HafBezObav.cz
02. Duben 2020, 12:35:14 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 1252 1253 [1254] 1255 1256 ... 1272   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Porody, ultrazvuky a vše kolem harantů ;-D  (Přečteno 1099298 krát)
0 uživatelů a 5 Hostů prohlíží toto téma.
Naďa K.
Ultra Extra Super pes

Pohlaví: Ženské

Aimee 28.7. 2009 Beri 1.1. 2010

Zobrazit profil
« Odpověď #18795 kdy: 29. Leden 2017, 19:42:10 »

Myslim prave, ze ne. Jakmile probiha ovulace, tak jsi pripravena otehotnet. Zkusim se kouknout do odborny prirucky z Cenapu  Smiley
to budeš hodná, to by mě fakt zajímalo
Zaznamenáno

pro SZ "nak"
elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #18796 kdy: 29. Leden 2017, 23:19:32 »

Tak a ještě se budu zbavovat kočárku Valco Snap 4, jediné co mu chybí je upínání mezi nožkama (kšírky tam jsou). Bohužel už mi takhle přišel, takže je spíš pro dítka, která z kočárku nevyskakují nebo bezpečně vystoupit umí  Wink Nějaký šikovný kutil by to možná spravil / nahradil. Cena 2000,-
Zaznamenáno
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #18797 kdy: 31. Leden 2017, 12:50:18 »

Nado, ja tu prirucku nemuzu najit! Nedavno jsem v ni listovala a ted se propadla do zeme..Sad
Zaznamenáno

bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #18798 kdy: 31. Leden 2017, 13:34:13 »

Cauky holky,
uz zacinam byt zoufala. Vojta nechce chodit ven. Zacalo to v dobe, kdy se ochladilo a musel se oblekat, ale to bylo obcas, to jeste slo.
Nejvic to zacalo v dobe, kdy mel tu sadru. To nechtel ven ani za mak. Kdyz jsme meli jet k doktorovi, tak strasne plakal. Myslela jsem, ze to bude lepsi, az mu to sundaji. No neni. Je to porad stejne.
V pondeli chodim cvicit se psy, to ho v podstate ustrojim v posteli a presunu do auta. Bud spi nebo chce tablet. Sedi v aute a kouka na nej.
Ve stredu rano chodime plavat. To same, obleknu v posteli a presunu do auta. Ve ctvrtek to same.
Ale jinak nez takhle ho ven proste nedostanu. Kdyz se ho zeptam pres den, tak ani nahodou. Bud se chce koukat na pohadku nebo teda z vetsi casti si hraje se svyma masinkama. Me to uz strasne rozciluje, 6 tydnu v dobe sadry jsem si rekla, ze to proste vydrzim. Ale ted uz je to pres dva mesice.  Chapu, ze se mu nelibi mraz, chapu, ze jeste nemuze chodit, tak je otrava sedet v kocarku, ale! V lese jako takovem jsem byla naposledy pres 14 dny.
Nasilim oblect nejde, strasne krici a kope kolem sebe. Vysvetlovat nepomaha, nechce proste.
Je mi jasne, ze zadny zazracny recept nez to ze, ze bude tepleji a on bude moc zacit chodit, tak asi neni. Takze beru i tipy na antidepresiva Cheesy Cheesy
Zaznamenáno
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #18799 kdy: 31. Leden 2017, 13:53:32 »

On porad jeste nemuze chodit? Sad Chudak. Ale nezavisle na sadre - nase deti taky mivaj obdobi kdy nechtej chodit ven. Vetsinou proste kdyz se dostanem do stereotypu, ze venku neni nic podle nich, ale potrebuju vyvencit a neco zaridit. Takze jakmile jsme v kolotoci "dopoledne nakup a posta, odpoledne venceni" tak se po nejaky dobe dostanou do stavu, kdy se odmitaj oblict. V tyhle fazi jsme byli na zacatku zimy (jeste nam to zhorsujou ranni nestihaci behy do skolky, nastesti jen dvakrat tydne). Ted vencime vetsinou bez nich, zase nakupuju online, takze venku je to vetsinou jen o nich a jsou obleceni bleskurychle a skoro sami.
Zaznamenáno

BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #18800 kdy: 31. Leden 2017, 14:26:16 »

Silvinka jak chodí do lesní školky tak se mnou už taky moc ven nechce. Takže se snažím vymyslet něco na co se bude těšit. (klouzání na ledu, ježdění na lopatě, že ji Esmouš poveze na saních, budeme někde něco stavět, krmit kachny....jo a taky teda nákupy a restaurace jí dost berou Grin) Zkrátka musí to mít nějaký smysl, jen tak venčit psy se mnou taky nechce.
A pozoruju, že teď přes tu zimu chce být taky víc doma. V létě jsem jí večer už v pyžamu tahala z houpačky do postele a teď když si má vybrat tak je taky radši doma. Jí kokrétně asi nejvíc prudí to oblíkání (mě teda taky) milion vrstev a všeho, doma je nejradši úplně nahá. LOL

A myslím, že je tohle jak se vším. Čim víc člověk tlačí na pilu tim míň se daří.
Zaznamenáno
Naďa K.
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #18801 kdy: 31. Leden 2017, 16:14:16 »

Vím,že u nás je to jiné, nicméně touhle fází trochu prochazim já, vůbec se nemůžu vykopat ven, pokud nepotřebuju na poštu nebo někam, tak jsem nejraději doma. Max malou mám v satku,kdy ji dám jen navleky a kuklu, protože když ji mám obléct a jít ven,je to zkouška nervů, jak se v půlce začne vztekat.
Zaznamenáno

pro SZ "nak"
BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #18802 kdy: 31. Leden 2017, 17:14:43 »

Vím,že u nás je to jiné, nicméně touhle fází trochu prochazim já, vůbec se nemůžu vykopat ven, pokud nepotřebuju na poštu nebo někam, tak jsem nejraději doma. Max malou mám v satku,kdy ji dám jen navleky a kuklu, protože když ji mám obléct a jít ven,je to zkouška nervů, jak se v půlce začne vztekat.
Co venčení?
Zaznamenáno
elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #18803 kdy: 31. Leden 2017, 17:37:34 »

Honzik mel tohle obdobi taky a jeste obcas miva. Prisuzovala jsem to tomu, ze je venku cele leto, a kdyz se pak vrati k hrackam, tak si je chce taky uzit. Ted uz obcas i sam rika, ze chce ven  Wink
Zaznamenáno
Naďa K.
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #18804 kdy: 31. Leden 2017, 19:21:22 »

Co venčení?
To se přiznám, že mě ven vůbec netahne, asi i tím, jak jsou holky starší a ten pohyb moc nevyzadujou. Ale snažím se s nimi poslední týdny chodit zase víc. Snad mě ta lenora brzy opusti.
Taky asi mě víc láká představa, že malou doma uspim a mám aspoň chvíli klid. Když jsem venku, jsem ucapkana, zatímco mlade si hezky odpocinulo a má spoustu energie
Zaznamenáno

pro SZ "nak"
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #18805 kdy: 31. Leden 2017, 22:50:34 »

Mě to třeba venku hrozně dobíjí... ale nemusím krom čerta (a občas morduš) nikoho oblíkat no Grin
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #18806 kdy: 01. únor 2017, 00:03:48 »

No jo, kdyz jdu jen se psama tak se taky vracim jak znovuzrozenej clovek. Kdyz jdu s detma a se psama, tak jsem rada, ze se vracim a potrebuju se znovuzrodit...  LOL
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #18807 kdy: 01. únor 2017, 09:28:35 »

Nado, tak prirucku jsem nasla, ale odpoved na tvoji otazku v ni neni.
Zaznamenáno

elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #18808 kdy: 01. únor 2017, 11:34:28 »

No jo, kdyz jdu jen se psama tak se taky vracim jak znovuzrozenej clovek. Kdyz jdu s detma a se psama, tak jsem rada, ze se vracim a potrebuju se znovuzrodit...  LOL

Amen  Grin Nás dneska čeká premiéra a rovnou i s Kristýnkou, tak snad nás holka statečná někde nezanechá a neuteče  LOL
Zaznamenáno
Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18809 kdy: 02. únor 2017, 09:17:44 »

Amen  Grin Nás dneska čeká premiéra a rovnou i s Kristýnkou, tak snad nás holka statečná někde nezanechá a neuteče  LOL
Simtě, se podceňuješ. Bylo to na pohodu Wink
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
Stran: 1 ... 1252 1253 [1254] 1255 1256 ... 1272   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!