HafBezObav.cz
09. Duben 2020, 07:05:15 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 974 975 [976] 977 978 ... 1272   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Porody, ultrazvuky a vše kolem harantů ;-D  (Přečteno 1102740 krát)
0 uživatelů a 6 Hostů prohlíží toto téma.
Kristýnka
Dogus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14625 kdy: 24. říjen 2014, 20:42:34 »

Díky za info..... zatím jí držej v naprostým klidu, něco jí píchaj a něco pouštěj kapačkou. Snad to bude vše ok.
Se zeptej přímo Aničky ne? By ti určo odpověděla, co ví od doktorů Smiley
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14626 kdy: 24. říjen 2014, 20:51:17 »

Se zeptej přímo Aničky ne? By ti určo odpověděla, co ví od doktorů Smiley

no nechci jí tím zatěžovat, takových dotazů už určitě měla hafo. Až bude chtít napíše to sama....
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #14627 kdy: 24. říjen 2014, 21:03:18 »

Díky za info..... zatím jí držej v naprostým klidu, něco jí píchaj a něco pouštěj kapačkou. Snad to bude vše ok.
Jojo, kapou antibiotika a dávaj ty kortikoidy (ty nevim, jestli se píchaj nebo taky kapou). Slyšela jsem, že takhle jedna paní byla v nemocnici s odteklou vodou několik tejdnů, ale to si sama vyprosila a neměla ona ani mimčo žádný problémy. Jen jí dávali pořád antibiotika kvůli infekci. Tady jí asi za chvíli nechaj porodit. Snad bude mimčo OK.
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #14628 kdy: 24. říjen 2014, 21:06:23 »

Tak ty paterčata byly teda šílený. Ta matka je fakt hrozná (tim myslim tu babičku dětí), jak se cukala s tou prací  Roll Eyes

A vůbec, každej díl je horší a horší. Jak si furt stěžujou, že na ně všichni kašlou a nadávaj na stát. Jinde by se na ně vyprdli úplně. Já tohle nadávání na stát tak nesnášim (ať jde o kohokoli)!
Zaznamenáno

mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14629 kdy: 24. říjen 2014, 21:12:16 »

Ja jim ze zacatku moc fandila, pak mi dochazela trpelivost a ted uz se jen hystericky smeju.... Je mi moc lito malyho tonyho Embarrassed
Zaznamenáno
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #14630 kdy: 24. říjen 2014, 21:23:28 »

Ja jim ze zacatku moc fandila, pak mi dochazela trpelivost a ted uz se jen hystericky smeju.... Je mi moc lito malyho tonyho Embarrassed
Já jim taky fandila, teď mi dochází trpělivost a ke smíchu se asi nedostanu. Já se tomu smát nedokážu, mě to jenom rozčiluje. A přesně, chudák Tony. Chápu, že na něj není tolik času kolik potřebuje, ale nechápu, že mu furt opakujou, že kvůli miminům tohle a támhleto, a že se oně bude muset starat a podobně...to je brzo začne nenávidět.
Zaznamenáno

BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14631 kdy: 25. říjen 2014, 10:12:00 »

Tak ty paterčata byly teda šílený. Ta matka je fakt hrozná (tim myslim tu babičku dětí), jak se cukala s tou prací  Roll Eyes

A vůbec, každej díl je horší a horší. Jak si furt stěžujou, že na ně všichni kašlou a nadávaj na stát. Jinde by se na ně vyprdli úplně. Já tohle nadávání na stát tak nesnášim (ať jde o kohokoli)!
To je to "jejich" smýšlení. Mě to utvrdilo (stejně asi jako většinu národa) v mém názoru, který na ně mám... Roll Eyes Undecided
Když to porovnám např. s tou Kristýnou ze Čtyři v tom...
Zaznamenáno
BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14632 kdy: 25. říjen 2014, 16:18:11 »

Už nic Smiley
« Poslední změna: 25. říjen 2014, 16:59:32 od BarunkaT » Zaznamenáno
mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14633 kdy: 25. říjen 2014, 19:23:52 »

Už nic Smiley
?
Zaznamenáno
BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14634 kdy: 25. říjen 2014, 19:25:44 »

?
Psala jsem, že budu objednávat z capiki, jestli se nechce někdo přidat, ale mezitím jsem objednala jinde, na míru.
Zaznamenáno
mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14635 kdy: 25. říjen 2014, 19:32:14 »

Psala jsem, že budu objednávat z capiki, jestli se nechce někdo přidat, ale mezitím jsem objednala jinde, na míru.
jsem si ani nevsimla Embarrassed a kde a co jsi teda nakonec objednala?
Zaznamenáno
BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14636 kdy: 25. říjen 2014, 19:46:41 »

jsem si ani nevsimla Embarrassed a kde a co jsi teda nakonec objednala?
Chtěla jsem capáčky + zateplenou vložku, ale nakonec jsem objednala ty s merinem zde https://www.facebook.com/capackyleliky
(navíc jsem si nadiktovala jak maj vypadat Love )
Zaznamenáno
mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14637 kdy: 25. říjen 2014, 21:08:24 »

Chtěla jsem capáčky + zateplenou vložku, ale nakonec jsem objednala ty s merinem zde https://www.facebook.com/capackyleliky
(navíc jsem si nadiktovala jak maj vypadat Love )
aha, vypadají na oko hezky ale příjde mi, že maj děsně zůženou špičku..?nebo ne?  nenašla jsem tam nikde foto ze spodu a u fotek jak měřit je jen dětska  noha zdeformovaná zůžením Undecided  jaký se bere míry na ušití? jen tu délku?
Zaznamenáno
BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14638 kdy: 26. říjen 2014, 22:05:50 »

aha, vypadají na oko hezky ale příjde mi, že maj děsně zůženou špičku..?nebo ne?  nenašla jsem tam nikde foto ze spodu a u fotek jak měřit je jen dětska  noha zdeformovaná zůžením Undecided  jaký se bere míry na ušití? jen tu délku?
Vidiš, mě zúžená nepřišla, ale schválně se na to zeptám. Kůži střihá na míru co si řekneš.
Zaznamenáno
lenprov
Total Ultra Super pes

.

Zobrazit profil
« Odpověď #14639 kdy: 27. říjen 2014, 08:20:07 »

jsem to potřebovala trošku vstřebat a přijmout..

dilatace ledvin je dutina uvnitř.

vše záleží na rozsahu a co se bude dít. často to samo mizí a nejsou žádné komplikace. nebo dochází k zánětům jak se tam hromadí moč, nebo se může moč vracet zpět do těla a operuje se.. v krajních případech musí ledvina ven.
všechno je hrozně specifické no.. bud z toho nic, nebo atb, zanety.. nebo operace.. nebo..
malý ji má na obou ledvinách a relativne velke. podle toho co jsem našla na internetu už se to vlastně nenazývá dilatace KPS, ale megaureter. hlavne se mu za poslední měsíc zvětšila. gynekoložka řekla že se uvidí po porodu, že ho budou utz kontrolovat nefrologové, docela se divím jejímu mávnutí rukou.. (měl už na jedné ledvině před měsícem 7mm dutinu - řekla že je to nezralost at neresim, ze se do porodu srovnam..  ted si ani nevzpomněla ze je ma zkontrolovat když ho merila, az pak jsem se ji ptala jestli ta ledvina dozrala, tak me znova dělala utz a byl vetsi 9mm a na obou.. no a to me d"dostala" uplne protože ji rikam - jakto? minule mel jen na jedne a mělo se to vstřebat.. a ona ze při tom screeningu druhou nezkontrolovala pr nebyla videt..  Lips Sealed ) tak ted uz nerikala ze se ztrati, ale ze v motole mu udelaji par vysetreni po porodu a pohlidaji si ho.
musim rict ze me poprvé dost zklamala teda timhle pristupem. zadne vysvetleni nic..

jelikož máme v rodině genetickou disfunkci ledvin (polycystozu), hojne rozšířenou tak je mi to o to nepříjemnější, ale snad to s  ní nesouvisí. uvidíme no  Undecided už jsem psala jednomu nefrologovi v motole, který má i naší rodinnou anamnézu protože jako děti jsme u něj byli s bráchou v péči. tak doufám, že brzy odpoví a ideálně kdyby si malého převzal  Embarrassed

mojí mamce to ani vzhledem k její nemoci neříkáme a tutláme. trošku teda nechápe proč když jsem je min týden srozuměla s Hořovicemi zase motol, ale..  "zbytečně" by se z toho zkládala a malovala brouka.
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 974 975 [976] 977 978 ... 1272   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!