět a pozvolna zkoušet přidávat a dávat nějakou kloubku.  Náš pes byl operován v devíti měsících,ale měl to na obou nohou....asi rok a půl, dva to vypadalo nadějně,ale pak začal mít problémy nejprve po delších např dvouhodinových výletech se psama a postupně se to horšilo do stavu,kdy i obejít jeden blok na deset minut je až dost. Ale vy můžete patřit mezi ty,co se to na nich pak ani nepozná, že vůbec na operaci byli. Taky jich pár znám Wink Tak držím palce, ať vám to léčení rychle utíká (doporučuji pak zkoušet zaměstant hlavu - aby se nějak zabavil a při tom nenamáhal nohy Wink a ať máte pak už klid Wink
Zaznamenáno
Jarka07
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1184 kdy: 24. červen 2014, 09:23:49 »

Děkuji moc za zprávu. Uf, doufám, že nebudeme mít takové problemy, jako Váš pesan .... Je mi to líto. Snažím se získat co nejvíce informací už asi týden a zatím převažují případy, kdy to bohužel nedopadlo moc dobře a po nějaké krátké době to šlo do háje a pes na tom byl hůř a hůř. Chápu, že nebude nikdy 100% zdraví, ale bylo by fajn, aby ho pacina nebolela a mohl sportovat, i když s nějakým omezením. Nebyl by šťastný jako gaučák, je to fakt aktivní torpedo...... Ale i tak děkuji.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 77 78 [79] 80   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!