HafBezObav.cz
09. Duben 2020, 07:48:19 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 964 965 [966] 967 968 ... 1272   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Porody, ultrazvuky a vše kolem harantů ;-D  (Přečteno 1102759 krát)
0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.
IwanaR
Total Ultra Super pes

Pohlaví: Ženské

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14475 kdy: 13. říjen 2014, 09:29:38 »

Také se přidávám ke gratulantům :-)
Zaznamenáno

lenprov
Total Ultra Super pes

.

Zobrazit profil
« Odpověď #14476 kdy: 13. říjen 2014, 11:54:48 »

neřešil jste už někdo autosedačku 15-36kg ? nějak nemám smysly pátrat a chci tu "nejlepší" - tj 1. nejbezpečnější, 2. nejpohodlnější, 3. nejodolnější ..  LOL
cena mi je "jedno" pr s eli najezdíme 1-2tis km za měsíc  Lips Sealed
Zaznamenáno

mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14477 kdy: 13. říjen 2014, 12:14:02 »

neřešil jste už někdo autosedačku 15-36kg ? nějak nemám smysly pátrat a chci tu "nejlepší" - tj 1. nejbezpečnější, 2. nejpohodlnější, 3. nejodolnější ..  LOL
řeším a řeším(ale teda 9-36) a vzhledem k temperamentu obou holek půjdeme do byd cybex nebo kiddy-obě sedačky několikátej rok vedou v bezpečnostních testech....s matyldou jsem si ted půjčile pultíkovej cybex-na zapínání v pohodě, jí je v tom dobře, hezky si hraje na pultíku, další plus je, že když dojedu a potřebuju vyndat obě z auta, tak při vyndávání lály stačím bez problémů jednou rukou vycvaknout maty(pultík si sundá sama) a ta pak vystoupí směrem ke mě, tudíž se mi nerozutíkávají Thumb Up velká nevýhoda proti romeru je, že je nepolohovatelná a vždycky, když mi usne s hlavou na pultíku, tak je mi ji líto(ona to naštěstí neřeší)....mě osobně je ten pultík "pocitově nepohodlnej" nebo jak to popsat-myslím, že to není tak pohodlný-ale zase  když musím hamtnout na brzdu a spí tak v romeru se mi vzbudí, jak ta síla působí na páter, s pultíkem dál chrní.... z pásů se mi reozepíná-nejpříjemnější to je na D1, když leje a je vitět tak na metr a ze zadu se ozve-hele mami dívej, ja tancuju Bang head
Zaznamenáno
Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14478 kdy: 13. říjen 2014, 12:15:53 »

my teď řešili 9-18kg a došli jsme k závěru, že kombinace, kterou požaduješ neexistuje, protože nejbezpečnější jsou dost na úkor pohodlí. My jsme nakonec koupili Chicco http://www.zbozi.cz/vyrobek/chicco-chicco-oasys-1-isofix-9-18kg-14-black/, vycházela v testech nejlíp hned po protisměrnejch a pultíkovejch a mám pocit, že mají i tu větší. Nebo kamarádka koupila tuhle https://www.malvik.cz/Autosedacky/autosedacky-9-36kg/Kiwy-SLF123-XL-Q-fix-skupina-1-2-3-s-isofixem-XL - je teda 9-36, ale naživo vypadá fakt pěkně a ona si jí taky nemůže vynachválit, nicméně na tu jsme nenašli žádný testy, tak těžko říct, ale ta by vám možná seděla.
Zaznamenáno

Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14479 kdy: 13. říjen 2014, 12:17:24 »

řeším a řeším(ale teda 9-36) a vzhledem k temperamentu obou holek půjdeme do byd cybex nebo kiddy-obě sedačky několikátej rok vedou v bezpečnostních testech....s matyldou jsem si ted půjčile pultíkovej cybex-na zapínání v pohodě, jí je v tom dobře, hezky si hraje na pultíku, další plus je, že když dojedu a potřebuju vyndat obě z auta, tak při vyndávání lály stačím bez problémů jednou rukou vycvaknout maty(pultík si sundá sama) a ta pak vystoupí směrem ke mě, tudíž se mi nerozutíkávají Thumb Up velká nevýhoda proti romeru je, že je nepolohovatelná a vždycky, když mi usne s hlavou na pultíku, tak je mi ji líto(ona to naštěstí neřeší)....mě osobně je ten pultík "pocitově nepohodlnej" nebo jak to popsat-myslím, že to není tak pohodlný-ale zase  když musím hamtnout na brzdu a spí tak v romeru se mi vzbudí, jak ta síla působí na páter, s pultíkem dál chrní.... z pásů se mi reozepíná-nejpříjemnější to je na D1, když leje a je vitět tak na metr a ze zadu se ozve-hele mami dívej, ja tancuju Bang head

my jsme taky chtěli cybex juno 2 fix, ale právě jsme se nakonec báli toho pultíku.
Zaznamenáno

mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14480 kdy: 13. říjen 2014, 12:21:52 »

my jsme taky chtěli cybex juno 2 fix, ale právě jsme se nakonec báli toho pultíku.
já se taky bála a koupila ho až na třetí pokus-jen k tchýni do auta LOL  nakonec jsem přišla s prosíkem, jestli si je můžem vyměnit a strčila jim moji chicco
Zaznamenáno
Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14481 kdy: 13. říjen 2014, 12:27:41 »

já se taky bála a koupila ho až na třetí pokus-jen k tchýni do auta LOL  nakonec jsem přišla s prosíkem, jestli si je můžem vyměnit a strčila jim moji chicco

škoda, že se to tu neřešilo dřív, máme jí 14 dní koupenou  Smiley , ale neva, jsme spokojení i s tou co máme  Wink
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #14482 kdy: 13. říjen 2014, 12:37:21 »

Teď koukám na ty capáčky a všechny jsme měli značku Capiki. Ale vůbec by mě teda nenapadlo, že tamty budou jiný, je to náhoda, že jsme měli všechny od stejný značky.
Zaznamenáno

Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14483 kdy: 13. říjen 2014, 12:42:00 »

Teď koukám na ty capáčky a všechny jsme měli značku Capiki. Ale vůbec by mě teda nenapadlo, že tamty budou jiný, je to náhoda, že jsme měli všechny od stejný značky.

mě to právě taky nenapadlo, že budou jiný, tak proto jsem to sem nepsala.
Zaznamenáno

mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14484 kdy: 13. říjen 2014, 13:25:23 »

škoda, že se to tu neřešilo dřív, máme jí 14 dní koupenou  Smiley , ale neva, jsme spokojení i s tou co máme  Wink
třeba budete spokojení!! já mám malinko jinou a spokojená bych byla, kdyby mi z ní nevystupovala-ona se vždycky zabere do nějaký hry a prostě si uvolní vyvlíkne ruce a je spokojená Undecided mám bohuže v blízkým okolí dost blbou zkušenost s tímhle vyvlíknutím-kamarádky syn--bourali a jak měl taky takhle vyvlíknutý ruce tak to vzal hlavou o svoje kolena-roztříštěná lebka-víc jak týden v komatu-doživotní následky.... Cry
Zaznamenáno
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #14485 kdy: 13. říjen 2014, 13:42:38 »

Prej kdyz dokazou vyvliknout ruce tak je to malo utazeny. Mame protismerno,Beatka to parkrat zkusila tak jsem ji zacla vic utahovat a uz se nevyvlikne..
Zaznamenáno

mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14486 kdy: 13. říjen 2014, 13:43:41 »

Prej kdyz dokazou vyvliknout ruce tak je to malo utazeny. Mame protismerno,Beatka to parkrat zkusila tak jsem ji zacla vic utahovat a uz se nevyvlikne..
to jsme samozřejmě zkoušeli u obou sedaček-až měla hustý otlaky a stejně se vyvlíkne
Zaznamenáno
Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14487 kdy: 13. říjen 2014, 14:02:40 »

třeba budete spokojení!! já mám malinko jinou a spokojená bych byla, kdyby mi z ní nevystupovala-ona se vždycky zabere do nějaký hry a prostě si uvolní vyvlíkne ruce a je spokojená Undecided mám bohuže v blízkým okolí dost blbou zkušenost s tímhle vyvlíknutím-kamarádky syn--bourali a jak měl taky takhle vyvlíknutý ruce tak to vzal hlavou o svoje kolena-roztříštěná lebka-víc jak týden v komatu-doživotní následky.... Cry

já si tedy neumím vůbec představit jak by dokázala z tý naší uvolnit ruce, možná až bude větší  Huh? těžko říct. Každopádně kdyby to tak mělo být, tak by sedačka šla z domu,  s tím bych nejezdila.
Zaznamenáno

choco
Extra Super pes
**

Andrew a Adelise Ray d´Or (20.12.2006)

Zobrazit profil
« Odpověď #14488 kdy: 13. říjen 2014, 18:32:51 »

Ahoj, děkujeme všem, doufám,že  s Lukym spolu ten nezdárný začátek doženeme, bylo to ráz na ráz....v půl deváté večer mi rupla voda, stejně jako s Fíkem jsem byla ještě vysmátá a v pohodě, kontrakce začaly až v autě po cestě do Neratovic,ale šlo to, i když to bylo zase zničehonic po třech minutách. Příjimací monitor asi kolem půl dvanácté v pohodě, odebrali jsme se na pokoj, tam jsem si to odbývala ve sprše,což bylo fajn,tak jsme domluvili vanu,ale na tu už nedošlo, protože ozvy začaly být špatný. Takže vyšetření, málo otevřená,asi na 4 cm a při kontrakci šly ozvy rapidně dolů,takže u mě vezli....fuj,hnus zážitek...A příčina nakonec v placentě Sad Po probuzení u jsem měla oba kluky u sebe na pokoji a Lucase hned v posteli Smiley Na radu Monči jsem se zakousla a snažím se být,co nejvíc na nohách hned, ono v posteli je to o dost horší,to otáčení, vstávání....no boj....když si vzpomenu na tu euforii u Fíka Sad...Teď už netrpělivě čekám, jestli se už spustí mlíko a malej asi taky Cheesy Fík malýho včera uhladil, opusinkoval,zabavil přinesenýho medvídka a bylo Cheesy Uvidíme,až mu ho přivezeme domů Smiley
Zaznamenáno
bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14489 kdy: 13. říjen 2014, 19:03:10 »

ale hani, dopadlo to dobre, to je hlavni!!!  moc moc gratuluju a uzivej mrnouse!
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 964 965 [966] 967 968 ... 1272   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!