HafBezObav.cz
09. Duben 2020, 07:18:32 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 951 952 [953] 954 955 ... 1272   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Porody, ultrazvuky a vše kolem harantů ;-D  (Přečteno 1102750 krát)
0 uživatelů a 4 Hostů prohlíží toto téma.
BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14280 kdy: 01. Září 2014, 09:15:57 »

My budem chodit taky na plavani! Zaciname pristi patek. Konecne jsem se rozhoupala a uz se moooc tesim. Smiley
Zaznamenáno
mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14281 kdy: 01. Září 2014, 09:17:04 »

My budem chodit taky na plavani! Zaciname pristi patek. Konecne jsem se rozhoupala a uz se moooc tesim. Smiley
a kam?
Zaznamenáno
BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14282 kdy: 01. Září 2014, 09:18:56 »

a kam?
Nakonec do Abecedy plavani na Kladno. Doporucila mi to tady jedna znama. (Prvni hodina je zdarma ukazkova.) Na hodine je max 5 deti. Vlastne kvuli nam otevreli novy kurz, takze si myslim, ze nas tam 5 ani nebude.
Zaznamenáno
mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14283 kdy: 01. Září 2014, 09:28:25 »

Nakonec do Abecedy plavani na Kladno. Doporucila mi to tady jedna znama. (Prvni hodina je zdarma ukazkova.) Na hodine je max 5 deti. Vlastne kvuli nam otevreli novy kurz, takze si myslim, ze nas tam 5 ani nebude.
jj znam
Zaznamenáno
Krisis
Dogus Suprus
*

Pohlaví: Ženské

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #14284 kdy: 01. Září 2014, 10:34:15 »

Se taak tesim na zítra  Love
Po vice nez roce jde eli zas do plaveckeho kurzu. Takze dopolko plavání,  v poledne venceni a odpoledne kone . A to mam oto větší radost ze ma zamluvenou halu na vycvik na lonz ze nebudem nikde moknout..
Vecer nakup a zabalit veci na 2 tydnya alou z prahy zas! Smiley

Thumb Up
Zaznamenáno
Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14285 kdy: 01. Září 2014, 10:37:48 »

Já se taky už nemůžu dočkat, další lekce nám začínají za týden.
Zaznamenáno

BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14286 kdy: 01. Září 2014, 17:10:12 »

Holky, dostala jsem pro Silvinku tuhle kombinézu vel.80 . http://www.pidishop.cz/pidishop/eshop/6-1-Bundy-kombinezy/24-2-Kombinezy/5/1480-Kombineza-G-mini-Krtek-natural-vel-50-80
Pro nás je to už ale out, potřebujem bez ťapek a i velikost je malá. Kdyby jste někdo chtěl, budu ji dávat na koně za 450,-. Je úplně nová, nenošená.
(Btw. je krásná a bude fajn na zimu do nosítka. Loni jsem podobnou používala na Silvouše furt.)
Zaznamenáno
Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #14287 kdy: 02. Září 2014, 12:21:01 »

Myslím, že ten kokosák se řešil tady, takže to dám sem. Nevím, co je na tom všem pravdy, ale píšou tady, co vše se s ním dá dělat Wink

http://www.prozeny.cz/magazin/zdravi-a-zivotni-styl/zaujalo-nas/39925-7-zpusobu-jak-vyuzit-uzasnych-ucinku-kokosoveho-oleje
Zaznamenáno
mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14288 kdy: 02. Září 2014, 12:29:54 »

Jo a taky je super, dat cajovou lzicku do horky vany Thumb Up Love  ta plet je pak bozi!  Jen bacha, kdyz to pak udeláte dětem- desne pak klouzou LOL
Zaznamenáno
Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #14289 kdy: 02. Září 2014, 12:31:55 »

Jo a taky je super, dat cajovou lzicku do horky vany Thumb Up Love  ta plet je pak bozi!  Jen bacha, kdyz to pak udeláte dětem- desne pak klouzou LOL

mě překvapilo, že je to tuhé, ještě že jsem si to přečetla, než pro něj došla, to bych ho asi stejně nekoupila, nebyla bych si jistá, jestli je to ono. Teď jsem psala mužovi, jestli mě vyzvedne v práci, že potřebuju nutně do drogerky  Angel
Zaznamenáno
Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #14290 kdy: 02. Září 2014, 17:19:51 »

Kokosák je doma !! A musím říct, že teda paráda (až na tu cenu), sežrala bych ho místo nutelly  Thumb Up (né že bych někdy tyhle prasárny dělala, na sladké nejsem, takže asi proto mi vyhovuje ten kokosák, jak není sladký)
Zaznamenáno
choco
Extra Super pes
**

Andrew a Adelise Ray d´Or (20.12.2006)

Zobrazit profil
« Odpověď #14291 kdy: 02. Září 2014, 20:02:23 »

To je děs s těma zubama. Dávala si fluorid? Mě ho doktorka předepsala, ale ptala jsem se na to svýho zubaře a on mi říkal, že by to na mém místě dítěti nedával (zuby se mi nekazí, ještě nemám žádnej kaz). Já Barunce čistím zuby 2x denně takovým tím kartáčkem na prst, ale zatím jen tak na sucho, možná zkusím ten kokosák. Jak čistíte zuby vy ostatní, respektive jak jste začínali čistit?

S tím jídlem v podstatě souhlasím, nemyslím si, že je nutný bát se každého případného alergenu. Fakt otázka, jestli to ve výsledku nebude mít spíš opačnej efekt, když se dítěti nic "rizikovýho" nedá.

A co Mělník? Ten docela chválí a je to stejným směrem....Já jsem tenkrát taky pokukovala po Mělníku a Neratovicích, protože jsem prošvihla registrace v Praze, tak kdyby mě už nevzali v Motole, tak bych musela za Prahu

Já jsem začínala nejdřív Fíkovi dávat taky ten Curakid (jsem líná hledat,jestli je to ono - takový umělohmotný malý kartáček, který si dítko i samo ožužlává od Curaproxu) a protože Fíkovi rostly zuby brzo a rychle,tak jsme postupně začínali čistit,nejdřív jen na sucho a pak s Elmexkou už.....
Po čištění zubů už nedostal nic jiného než vodu nebo čaj a i ten jsme pak přestali dávat,ještě když se v noci třeba vzbudil,že má žížu (to mě upozornila zubařka,že i když to jsou dětské čaje,tak ty kyseliny v noci nicmoc...) - teď se max ozve po čištění zubů než ulehne,že by se ještě napil,tak dostane malinko cucnout vody,zas kvůli čůrání,aby vydržel do rána  - 0,5 l mlíka denně teda nedá,ale hrníček mlíka mívá k snídani nebo k večeři (když ne mlíko,tak nějakou kaši) a jogurt apod. mívá většino ke sváče,
Jestli dostane Leni kaši nebo mlíko před spaním a pak jste už nečistili zuby,tak bych to přikláněla k tomu....ale tak hlavně ,aby se vám to nešířilo dál a vydrželo to takhle..

O Mělníku jsem taky uvažovala...ale to máme po cestě blíž ty Neratovice Smiley Ale tak,když nás v Neratkách pak nikdo nepřijme,tak se poposuneme no, nechám to osudu.
Zaznamenáno
choco
Extra Super pes
**

Andrew a Adelise Ray d´Or (20.12.2006)

Zobrazit profil
« Odpověď #14292 kdy: 02. Září 2014, 20:09:26 »

Leni a  ty koně vám tááák závidím , já mít tady taky nějakou takovou možnost,tak neváhám, i pro sebe Smiley Ale co jsem koukala,tak třeba Hradištko až od čtyř let....a v kurzu plavání bude mít Fík taky delší pauzu...Sad Ale zase uvidím,jestli podzim a zimu překoná líp jak vloni a předloni...
Zaznamenáno
Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #14293 kdy: 02. Září 2014, 20:32:25 »

Já jsem začínala nejdřív Fíkovi dávat taky ten Curakid (jsem líná hledat,jestli je to ono - takový umělohmotný malý kartáček, který si dítko i samo ožužlává od Curaproxu) a protože Fíkovi rostly zuby brzo a rychle,tak jsme postupně začínali čistit,nejdřív jen na sucho a pak s Elmexkou už.....
Po čištění zubů už nedostal nic jiného než vodu nebo čaj a i ten jsme pak přestali dávat,ještě když se v noci třeba vzbudil,že má žížu (to mě upozornila zubařka,že i když to jsou dětské čaje,tak ty kyseliny v noci nicmoc...) - teď se max ozve po čištění zubů než ulehne,že by se ještě napil,tak dostane malinko cucnout vody,zas kvůli čůrání,aby vydržel do rána  - 0,5 l mlíka denně teda nedá,ale hrníček mlíka mívá k snídani nebo k večeři (když ne mlíko,tak nějakou kaši) a jogurt apod. mívá většino ke sváče,
Jestli dostane Leni kaši nebo mlíko před spaním a pak jste už nečistili zuby,tak bych to přikláněla k tomu....ale tak hlavně ,aby se vám to nešířilo dál a vydrželo to takhle..

O Mělníku jsem taky uvažovala...ale to máme po cestě blíž ty Neratovice Smiley Ale tak,když nás v Neratkách pak nikdo nepřijme,tak se poposuneme no, nechám to osudu.

Mam krapet zakulisni info o Neratovicich a byt tebou, tak krizim nohy a mazu do Melnika  Wink Grin
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #14294 kdy: 02. Září 2014, 20:33:30 »

Mam krapet zakulisni info o Neratovicich a byt tebou, tak krizim nohy a mazu do Melnika  Wink Grin
Jakou? Řekni! Vždyť tam minik byla teď spokojená...
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 951 952 [953] 954 955 ... 1272   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!