HafBezObav.cz
09. Duben 2020, 08:18:53 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 965 966 [967] 968 969 ... 1272   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Porody, ultrazvuky a vše kolem harantů ;-D  (Přečteno 1102769 krát)
0 uživatelů a 6 Hostů prohlíží toto téma.
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #14490 kdy: 13. říjen 2014, 19:42:48 »

to jsme samozřejmě zkoušeli u obou sedaček-až měla hustý otlaky a stejně se vyvlíkne
Fakt jo? U tý naší to fakt nejde, když je utažená (a otlaky teda nemá).
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #14491 kdy: 13. říjen 2014, 19:46:16 »

Ahoj, děkujeme všem, doufám,že  s Lukym spolu ten nezdárný začátek doženeme, bylo to ráz na ráz....v půl deváté večer mi rupla voda, stejně jako s Fíkem jsem byla ještě vysmátá a v pohodě, kontrakce začaly až v autě po cestě do Neratovic,ale šlo to, i když to bylo zase zničehonic po třech minutách. Příjimací monitor asi kolem půl dvanácté v pohodě, odebrali jsme se na pokoj, tam jsem si to odbývala ve sprše,což bylo fajn,tak jsme domluvili vanu,ale na tu už nedošlo, protože ozvy začaly být špatný. Takže vyšetření, málo otevřená,asi na 4 cm a při kontrakci šly ozvy rapidně dolů,takže u mě vezli....fuj,hnus zážitek...A příčina nakonec v placentě Sad Po probuzení u jsem měla oba kluky u sebe na pokoji a Lucase hned v posteli Smiley Na radu Monči jsem se zakousla a snažím se být,co nejvíc na nohách hned, ono v posteli je to o dost horší,to otáčení, vstávání....no boj....když si vzpomenu na tu euforii u Fíka Sad...Teď už netrpělivě čekám, jestli se už spustí mlíko a malej asi taky Cheesy Fík malýho včera uhladil, opusinkoval,zabavil přinesenýho medvídka a bylo Cheesy Uvidíme,až mu ho přivezeme domů Smiley
Až na toho císaře (kterej prostě někdy nutnej je a díky bohu za něj), to zní dost dobře! Super, že se o vás tak hezky starají, Lukyho ti hned dají a tak. To se z toho brzy oba vzpamatujete Wink Hlavně ať je ti brzy dobře... Mlíko bude za chvíli Wink
Zaznamenáno

mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14492 kdy: 13. říjen 2014, 19:47:27 »

Fakt jo? U tý naší to fakt nejde, když je utažená (a otlaky teda nemá).
matylda kdyz něvo chce, tak to proste dokaze a my se muzem stavet na hlavu jak chceme Grin
Zaznamenáno
lenprov
Total Ultra Super pes

.

Zobrazit profil
« Odpověď #14493 kdy: 13. říjen 2014, 22:23:44 »

Prej kdyz dokazou vyvliknout ruce tak je to malo utazeny. Mame protismerno,Beatka to parkrat zkusila tak jsem ji zacla vic utahovat a uz se nevyvlikne..
já si to teda taky myslim.. ale tak eli už mě taky vyvedla z několika názorů dost rychle  Wink
každopádně se m nevyvlíkne ani když je vzteklá a chce.. já prostě kurtuju hodně. (mám problém u bráchy, kdy se strašně ovládám abych jim nestahovala jejich dceru, pr když to vidím že tam má místo je mi ..)
elišku mi jednou poutal můj táta a v půl cesty na mě volá - hele už jsem venku nebo tak něco.. a ruka venku (pak samozřejmě už jde i druhá).. na dálnici...krve by se ve mě nedořezal. táta dostal teda sprda se přiznám, přitom z toho byl špatnej sám, pr s byl jistej, že utáhl dobře..

s autosedačkama díky.. já zatím koukala na cybex x-fix.  stejně mi asi nezbyde nic než to prostudovat.. oproti romer (např ten kidfix) se mi libi že je tam jakási polohovatelnost..

Zaznamenáno

lenprov
Total Ultra Super pes

.

Zobrazit profil
« Odpověď #14494 kdy: 13. říjen 2014, 22:26:25 »

hani to je fajn, že je u tebe! hodně sil s tím hojením.
kojení bude, ev si můžeš dopomoct homeopatikama  třeba  Grin Wink (RICINUS COMMUNIS  5 CH, 5 kuliček pod jazyk 3x denne, nechat rozpustit.. před a po by se nemelo patnact minut jist/pit)
těším se na fotky a fildy reakce je super  Thumb Up at vydrží  Kiss
Zaznamenáno

Leňule :-)
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14495 kdy: 14. říjen 2014, 06:18:52 »

Vítáme Lukyna ve "smečce" a Hani tobě rychlé hojení a obum hlavně zdraví a pohodu Smiley
Zaznamenáno

"Psi jsou ve tvarování lidí mnohem úspěšnější, než lidé ve tvarování psů." (SG)

Chery z Mokropeské zahrady *18.4.1996 +29.12.2008
Kessy *28.11.2008
MJ Final Countdown *30.9.2011
Dotty Dream Harisson *11.5.2014
Aiwo Easy Euforia *19.4.2017

pro SZ lenkarambo
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #14496 kdy: 14. říjen 2014, 08:02:43 »

Vítáme Lukyna ve "smečce" a Hani tobě rychlé hojení a obum hlavně zdraví a pohodu Smiley

Hafbo smečce? Tak aby šel i na vánoční večírek! LOL
Zaznamenáno

BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14497 kdy: 14. říjen 2014, 09:39:56 »

Holky, vy co máte víc psů. Pozorujete, že by dítko/a měla nějakého oblíbence nebo je jim jedno jakej chlupáč je na blízku?
Zajímá mě to, protože se mi zdá, že Silvinka miluje Sushinku. Smiley
Zaznamenáno
choco
Extra Super pes
**

Andrew a Adelise Ray d´Or (20.12.2006)

Zobrazit profil
« Odpověď #14498 kdy: 14. říjen 2014, 10:17:00 »

Cisterny fungují  Grin Sláva Smiley Lukyn u neubírá, to by mohlo vypadat slibně s propuštěním Smiley

Mě teda odpolko čeká transfuze krve  Roll Eyes kvůli špatnýmu obrazu a asi mé bílé pleti  Smiley brrr já a jehly zase.... Roll Eyes

U nás teda oběma psům  říká Elí Smiley Ale těžko říct,kdo je víc oblíbený - když jim jde dávat mlsku,tak myslí na oba, házet si chce taky s oběma,i když Andy u toho víceméně dlouho není,takže více si hraje určo s Eli a páč je i větší vtěrka ,tak je od něj více mazlená a na vodítku připadá v úvahu jen Elí, když chce teda vodit Fík,protože Andy se šourá za námi .... ale to asi neříká o oblíbenosti,ale o tom,který víc funguje no Smiley

Autosedačku taky rozmýšlíme, já na uvauju o Romeru,ale taky chci,aby byla polohovatelná....tak jsem ráda za tipy...a hlavně se do ní musí ten náš macek vlézt pohodlně Smiley
Zaznamenáno
mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14499 kdy: 14. říjen 2014, 11:21:43 »

Cisterny fungují  Grin Sláva Smiley Lukyn u neubírá, to by mohlo vypadat slibně s propuštěním Smiley

Mě teda odpolko čeká transfuze krve  Roll Eyes kvůli špatnýmu obrazu a asi mé bílé pleti  Smiley brrr já a jehly zase.... Roll Eyes

U nás teda oběma psům  říká Elí Smiley Ale těžko říct,kdo je víc oblíbený - když jim jde dávat mlsku,tak myslí na oba, házet si chce taky s oběma,i když Andy u toho víceméně dlouho není,takže více si hraje určo s Eli a páč je i větší vtěrka ,tak je od něj více mazlená a na vodítku připadá v úvahu jen Elí, když chce teda vodit Fík,protože Andy se šourá za námi .... ale to asi neříká o oblíbenosti,ale o tom,který víc funguje no Smiley

Autosedačku taky rozmýšlíme, já na uvauju o Romeru,ale taky chci,aby byla polohovatelná....tak jsem ráda za tipy...a hlavně se do ní musí ten náš macek vlézt pohodlně Smiley
NO VIDÍŠ TO! SUPER!!! Thumb Up Thumb Up Thumb Up
Zaznamenáno
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #14500 kdy: 14. říjen 2014, 12:35:50 »

Holky, vy co máte víc psů. Pozorujete, že by dítko/a měla nějakého oblíbence nebo je jim jedno jakej chlupáč je na blízku?
Beatka miluje oba,kazdyho na neco jinyho. Goofymu hazi klacky a sisky (nosi mu je zvenku kdyz nejsme s nima) a s babou se muchluje. Kdyz jim dava jidlo tak to v ramci moznosti strida,myslim ze je fakt spravedliva  Grin
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #14501 kdy: 14. říjen 2014, 12:40:02 »

Supr!! Ty omdlivas? Nebo mas jen spatnej krevni obraz! Myslela jsem,ze transfuze se dava jen v ohrozeni zivota,coz zjevne nejsi Cool
Zaznamenáno

lenprov
Total Ultra Super pes

.

Zobrazit profil
« Odpověď #14502 kdy: 14. říjen 2014, 13:04:38 »

Beatka miluje oba,kazdyho na neco jinyho. Goofymu hazi klacky a sisky (nosi mu je zvenku kdyz nejsme s nima) a s babou se muchluje. Kdyz jim dava jidlo tak to v ramci moznosti strida,myslim ze je fakt spravedliva  Grin
přesně tak. miluje oba, ale s každým komunikuje jinak. stejně jako máme oba psy uplne odlisny. psa mozna o fous vic, ale taky je fakt ze pes je vždy všude  Wink
Zaznamenáno

Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14503 kdy: 14. říjen 2014, 19:41:36 »

Synovec má třeba taky radši Sunny (zatím) - myslím si, že je to ale tím, že je klidnější, nedělá tak prudké pohyby, nebere mu hračky atd a cítí z ní víc takovou tu vyrovnanost Smiley
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14504 kdy: 14. říjen 2014, 20:47:33 »

no u nas vede bentlak, pac je cerny, mam ho porad za zadkem a nejvice se hybe LOL bigl tak akorat spi, jde se najist nebo ven LOL
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 965 966 [967] 968 969 ... 1272   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!