HafBezObav.cz
09. Duben 2020, 08:50:29 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 1012 1013 [1014] 1015 1016 ... 1272   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Porody, ultrazvuky a vše kolem harantů ;-D  (Přečteno 1102787 krát)
0 uživatelů a 6 Hostů prohlíží toto téma.
Iva_p
Dogus Suprus
*

Pohlaví: Ženské

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15195 kdy: 08. Prosinec 2014, 19:20:45 »

to je podvedoma reakce... Jako je to moznost...

jasně, díky, spíš doufám, že to ono nebude, přijde mi spokojená, ale člověk u nich nikdy neví no  Undecided

Zaznamenáno

mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #15196 kdy: 08. Prosinec 2014, 19:22:47 »

jasně, díky, spíš doufám, že to ono nebude, přijde mi spokojená, ale člověk u nich nikdy neví no  Undecided

clovek nikdy nevi u dospeleho, natoz u deti! Wink no tak zkus udelat/ zavest nejakej mazlivej ritual ( masaz, chovani atd atd) Cheesy
Zaznamenáno
Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15197 kdy: 08. Prosinec 2014, 19:24:58 »

Holky zajímaly by me vase typy, rady a napady jak to delat s holkama- dostaly jsme se do stadila, kdy se holky řežou o hračky.... Zadna trága, ale nejsem si uplne jista v těchhle situacích... Vsechno samozrejme v klidu resim, vysvetluju popripade vyjednavam... Blby je, ze lala je na to jeste mala Undecided takze situace jako treba- maty si hraje, nadsene k ni prijde lala a stastne ji to, s cim si hraje, vyrve z ruky a jde si hrat sama- dostaly jsme se az tam, ze maty uz ji neaatakuje, nerve ji to z ruky zpatky, ale snazi se ji dat neco jinyho a svou hracku ziskat zpet- to jeste donedavna zabiralo, ale ted uz se lala neda opit a proste to chce a basta... Takze situace konci tim( nez zasahnu) ze se maty parkrat pokusi vysvetlit, nakonec na ni rve, ze to je jeji  a ze : "lalo domluvime se!"( to uz rve hystericky, tak to v tom kontextu slov vypada dost komicky  Grin )a nakonec ji sejme no a od vcerejska mame novinku- to matyldu dost vysokovalo- lala se nenecha a jde se rvat Shocked Grin teda jako neni to nic silenyho ale chci z tohohle rychle a hladce vybruslit

Podle mě bys měla nějak dosáhnout toho, aby Lála v těhle případech Mátě hračky nebrala, zvlášť, jestli se s ní snaží takhle hezky vyjednávat, přijde mi pak hrozně nespravedlivý, že by hračka zůstala Lále. Ale jak toho docílit co?  Huh? Je to těžký, mám se na co těšit  Grin
Zaznamenáno

Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15198 kdy: 08. Prosinec 2014, 19:26:02 »

clovek nikdy nevi u dospeleho, natoz u deti! Wink no tak zkus udelat/ zavest nejakej mazlivej ritual ( masaz, chovani atd atd) Cheesy

To je pravda, děkuju
Zaznamenáno

mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #15199 kdy: 08. Prosinec 2014, 19:28:52 »

Podle mě bys měla nějak dosáhnout toho, aby Lála v těhle případech Mátě hračky nebrala, zvlášť, jestli se s ní snaží takhle hezky vyjednávat, přijde mi pak hrozně nespravedlivý, že by hračka zůstala Lále. Ale jak toho docílit co?  Huh? Je to těžký, mám se na co těšit  Grin
jj. Ono je to nespravedlivy na obe strany- maty se snazi a je skvela a lala zase nevnima, ze si s tim maty hrala- je plne pohlcena hrackou a kdyz ji  ji vezmeme, zhrouti se ji svet... Kazdopadne vzdycky jedna nbo druha place Undecided
Zaznamenáno
lenprov
Total Ultra Super pes

.

Zobrazit profil
« Odpověď #15200 kdy: 08. Prosinec 2014, 23:11:21 »

jj. Ono je to nespravedlivy na obe strany- maty se snazi a je skvela a lala zase nevnima, ze si s tim maty hrala- je plne pohlcena hrackou a kdyz ji  ji vezmeme, zhrouti se ji svet... Kazdopadne vzdycky jedna nbo druha place Undecided
tak  z toho jak se to ubírá, tak mi taky přijde, že by bylo ideální ukázat maty, že když si chce hrát s tím a lála ji to bere, tak si to odnese na "své" místo. a tam lála prostě nesmí.
sice se jí boří svět, pr nechápe a je pohlcená hračkou, ale eli taky nesmí někomu něco vzít, když si s tím hraje. prostě opakuji jen, že ted si s tím hraje holčička a až si dohraje, může si to eli půjčit. (pokud nestojí o spol hru - coz je az cca 2+ ze jo). v hernicce preci lalu taky nenecháš aby brala kdekomu cokoli cim se uchvati? ale je mi jasne, ze doma je to xx krat za den.. na druhou stranu - kdyby mela maty fakt to místo, tak by se lala brzy naučila vnimat, ze ted proste ne..  -?
a pokud by maty s tou věci neodesla, tak proste vysvětlit mate, ze neodesla, takze pujcuje.

(stejne jako když bylo "nepujcovaci" obdobi u nas - tak jsem resila skovanim hracek - vyber si co nechces pujcovat, to skovam. co zustane, pujcujes. a vyreseno. když zacinal byt konflikt, tak jsem jen připomněla, ze si skovala co nechce a tohle je teda půjčovací.. ze priste si to muze skovat taky . a byl klid a to obdobi trvalo doslova par tejdnu, v jemne forme par mesicu)
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #15201 kdy: 08. Prosinec 2014, 23:17:48 »

tak  z toho jak se to ubírá, tak mi taky přijde, že by bylo ideální ukázat maty, že když si chce hrát s tím a lála ji to bere, tak si to odnese na "své" místo. a tam lála prostě nesmí.
sice se jí boří svět, pr nechápe a je pohlcená hračkou, ale eli taky nesmí někomu něco vzít, když si s tím hraje. prostě opakuji jen, že ted si s tím hraje holčička a až si dohraje, může si to eli půjčit. (pokud nestojí o spol hru - coz je az cca 2+ ze jo). v hernicce preci lalu taky nenecháš aby brala kdekomu cokoli cim se uchvati? ale je mi jasne, ze doma je to xx krat za den.. na druhou stranu - kdyby mela maty fakt to místo, tak by se lala brzy naučila vnimat, ze ted proste ne..  -?
a pokud by maty s tou věci neodesla, tak proste vysvětlit mate, ze neodesla, takze pujcuje.

(stejne jako když bylo "nepujcovaci" obdobi u nas - tak jsem resila skovanim hracek - vyber si co nechces pujcovat, to skovam. co zustane, pujcujes. a vyreseno. když zacinal byt konflikt, tak jsem jen připomněla, ze si skovala co nechce a tohle je teda půjčovací.. ze priste si to muze skovat taky . a byl klid a to obdobi trvalo doslova par tejdnu, v jemne forme par mesicu)

Vím o tom prd, ale to mi přijde taky skvělý Smiley
Zaznamenáno

mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #15202 kdy: 08. Prosinec 2014, 23:34:35 »

Ale to je z myho pohledu presne tak, jak nechci- stavi me to do pozice policajta a to odmitam( zkousela jsem to prvni mesice a je to desne unavny a vycerpavajici- a navic jsem negativni a za chvili zacnu vyhrozova stylem: kdyz budes bouchat lalu, ....tak ti tu hracku vezmu  Lips Sealed) chci a doufam, ze je vedu k tomu, aby situaci dokazaly vyresit samy a ne aby mely klasicky deus ex machina
Zaznamenáno
BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #15203 kdy: 09. Prosinec 2014, 16:07:58 »

Holky, chci změnit pediatra. Nemáte na nějakého tip? Praha, střední čechy
Představuju si nějakýho rozumnýho, co mi co návštěvu nebude mávat před nosem statistikama o úmrtích dětí co nebyly očkovaný a nebude mi nutit Nutrilon a Pribiňáky...
Mám pocit, že jste tu někdo psal, že máte fajn - Verča?
Zaznamenáno
elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #15204 kdy: 09. Prosinec 2014, 18:54:06 »

Holky, chci změnit pediatra. Nemáte na nějakého tip? Praha, střední čechy
Představuju si nějakýho rozumnýho, co mi co návštěvu nebude mávat před nosem statistikama o úmrtích dětí co nebyly očkovaný a nebude mi nutit Nutrilon a Pribiňáky...
Mám pocit, že jste tu někdo psal, že máte fajn - Verča?

Ano, já po výměně mám fajn pediatričku. Jedinej problém je, že ordinuje tak trochu sporadicky, protože její hlavní činnost je na JIP v Motole  Undecided Ale teď jsme tam byli s nemocí a v ordinaci byla jiná doktorka a řešila jenom ten akutní problém, vůbec žádné komentáře na neočkování a podobně. Sestra je tam furt stejná. My máme zatím jakoby odklad do roka, resp. minimálně do května a neměla s tím žádný problém. Jako nadšená z neočkovačů asi není, ale rozhodně nemává černou kronikou.  Wink Má individuální přístup, sice mi doporučovala nějaký Sunar kašičky, že její dcera to měla ráda, ale to bylo asi tak všechno. Svojí dceru nosila v šátku a ve 3 měsících s ní byla v Thajsku, takže klasickej pediatr to není  Grin A je v Řepích.
Zaznamenáno
lenprov
Total Ultra Super pes

.

Zobrazit profil
« Odpověď #15205 kdy: 09. Prosinec 2014, 20:35:40 »

Ano, já po výměně mám fajn pediatričku. Jedinej problém je, že ordinuje tak trochu sporadicky, protože její hlavní činnost je na JIP v Motole  Undecided Ale teď jsme tam byli s nemocí a v ordinaci byla jiná doktorka a řešila jenom ten akutní problém, vůbec žádné komentáře na neočkování a podobně. Sestra je tam furt stejná. My máme zatím jakoby odklad do roka, resp. minimálně do května a neměla s tím žádný problém. Jako nadšená z neočkovačů asi není, ale rozhodně nemává černou kronikou.  Wink Má individuální přístup, sice mi doporučovala nějaký Sunar kašičky, že její dcera to měla ráda, ale to bylo asi tak všechno. Svojí dceru nosila v šátku a ve 3 měsících s ní byla v Thajsku, takže klasickej pediatr to není  Grin A je v Řepích.
jak se jmenuje? kamarádka jezdí z vraného do řep
Zaznamenáno

lenprov
Total Ultra Super pes

.

Zobrazit profil
« Odpověď #15206 kdy: 09. Prosinec 2014, 20:41:06 »

mám doma druhou kachnu !!!  Love
15 minut v umyvadle mu je regulérně málo  LOL se tak rozněžní, že si pak i vychutná pořádnou masáž, je úplně uvolněnej a spokojenej  Love
jen je to pak proces na hodinu teda, tak jsem ráda když mu to dopřeju 2x týdně  Grin
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #15207 kdy: 09. Prosinec 2014, 20:42:17 »

To nepujcovaci pravidlo mi taky prijde super! Beatka ted nedavno nechteka za zadnou cenu pujcit kocarek,furt se o to holky pretahovaly a obe byly nasrany (normalne kdyz si s necim hraje tak ji nenutim nic pujcovat,jakmila to ma v ruce tak proste maj ostatni smulu,naopak stejne). Tak jsem si presne rikala,ze ho priste schovam a bude,tohle je mnohem lepsi reseni,kdyz si o tom rozhodne sama!
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #15208 kdy: 09. Prosinec 2014, 20:46:23 »

Ale to je z myho pohledu presne tak, jak nechci- stavi me to do pozice policajta a to odmitam( zkousela jsem to prvni mesice a je to desne unavny a vycerpavajici- a navic jsem negativni a za chvili zacnu vyhrozova stylem: kdyz budes bouchat lalu, ....tak ti tu hracku vezmu  Lips Sealed) chci a doufam, ze je vedu k tomu, aby situaci dokazaly vyresit samy a ne aby mely klasicky deus ex machina
To si prave nemyslim,e to z tebe dela policajta. Ty jim ted pomuzes stanovit pravidla,dost jednoduchy na to aby je obe chapaly a uz je nebudes muset pokazdy rozsoudit. Ony i pak budou chapat ktera je v pravu a nebudou se tolik rozcilovat,podle me. Prave ze takhle si to budou moct vyresit samy.
Zaznamenáno

elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #15209 kdy: 09. Prosinec 2014, 20:52:32 »

jak se jmenuje? kamarádka jezdí z vraného do řep

Mojzisova.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 1012 1013 [1014] 1015 1016 ... 1272   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!