HafBezObav.cz
18. červen 2019, 21:49:08 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Pojištění odpovědnosti za škodu  (Přečteno 21097 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 07. Březen 2012, 22:29:45 »

Wink ď
Zaznamenáno
IwanaR
Total Ultra Super pes

Pohlaví: Ženské

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #61 kdy: 09. Březen 2012, 11:07:39 »

Tak ČPP zdravotní vstupní forlmuláře nechce ČP ano... tedy beru tak jak to zřizujeme my... ne na pobočkách pojišťoven.
Zaznamenáno

Naďa K.
Ultra Extra Super pes

Aimee 28.7. 2009 Beri 1.1. 2010

Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 20. Březen 2012, 20:26:46 »

Musím pochválit ČPP, v pátek jsem nahlásila pojistnou událost a v pondělí mi napsali, že odesílají penízky  Thumb Up
Zaznamenáno

pro SZ "nak"
IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #63 kdy: 20. Březen 2012, 20:29:35 »

Musím pochválit ČPP, v pátek jsem nahlásila pojistnou událost a v pondělí mi napsali, že odesílají penízky  Thumb Up
Grin Také na ně nenechám dopustit Smiley
Zaznamenáno

Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 20. Březen 2012, 20:37:25 »

Taky jsem to nakonec přehodnotila a mám v jednání ČPP Smiley
Zaznamenáno
Marek p.
Host
« Odpověď #65 kdy: 02. Duben 2012, 19:13:06 »

Úplně mi to vypadlo... Ivčo, prosím, zařídila bys mi přes Tebe to pojištění odpovědnosti?
Zaznamenáno
IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #66 kdy: 02. Duben 2012, 19:26:18 »

Úplně mi to vypadlo... Ivčo, prosím, zařídila bys mi přes Tebe to pojištění odpovědnosti?
Můžu...už v tom mám lehce bordel, kdo co chtěl... nicméně nevím co je k tomu potřeba takže ti zítra písnu OK? Každopádně to bude u ČP za 410,- za rok si myslím...pokud se bavíme o občanské odpovědnost. Skorem bych se tím mohla živit  Wink Grin Grin Bych si mohla najít vedlejšák Smiley
Zaznamenáno

Marek p.
Host
« Odpověď #67 kdy: 02. Duben 2012, 20:18:21 »

Můžu...už v tom mám lehce bordel, kdo co chtěl... nicméně nevím co je k tomu potřeba takže ti zítra písnu OK? Každopádně to bude u ČP za 410,- za rok si myslím...pokud se bavíme o občanské odpovědnost. Skorem bych se tím mohla živit  Wink Grin Grin Bych si mohla najít vedlejšák Smiley

Jj, nemám pojištění na blbost Wink

Ale teda takhle, pokud by to pro Tebe byla nějaká přítěž, tak normálně zavolám do ČP sama, to je fuk Wink.
Zaznamenáno
IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #68 kdy: 02. Duben 2012, 21:01:28 »

Jj, nemám pojištění na blbost Wink

Ale teda takhle, pokud by to pro Tebe byla nějaká přítěž, tak normálně zavolám do ČP sama, to je fuk Wink.
Neni, předám to kolegyni (ona bude ráda) Wink Jen se budeš muset stavit na kafčo "podpis".
Zaznamenáno

petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 15. červen 2012, 22:13:30 »

V případě, že má někdo uzavřenou pojistku odpovědnosti za škodu způsobenou psem (v domácnosti nebo samostatně), jsou tam nějaké dané podmínky, kdy k plnění nemůže dojít? Je povinnen ten, kdo škodu způsobil nahlásit to pojišťovně, jaká je lhůta a termín prodlení?

Ď
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #70 kdy: 16. červen 2012, 09:41:34 »

V případě, že má někdo uzavřenou pojistku odpovědnosti za škodu způsobenou psem (v domácnosti nebo samostatně), jsou tam nějaké dané podmínky, kdy k plnění nemůže dojít? Je povinnen ten, kdo škodu způsobil nahlásit to pojišťovně, jaká je lhůta a termín prodlení?

Ď

Co vím tak všechny pojistné události pokud je chceš uplatnit se musí nahlásit do 3 dnů.
Tedy u pojištění psa na zdraví a u odpovědnosti tuším taky.
Zaznamenáno

IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #71 kdy: 16. červen 2012, 11:43:00 »

Co vím tak všechny pojistné události pokud je chceš uplatnit se musí nahlásit do 3 dnů.
Tedy u pojištění psa na zdraví a u odpovědnosti tuším taky.
To není pravda je to dáno pojišťovnou a pojistnou smlouvoua samo VPP. U psa na zdraví to má ČP, ČPP třeba ne.
Zaznamenáno

petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 17. červen 2012, 20:06:21 »

Je to tedy tak, že když viník nehody nenahlásí škodu do určitý doby /dle smlouvy/, tak potom škodu pojišťovna neproplatí a tím pádem ji musí uhradit on? - na základě soudu?
Jde o to, že jestli baba s hyenou nemá už uzavřenou smlouvu na škody způsobený psem nebo jo, ale nenahlásí ji do určitý doby, pak bude muset platit ona? Moje zdrav. pojišťovna po ní bude chtít úhradu výjezdu sanitky a dalších ošetření, já můžu chtít škodu na majetku......
Jsou na to nějaký normy - resp. že je tam to prodlení třeba i tejdenní, měsíční?.... konkr. čes. pojišťovna.
Díky.
Zaznamenáno
IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #73 kdy: 17. červen 2012, 20:23:15 »

Je to tedy tak, že když viník nehody nenahlásí škodu do určitý doby /dle smlouvy/, tak potom škodu pojišťovna neproplatí a tím pádem ji musí uhradit on? - na základě soudu?
Jde o to, že jestli baba s hyenou nemá už uzavřenou smlouvu na škody způsobený psem nebo jo, ale nenahlásí ji do určitý doby, pak bude muset platit ona? Moje zdrav. pojišťovna po ní bude chtít úhradu výjezdu sanitky a dalších ošetření, já můžu chtít škodu na majetku......
Jsou na to nějaký normy - resp. že je tam to prodlení třeba i tejdenní, měsíční?.... konkr. čes. pojišťovna.
Díky.
Ne to je pojištění zdraví psa a náklady na jeho léčbu, s tím poškozený nemá nic společného to je věc jen majitele psa. Vždy by měl pojištěný nahlásit že něco způsobil na poj. a poškozený v případě že něco chce uplatnit nárok taky na poj...takže oba. To sem ti vše už řikala. Někdy to vůbec viník nenahlásí a pojišťovna buď neplní nebo v případě doložení "právního základu" plní. Povětšinou před tím než by plnila informuje o tom pojištěného že někdo z jeho pojištění uplatňuje nárok ať se k tomu vyjádří. Ne vždy reaguje. Nicméně není pojištění jako pojištění u odpovědnosti poškozený musí viníka žádat o náhradu škody přímo tj. osobu, firmu co způsobila nebo vlastnila a ne pojišťovnu.
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 18. Srpen 2012, 20:50:27 »

Dotaz asi na Iwanu, až se vrátí:

Jak jsme byli v té Africe, tak se nám rozbilo auto (bylo nepojízdný, takže nás odtahovali, pak nám dali jiný atd.), byli jsme pojištěný nejvíc jak to šlo (resp. nejlíp, jak jsme uměli), ale ve výsledku jsme celou škodu i odtah platili my. A bylo to strašně drahý...

Teď zvažujeme další cestu, tak se chcu zeptat, jestli je nějaká možnost, jak se pojistit nějak inteligentně. Ta minulá pojistka (nejlepší, co nabízeli, když jsme to auto pronajímali (a taky nejdražší)) vůbec nekryla (krom jinýho) škody na podvozku (kterejm se tam, na těch jejich brutálních cestách, prostě nedá vyhnout), další pojištění z embossovaný karty se zase nevztahuje na pronajatý či půjčený věci. Dá se to nějak vymyslet, abychom byli fakt krytí, kdyby zase něco?
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!