HafBezObav.cz
09. Duben 2020, 08:26:09 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 947 948 [949] 950 951 ... 1272   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Porody, ultrazvuky a vše kolem harantů ;-D  (Přečteno 1102771 krát)
0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.
lenprov
Total Ultra Super pes

Pohlaví: Ženské

.

Zobrazit profil
« Odpověď #14220 kdy: 23. Srpen 2014, 12:13:55 »

Magdo, Martino - dekuji!

Kolik staly pred tim? Shocked
Zaznamenáno

elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14221 kdy: 23. Srpen 2014, 15:40:35 »

Bodli ja to chci taky prosim  Smiley
Zaznamenáno
bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14222 kdy: 23. Srpen 2014, 21:02:36 »

je ten odkaz dobre?  (Obsah mi nejde, ale jsem jen na tel tak možná proto..) z jakého obchodu uz vis? Budu dohledavat co to ta martina a tusim i barunka davali hned od porodu na zazivani tak treba by to tam bylo .. ? (Kez by se nam ted ty prdy bolavy vyhly!)

pravdepodobne budu objednavat odsud http://www.shopherba.sk/ Holky, ten vitamin D budu objednavat nejdele do konce pristiho tydne, tak abychom ho s podzimem uz meli.

Leni, s tema prdama je to divoky. Nam bio gaia na ne nezabraly. Ale co zabralo tak Infacol, ale musim ho kombinovat s Baby calm - oboje davam polovicni davky. Uz jsem zkousela vysadit infacol i baby calm, ale opet jsem musela nasadit. Jenze Vojtak nema problem jen s prdama, ale jeste s travenim v zaludku - pokud nedam baby calm, tak silene place a porad si krka. Moje dieta na nej nezabira, proste bude prdet stuj co stuj. Techniku kojeni bychom meli mit dobrou.

Leni, na to si prijdes sama, co zabira..jo a rozhodne doporucuju olejik Vetricek (maji ho na Brane k detem)

update: mozna mi je priveze znama ze slovenska Wink
« Poslední změna: 24. Srpen 2014, 19:39:03 od bodlinka » Zaznamenáno
Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #14223 kdy: 24. Srpen 2014, 15:56:55 »

Obcas je to fakt vtipny! Kdyz od rana (po priserny noci) makam, abych s holcickama stihla vyjet v cas na smluvenou schuzku- abysme byly v devet nekde, tak musim od sedmi fakt litat... Je to fest maraton! A dnes jsem to poprve vzdala a odpiskala a poprve napsala, ze dnes to vzdavam Cheesy kdyz se mi vsecko blizilo k cili a ja po stopadesate oblikla matyldu, lalu pomilionte vyndala z desincinych misek, nepocitane vysvetlila nejakou desne dulezitou vec, vyslechla si novy domaci muzikal subrety maty, tak to nakonec ukoncila zrzka, kdyz stojim ve dverich, hazu na sebe batoh, vyhanim matyldu a opakuju si v duchu" klice od bytu, auta, voditko, mobil, penezenku"........... bleee bleeee.....Huh??? Coze? Shocked a koukám na desouse jak blije na krásně oblecenou Lalinku  prvotridně smradlavy drstky!!!! Puke LOL

Grin
Zaznamenáno
mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14224 kdy: 26. Srpen 2014, 08:25:47 »

Magdo, Martino - dekuji!

Kolik staly pred tim? Shocked
700,- zabraly nam po vsem co jsme vyzkouseli jako jediny no a davkovani v pohode- 5 kapicek na lzicku a mimco to ozuzla- zabraly nam presne dle navodu po tydnu a pak uz bxl navzdy klid

Barus proc chces decko? jeste pri silvi nebo se strhla dalsi vlna druhyho kola?  Grin
Ja lale vigantol nedavam delam ji slunecnicovy mliko s datlema a muze se uzrat Love
Zaznamenáno
elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14225 kdy: 26. Srpen 2014, 10:53:06 »

Sakrys vudce se mi uz delsi dobu strasne sape po jidle. Na 10 dni jedeme v zari jeste mimo civilizaci, neda se tam pouzivat mixer. Mam v planu zacit avokadem, hruskou, varenou dyni, ale vse v kouskach do ruky. Delal jste to nekdo takhle?  Huh?
Zaznamenáno
BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14226 kdy: 26. Srpen 2014, 11:49:11 »

700,- zabraly nam po vsem co jsme vyzkouseli jako jediny no a davkovani v pohode- 5 kapicek na lzicku a mimco to ozuzla- zabraly nam presne dle navodu po tydnu a pak uz bxl navzdy klid

Barus proc chces decko? jeste pri silvi nebo se strhla dalsi vlna druhyho kola?  Grin
Ja lale vigantol nedavam delam ji slunecnicovy mliko s datlema a muze se uzrat Love
Já Vigantol právě taky nedávám a nedávala. Ale přes zimu si řikám, že toho Dčka do ní tolik nedostanu. Tak pro jistotu.
U nás druhá vlna DOUFÁM zatím nehrozí. 
Zaznamenáno
BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14227 kdy: 26. Srpen 2014, 11:49:29 »

Sakrys vudce se mi uz delsi dobu strasne sape po jidle. Na 10 dni jedeme v zari jeste mimo civilizaci, neda se tam pouzivat mixer. Mam v planu zacit avokadem, hruskou, varenou dyni, ale vse v kouskach do ruky. Delal jste to nekdo takhle?  Huh?
Já ne, ale nevidim na tom nic špatnýho. Jen jestli ho to uspokojí. Huh?
Zaznamenáno
elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14228 kdy: 26. Srpen 2014, 14:59:08 »

Bodli ja bych mohla poprosit kamosku z Popradu, ale uvidim se s ni az koncem zari.
Zaznamenáno
bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14229 kdy: 26. Srpen 2014, 15:08:06 »

nafb je o tom skupina: baby led weaning /CZ/, jukni tam. ja to tak taky budu delat
Zaznamenáno
elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14230 kdy: 26. Srpen 2014, 16:01:35 »

Zkusim mrknout, ja ty skupiny nejak nedavam moc  Grin je mi prijemnejsi, kdyz mi radi nekdo znamej  Cheesy
Zaznamenáno
bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14231 kdy: 26. Srpen 2014, 20:39:40 »

Zkusim mrknout, ja ty skupiny nejak nedavam moc  Grin je mi prijemnejsi, kdyz mi radi nekdo znamej  Cheesy
Mrkni, je tam par lidi. vubec se to tam nehada, pohoda klidecek Grin
Zaznamenáno
choco
Extra Super pes
**

Andrew a Adelise Ray d´Or (20.12.2006)

Zobrazit profil
« Odpověď #14232 kdy: 26. Srpen 2014, 21:23:18 »

Leni, u nás teda na prdy nezabralo vůbec nic, museli jsme vydržet,až to po 4.měsíci odeznělo samo...

Sakrys vudce se mi uz delsi dobu strasne sape po jidle. Na 10 dni jedeme v zari jeste mimo civilizaci, neda se tam pouzivat mixer. Mam v planu zacit avokadem, hruskou, varenou dyni, ale vse v kouskach do ruky. Delal jste to nekdo takhle?  Huh?

Já jsem teda nemixovala a jen mačkala vidličkou....to dávání do ruky chápu,když se toho nemusí jakože najíst,aby ochutnával....ale jinak nevím no...asi bych ho tím moc neuspokojila, spíš naopak

Já se ztotožňuji s tímhle  http://www.montessoridoma.cz/?p=18047  , aniž bych to před tím tušila že takhle se jede i podle monte Smiley
Zaznamenáno
elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14233 kdy: 26. Srpen 2014, 21:28:20 »

Leni, u nás teda na prdy nezabralo vůbec nic, museli jsme vydržet,až to po 4.měsíci odeznělo samo...

Já jsem teda nemixovala a jen mačkala vidličkou....to dávání do ruky chápu,když se toho nemusí jakože najíst,aby ochutnával....ale jinak nevím no...asi bych ho tím moc neuspokojila, spíš naopak

Já se ztotožňuji s tímhle  http://www.montessoridoma.cz/?p=18047  , aniž bych to před tím tušila že takhle se jede i podle monte Smiley

Podivam se, diky. No on se toho najist nemusi, prave chci vyuzit toho, ze ho to zajima, ale neni nutne ho tim "zaplacnout"
Zaznamenáno
mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #14234 kdy: 27. Srpen 2014, 08:44:42 »

Verco ja davam do ruky vsecko svoje jidlo plus obcas rostlinny mliko a jinak jen kojim- jsem presvedcena, ze norm jidlo ma vyzkouset, otestovat, navnimat a ne se z nej najist- naji se myho mlika a prany Cheesy
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 947 948 [949] 950 951 ... 1272   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!