HafBezObav.cz
20. červen 2019, 04:12:24 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1] 2 3 ... 9   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: DNA z výkalu psa  (Přečteno 37565 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« kdy: 05. Březen 2008, 21:33:49 »

Ahoj všem,už jste slyšeli že se projednává nový zákon a brarní vzorku DNA psa.Chcou při přihlašování brát vzorek ze psa DNA a ten bude v kartě zaznamenán.Policisté budou chodit po parcích a brat vzorky z výkalů a budou se posílat do laboratoře kde budou zjištovat po jakém je to psovi.Pak majiteli pošlou pokutu + zaplatí náklady na udělaný testy.Takže nakonec majitel za neuklizený bobík zaplatí několik tisíc.
Slyšeli jste o tom někdo?
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Březen 2008, 21:35:47 »

To sem teda fakt eště neslyšela... to je jako kriminálka Las Vegas Grin
Zaznamenáno

yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 05. Březen 2008, 21:55:42 »

Taky  mi to tak přišlo,já to viděla je to asi týden ve správách,byli tam i záběry z Prahy na ty posr..ý louky a že tohle by byl asi jediný důvod jak donutit lidi aby ty bobky zbírali.
Zaznamenáno

Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 05. Březen 2008, 22:12:58 »

Já mám takovej pocit, že tady na hafbu byl o tom dokonce i nějaký článek - tak před půl rokem. Pamatuju si, že u toho byla diskuze, kde se lidi nejvíc pozastavovali nad tím, jak ti naši strážci zákona chodí a sbírají ty vzorky Grin
Zaznamenáno

yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: 05. Březen 2008, 22:47:20 »

Aha,tak to jsem tu nikde vůbec neviděla,já to slyšela asi před týdnem poprvé.Já myslím,že by to mohlo být dobrý,jen si taky nedovedu představit ty policyjty jak chodí s pytlíkama a zbírají vzorky ..  Cheesy
Zaznamenáno

Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: 05. Březen 2008, 23:07:42 »

Aha,tak to jsem tu nikde vůbec neviděla,já to slyšela asi před týdnem poprvé.Já myslím,že by to mohlo být dobrý,jen si taky nedovedu představit ty policyjty jak chodí s pytlíkama a zbírají vzorky ..  Cheesy

Já si nejsem jistá, ale myslím si, že tu ten článek byl - asi někde v zákonech. Už je to ale dýl - tos tu možná ještě ani nebyla.
Zaznamenáno

yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 05. Březen 2008, 23:12:08 »

No,já tu jsem od května 2007 ,nikde jsem to tu neviděla,tak mě to tak dnes napadlo že se zeptám jestli o tom už někdo neslyšel.Každopádně já si myslím že by to ty lidi tohle mohlo donutit..
Zaznamenáno

Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 kdy: 05. Březen 2008, 23:14:15 »

No,já tu jsem od května 2007 ,nikde jsem to tu neviděla,tak mě to tak dnes napadlo že se zeptám jestli o tom už někdo neslyšel.Každopádně já si myslím že by to ty lidi tohle mohlo donutit..

Jako lidi by to donutilo, ale to by nejdřív musel někdo donutit ty čerty, aby to sbírali. A to myslím jen tak neklapne.
Zaznamenáno

yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 05. Březen 2008, 23:39:07 »

No,to si taky myslím,že je jen tak nedonutí aby zbírali do pytlíků vzorky..
Zaznamenáno

Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 05. Březen 2008, 23:42:17 »

Takže jako vždy - skutek, utek
Zaznamenáno

Axell
Super pes
*

Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 kdy: 06. Březen 2008, 07:29:31 »

Možná už jsem to psal, ale líbila se mi akce na Vinohradech/Vršovicích, kdy se v parku objevili malé vlaječky. Byly to celé kolonie. Nejprve jsem netušil, k čemu jsou, ale pak jsem přišel blíž a na vlaječce bylo napsáno "Hovno" a byly zapíchnuté všude tam, kde byl nějakej výkal Smiley

Jinak, ten zákon, což o to, idea je to dobrá, ale realizace myslím nemá šanci Smiley
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 06. Březen 2008, 08:56:15 »

Hlavně by to podle mě stálo strašlivejch peněz - donutit všechny psy přijít se zaregistrovat a pak analyzovat tisíce hoven. Navíc spousta lidí psa přihlášenýho nemá, a jejich hovna by se vyšetřovaly bezvýsledně.
Zaznamenáno

Axell
Super pes
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 kdy: 06. Březen 2008, 09:24:51 »

Hlavně by to podle mě stálo strašlivejch peněz - donutit všechny psy přijít se zaregistrovat a pak analyzovat tisíce hoven. Navíc spousta lidí psa přihlášenýho nemá, a jejich hovna by se vyšetřovaly bezvýsledně.
Navíc, třeba kvůli Karče by se museli registrovat se svými výkaly i lidé, aby konečně mohla říci, tak dneska si dala Mendy kousek Petra Nováka  Grin Navíc by si mohla zjistit jeho adresu a stavit se k němu, aby viděla jak se stravuje a případně mu doporučila změnu, či doplnění stravy o vitamíny a pod. !  Grin
Zaznamenáno
karca
Super pes
*

Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 06. Březen 2008, 09:26:10 »

Navíc, třeba kvůli Karče by se museli registrovat se svými výkaly i lidé, aby konečně mohla říci, tak dneska si dala Mendy kousek Petra Nováka  Grin Navíc by si mohla zjistit jeho adresu a stavit se k němu, aby viděla jak se stravuje a případně mu doporučila změnu, či doplnění stravy o vitamíny a pod. !  Grin
jen pockej, az si axika obratime na svoji stranu, to te hned takovejhle humor prejde! Wink
Zaznamenáno
Axell
Super pes
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 kdy: 06. Březen 2008, 09:28:40 »

jen pockej, az si axika obratime na svoji stranu, to te hned takovejhle humor prejde! Wink
No pevně doufám, že mé důsledné fujování bude plodit ovoce a že to nebude stát za hov... výkal !  Grin
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 9   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!