HafBezObav.cz
20. červen 2019, 04:56:54 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1] 2 3 ... 6   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Pojištění odpovědnosti za škodu  (Přečteno 21107 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Tereza90
Vítěz výstavy (BIS)

Pohlaví: Ženské

Wiktoria *9.6.2010 + Adina *6.6.2011

Zobrazit profil
« kdy: 08. únor 2012, 18:38:28 »

Chci se zeptat, kdo máte pojištění odpovědnosti občana za škodu vztahující se i na škodu způsobenou psem, kde jste si ho nechali dělat a na kolik vás vyjde, případně jestli neznáte v pojišťovně někoho kdo mi normálně vysvětlí jak to funguje a nebude mě natahovat o prachy, já se v tom vůbec nevyznám...
Zaznamenáno
Marek p.
Host
« Odpověď #1 kdy: 08. únor 2012, 18:39:23 »

Chci se zeptat, kdo máte pojištění odpovědnosti občana za škodu vztahující se i na škodu způsobenou psem, kde jste si ho nechali dělat a na kolik vás vyjde, případně jestli neznáte v pojišťovně někoho kdo mi normálně vysvětlí jak to funguje a nebude mě natahovat o prachy, já se v tom vůbec nevyznám...

Až se rozhodneš, dej vědět, taky potřebuju Grin.
Zaznamenáno
IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 08. únor 2012, 18:47:59 »

Vyjímečně u ČP stojí to 410,- za rok... s limitem teď nevím vysokým... mám to v práci. Už sem to sem někdy psala... je to asi tak že pes může způsobit škodu na zdraví, majetku... takže pokoušeli někoho, nebo mu roztrhá kalhoty, skočí pod auto nebo na návštěvě rozkouše sedačku, bude do výše limitu hrazeno pojišťovnou. Všechny odpovědností pojistky jsou postavené na tom, že si něco zavinil tj. odpovídáš za škodu (např. pes měl mít košík nebo měl být na vodítku to že nebyl je tvá vina...) jinak pojišťovna nehradí...
Jestli chcete zařídím Vám to  Wink teda já přímo ne ale zařídím vám to u nás v práci pokud si nějkou poj vyberete.
Zaznamenáno

IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 08. únor 2012, 18:49:34 »

teď když si to po sobě čtu tak si nejsem jistá jestli to budete chápat...
Zaznamenáno

Tereza90
Vítěz výstavy (BIS)

Wiktoria *9.6.2010 + Adina *6.6.2011

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. únor 2012, 18:50:35 »

teď když si to po sobě čtu tak si nejsem jistá jestli to budete chápat...

Já moc ne ale jsem skoro blonďatá - hypotetická situace pes pokouše někoho na ulici - neměl na sobě košík => to pojišťovna nehradí, ale kdyby někoho umlátil s košíkem na hubě tak jo?
Zaznamenáno
Marek p.
Host
« Odpověď #5 kdy: 08. únor 2012, 18:50:51 »

Vyjímečně u ČP stojí to 410,- za rok... s limitem teď nevím vysokým... mám to v práci. Už sem to sem někdy psala... je to asi tak že pes může způsobit škodu na zdraví, majetku... takže pokoušeli někoho, nebo mu roztrhá kalhoty, skočí pod auto nebo na návštěvě rozkouše sedačku, bude do výše limitu hrazeno pojišťovnou. Všechny odpovědností pojistky jsou postavené na tom, že si něco zavinil tj. odpovídáš za škodu (např. pes měl mít košík nebo měl být na vodítku to že nebyl je tvá vina...) jinak pojišťovna nehradí...
Jestli chcete zařídím Vám to  Wink teda já přímo ne ale zařídím vám to u nás v práci pokud si nějkou poj vyberete.
Tomu nerozumím Grin.
Zaznamenáno
IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 08. únor 2012, 18:54:30 »

Já moc ne ale jsem skoro blonďatá - hypotetická situace pes pokouše někoho na ulici - neměl na sobě košík => to pojišťovna nehradí, ale kdyby někoho umlátil s košíkem na hubě tak jo?
No právě naopak...platí pouze když ho "neměl"... vždy musíš ty jako majitel něco porušit, udělat chybu.. a tou je to třeba že ten košík neměl... Nevim jak to vysvětlit...prostě musíš mít nějakou vinu a souhlasit s tím že si tu chybu udělal, vinu měl...uvádím příklad, aby jste pochopily.. jsou i zákony a výluky v pojistné smlouvě, takže mě neberte doslovně.
Zaznamenáno

lenprov
Total Ultra Super pes

.

Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 08. únor 2012, 18:55:31 »

chapu to prave naopak - je to pojisteni obcana. -takzde defacto tebe pojistuji na blbost ze jsi nenasadila kosik a pes pak nekoho pokousal..

jinac ja to mam teda taky a u český pojištovny.. ale letos to asi zrusim - cena kolem 400/rok.. delala jsem to kdyz jsem sla do vybaveneho pronajateho bytu, tak abych kdyztak aspon neco mela, ale zkusenost zadna..
Zaznamenáno

petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08. únor 2012, 19:59:12 »

ZAJÍMALO BY MNE, jak je možné, že pi*da, která má zuřivýho magornýho psa, kterej každou chvíli nějakýho psa potrhá zcela na volno, nabízí každýmu ať si přijde pro prachy, že má psa pojištěnýho. Přeci neni možný, aby pojišťovna proplácela ustavičný úhrady lidem za veterináře, když je to na dennim pořádku...
Zaznamenáno
IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 08. únor 2012, 20:10:58 »

ZAJÍMALO BY MNE, jak je možné, že pi*da, která má zuřivýho magornýho psa, kterej každou chvíli nějakýho psa potrhá zcela na volno, nabízí každýmu ať si přijde pro prachy, že má psa pojištěnýho. Přeci neni možný, aby pojišťovna proplácela ustavičný úhrady lidem za veterináře, když je to na dennim pořádku...
Tak první věc je ta, že pokud jde o zdraví tak musí být řešeno napadení psem PČR, pak když je škoda vyšší než 5000, ale nechci kecat, pojistné podmínky v hlavě nemám. Ale myslím si že pani kecá!
Pokud pojišťovna platí a ona škodí zvyšuje si škodní průběh (pojišťovna by jí měla pojistku na základě toho zvyšovat), převděpodobnější je, že by jí pojistitel vypověděl...
Zaznamenáno

petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 08. únor 2012, 20:12:07 »

Tak první věc je ta, že pokud jde o zdraví tak musí být řešeno napadení psem PČR, pak když je škoda vyšší než 5000, ale nechci kecat, pojistné podmínky v hlavě nemám. Ale myslím si že pani kecá!
Pokud pojišťovna platí a ona škodí zvyšuje si škodní průběh (pojišťovna by jí měla pojistku na základě toho zvyšovat), převděpodobnější je, že by jí pojistitel vypověděl...
no, je to dost socka, takže tutáč by neplatila navýšení, každopádně to neni pani, ale kr*******va
Zaznamenáno
IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: 08. únor 2012, 20:13:17 »

no, je to dost socka, takže tutáč by neplatila navýšení, každopádně to neni pani, ale kr*******va
takže jí ani nemá.....
Zaznamenáno

petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 08. únor 2012, 20:24:18 »

takže jí ani nemá.....
mít jí musí, protože v okolí mi několik lidí říkalo, že jim z pojistky proplatili ošetření psa, když někoho de*il napadne, vona to argumentuje dycky slovy: No a co, dyk sou to psi, tak se rvou, mě je to fuk, já ho mám pojištěnýho.... Tak nevim.
Já (nejen) z ní mám fobii, takže se jim vyhejbáme jak můžem, páč nemám pojistku proti vraždě ichtylních bab
Zaznamenáno
IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 08. únor 2012, 20:26:12 »

mít jí musí, protože v okolí mi několik lidí říkalo, že jim z pojistky proplatili ošetření psa, když někoho de*il napadne, vona to argumentuje dycky slovy: No a co, dyk sou to psi, tak se rvou, mě je to fuk, já ho mám pojištěnýho.... Tak nevim.
Já (nejen) z ní mám fobii, takže se jim vyhejbáme jak můžem, páč nemám pojistku proti vraždě ichtylních bab
Aha z takové bych jí měla nejspíš taky a vyhejbala se jí obloukem.
Zaznamenáno

petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 08. únor 2012, 20:27:41 »

Aha z takové bych jí měla nejspíš taky a vyhejbala se jí obloukem.
hlavně esli jí někdy něco navýšili, tak se na to stejně vybodla a tahle- ta ti fakt nic nezaplatí a hlavně musíš bejt připravená na to, abys jejího psa vyrvala ze rvačky, páč vona na svýho nešahá, aby jí nekous
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 6   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!