HafBezObav.cz
09. Duben 2020, 08:45:49 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 975 976 [977] 978 979 ... 1272   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Porody, ultrazvuky a vše kolem harantů ;-D  (Přečteno 1102785 krát)
0 uživatelů a 6 Hostů prohlíží toto téma.
BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14640 kdy: 27. říjen 2014, 11:21:50 »

Leni, to zní dost strašně Undecided

Magdi, tak jsem paní psala a dělá je široké jak chceš, ale standartně, co mi posílala fotku, jsou široké stejně jako má Silvinka capáčky teď. Takže za mě žádnej problém.
Zaznamenáno
lenprov
Total Ultra Super pes

Pohlaví: Ženské

.

Zobrazit profil
« Odpověď #14641 kdy: 27. říjen 2014, 11:37:36 »

Leni, to zní dost strašně Undecided

Magdi, tak jsem paní psala a dělá je široké jak chceš, ale standartně, co mi posílala fotku, jsou široké stejně jako má Silvinka capáčky teď. Takže za mě žádnej problém.
ted když jsem si něco nečetla tak verim ze nebudeme potřebovat ani ty atb a srovná se sam

Jen je ted jednoznačné kde rodit. Doufám ze mi profesor seeman brzy odpovi a v ideálním pripade vezme malého do své pece.
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #14642 kdy: 27. říjen 2014, 11:48:31 »

ted když jsem si něco nečetla tak verim ze nebudeme potřebovat ani ty atb a srovná se sam

Jen je ted jednoznačné kde rodit. Doufám ze mi profesor seeman brzy odpovi a v ideálním pripade vezme malého do své pece.

Držím palce, aby vše šlo nejlíp jak může.
Zaznamenáno

elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14643 kdy: 27. říjen 2014, 12:10:52 »

lenprov držíme palce, bude to v pohodě  Wink

jinak musím říct, že miluju naší doktorku. dnešní telefonát já: "víte já zatím očkovat nechci"      doktorka:  "smích ..... to nevadí, ale vyprdli jste se mi na osmiměsíční prohlídku"  Grin   
Zaznamenáno
minik
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #14644 kdy: 27. říjen 2014, 12:37:42 »

Lenprov, taky moc držíme palce.

Verčo, tak to máte super doktorku. Já teď hledám jinou, páč ta naše už není ochotna posouvat a nemám žaludek na to se s ní furt hádat.
Zaznamenáno
mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14645 kdy: 27. říjen 2014, 12:51:49 »

Baru dekuju

Leni to vis, ze jo!!!! To date! Kiss a kdyby tam pak na zacatku jestě neco malilinko zbylo, tak to rozmazlite a rozbondigujete Wink
Zaznamenáno
mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14646 kdy: 27. říjen 2014, 13:00:23 »

Holky me srdce plesa ! Ve vesnici, kde bych rada koupila za chvili pozemek je lesní skolka!!!! Love Thumb Up to je jediny, ceho jsem se z zivota na vesnici bala- komunisticka ms s nejakou kravou ucitelkou! Tohle je normalne splnenej sen Love
Zaznamenáno
Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #14647 kdy: 27. říjen 2014, 13:33:01 »

jsem to potřebovala trošku vstřebat a přijmout..

dilatace ledvin je dutina uvnitř.

vše záleží na rozsahu a co se bude dít. často to samo mizí a nejsou žádné komplikace. nebo dochází k zánětům jak se tam hromadí moč, nebo se může moč vracet zpět do těla a operuje se.. v krajních případech musí ledvina ven.
všechno je hrozně specifické no.. bud z toho nic, nebo atb, zanety.. nebo operace.. nebo..
malý ji má na obou ledvinách a relativne velke. podle toho co jsem našla na internetu už se to vlastně nenazývá dilatace KPS, ale megaureter. hlavne se mu za poslední měsíc zvětšila. gynekoložka řekla že se uvidí po porodu, že ho budou utz kontrolovat nefrologové, docela se divím jejímu mávnutí rukou.. (měl už na jedné ledvině před měsícem 7mm dutinu - řekla že je to nezralost at neresim, ze se do porodu srovnam..  ted si ani nevzpomněla ze je ma zkontrolovat když ho merila, az pak jsem se ji ptala jestli ta ledvina dozrala, tak me znova dělala utz a byl vetsi 9mm a na obou.. no a to me d"dostala" uplne protože ji rikam - jakto? minule mel jen na jedne a mělo se to vstřebat.. a ona ze při tom screeningu druhou nezkontrolovala pr nebyla videt..  Lips Sealed ) tak ted uz nerikala ze se ztrati, ale ze v motole mu udelaji par vysetreni po porodu a pohlidaji si ho.
musim rict ze me poprvé dost zklamala teda timhle pristupem. zadne vysvetleni nic..

jelikož máme v rodině genetickou disfunkci ledvin (polycystozu), hojne rozšířenou tak je mi to o to nepříjemnější, ale snad to s  ní nesouvisí. uvidíme no  Undecided už jsem psala jednomu nefrologovi v motole, který má i naší rodinnou anamnézu protože jako děti jsme u něj byli s bráchou v péči. tak doufám, že brzy odpoví a ideálně kdyby si malého převzal  Embarrassed

mojí mamce to ani vzhledem k její nemoci neříkáme a tutláme. trošku teda nechápe proč když jsem je min týden srozuměla s Hořovicemi zase motol, ale..  "zbytečně" by se z toho zkládala a malovala brouka.

můžu se zeptat na jméno?

Jinak se držte, Leni! Snad bude malý v pořádku. Dej pak info, jak to jde..

Edit. jaj, Seemanovi jsi psala, už to tu čtu Wink Tak ať je vše ok !!!!
Zaznamenáno
BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14648 kdy: 27. říjen 2014, 13:49:02 »

Holky me srdce plesa ! Ve vesnici, kde bych rada koupila za chvili pozemek je lesní skolka!!!! Love Thumb Up to je jediny, ceho jsem se z zivota na vesnici bala- komunisticka ms s nejakou kravou ucitelkou! Tohle je normalne splnenej sen Love
A kde?
Já mám samou chválu na lesní školku v Kam.Zehrovicich
Zaznamenáno
mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14649 kdy: 27. říjen 2014, 13:58:20 »

Tuchlovice- srby
Zaznamenáno
choco
Extra Super pes
**

Andrew a Adelise Ray d´Or (20.12.2006)

Zobrazit profil
« Odpověď #14650 kdy: 27. říjen 2014, 17:24:06 »

Tyjo Leni,co to čtu....držím palce,ať to je jen ta lepší varianta pak.....

Nevíte něco o autosedačce romer advansafix? Dneska nám ji ukazovala paní v obchodě, jakože vzhledem k výšce Fíka ale i jeho věku by doporučila tuhle kvůli těm pásům, e tam nebude jen jeden pás přes tělo,ale bude připásaný ještě pětibodovým a při tom se dá i trochu napúolohovat....Zétra tam teda dojedeme s Filipem,aby si i vyzkoušel,ale ráda bych ještě něco vyzjistila Smiley

Zaznamenáno
choco
Extra Super pes
**

Andrew a Adelise Ray d´Or (20.12.2006)

Zobrazit profil
« Odpověď #14651 kdy: 27. říjen 2014, 17:28:19 »

Ja jim ze zacatku moc fandila, pak mi dochazela trpelivost a ted uz se jen hystericky smeju.... Je mi moc lito malyho tonyho Embarrassed

Přesně.... já jsem to taky viděla jinak ze začátku a pak díl od dílu jsem jen nestačila zírat,co všechno by ještě nechtěli a čekala bych nějakou pokoru a vděk,že mají alespoň nějakou pomoc.....a ta její matka minule....to jsem se divila,že jí nenadala víc ta sociální...bych ji hnala.... :X
Zaznamenáno
elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14652 kdy: 27. říjen 2014, 17:29:18 »

Lenprov, taky moc držíme palce.

Verčo, tak to máte super doktorku. Já teď hledám jinou, páč ta naše už není ochotna posouvat a nemám žaludek na to se s ní furt hádat.

Zmenu muzu jenom doporucit. Ja prvni tri mesice chodila k idiotovi a byla jsem z toho jenom v nervech  Undecided
Zaznamenáno
minik
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #14653 kdy: 27. říjen 2014, 18:32:52 »

Zmenu muzu jenom doporucit. Ja prvni tri mesice chodila k idiotovi a byla jsem z toho jenom v nervech  Undecided
To věřím, já je mám taky  Undecided.
Zaznamenáno
elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14654 kdy: 27. říjen 2014, 19:36:56 »

To věřím, já je mám taky  Undecided.

Urcite najdes nekoho, kdo vam bude vyhovovat  Wink
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 975 976 [977] 978 979 ... 1272   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!