HafBezObav.cz
02. Duben 2020, 12:46:36 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 632 633 [634] 635 636 ... 673   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Co mě dokáže na...štvat  (Přečteno 700103 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Evina
Vítěz dne (BOD)

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9495 kdy: 16. červen 2013, 19:29:09 »

Ve Vetcentru čekala paní s týdenním štěnětem min. hodinu na ošetření (odcházela jsem před ní)  Sad Když jsem odcházela, štěně už příšerně řvalo Sad

chudinka...Mně se teda nic podobného zatím u Duchka nestalo....já myslím, že kdyby se paní ozvala, že by byla upřednostněna. Když jsem tam letos přišla s nafouklým Akoušem (nebyla to torze, jak z rtg. vyplynulo, "jen" silná kolika a hrozilo zauzlení střev), tak jsme okamžitě všechny předběhli a hned nás vzali dovnitř... a to tam zrovna byly takové případy....samé zavázané nohy, pokousaný pes....a šli jsme první...vyhodnotili to jako akuťo... Domů šel Akouš už pak po svých ...(dostal kapačku s léky, pak prděl o 106 a bylo mu zas dobře Wink) Ale nevím, jak by to dopadlo, kdybychom nešli hned na řadu....Akimu bylo fakt bledě....Ale já jsem taky držka, nebojím se ozvat, když o něco jde...
Zaznamenáno

Evík
Adéla
CACIB
**

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9496 kdy: 16. červen 2013, 19:33:42 »

chudinka...Mně se teda nic podobného zatím u Duchka nestalo....já myslím, že kdyby se paní ozvala, že by byla upřednostněna. Když jsem tam letos přišla s nafouklým Akoušem (nebyla to torze, jak z rtg. vyplynulo, "jen" silná kolika a hrozilo zauzlení střev), tak jsme okamžitě všechny předběhli a hned nás vzali dovnitř... a to tam zrovna byly takové případy....samé zavázané nohy, pokousaný pes....a šli jsme první...vyhodnotili to jako akuťo... Domů šel Akouš už pak po svých ...(dostal kapačku s léky, pak prděl o 106 a bylo mu zas dobře Wink) Ale nevím, jak by to dopadlo, kdybychom nešli hned na řadu....Akimu bylo fakt bledě....Ale já jsem taky držka, nebojím se ozvat, když o něco jde...
Já u nich taky problém nikdy neměla, ale toho štěněte mi bylo líto... měli tam nějaké problémy s počítači, nefungovalo jim to, ale to přece není důvod k tomu neošetřit týdenní štěně nebo kohokoliv jiného. Já tam ten den byla 2x pro léky panu Brixovi a ani jednou mi je nemohli dát, nevěděli kolik stojí.
Zaznamenáno

SZ WhiteWolf
Leňule :-)
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9497 kdy: 16. červen 2013, 19:36:42 »

Já u nich taky problém nikdy neměla, ale toho štěněte mi bylo líto... měli tam nějaké problémy s počítači, nefungovalo jim to, ale to přece není důvod k tomu neošetřit týdenní štěně nebo kohokoliv jiného. Já tam ten den byla 2x pro léky panu Brixovi a ani jednou mi je nemohli dát, nevěděli kolik stojí.

to je problém dnešní moderní doby Undecided ... nám když nefungují počítače, nebo systém, tak jsme taky v "riti" ... samozřejmě akutní péči poskytujeme dál, ale když chceme nějaký vyšetření v laborce - je problém, když chceme RTG - je problém, když chceme CT - je problém ...
Zaznamenáno

"Psi jsou ve tvarování lidí mnohem úspěšnější, než lidé ve tvarování psů." (SG)

Chery z Mokropeské zahrady *18.4.1996 +29.12.2008
Kessy *28.11.2008
MJ Final Countdown *30.9.2011
Dotty Dream Harisson *11.5.2014
Aiwo Easy Euforia *19.4.2017

pro SZ lenkarambo
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #9498 kdy: 17. červen 2013, 20:07:37 »

Jinak mě včera nasralo, že jsem tak neuvěřitelně blbá, až je to do nebe volající  Bang head Jeli jsme na kolo, peníze jsem si strčila do krabičky od cigaret. Na první zastávce dokouřím tu poslední cigaretu a prázdnou krabičku nechám na stole ... samozřejmě i se sedmi stovkama  Ouch
 Grin dneska tu čtu samý jobovky jak kopírovaný u nás...(já ale "jen" pětikilo) - nekuř!!! - škodí to - i peněžence
Zaznamenáno
Ahsia
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #9499 kdy: 19. červen 2013, 13:27:05 »

V noci mě probudil tupý náraz venku a jakoby zaskučení, až tak, že jsem se posadila na posteli... načež slyším sousedku jak brečí a souseda jak praví "to auto ho porazilo". A pak volání a hledání psa, načež slova "támhle je". Koukla jsem z okna hned a vidím psa jak zmateně pobíhá sem a tam a nemohou ho chytnou. Sousedka brečí, soused jí okřikuje, psa chytají se slovy, že je v pohodě, a že jdou domů. Oba byli dle slovníků ožralý jak slívy. Vůbec jsem pak nemohla usnout. V té tmě přeci nemohli vidět jestli je pes v pořádku, navíc dle chování psa jak utíkal a zmateně se točil a i na vodítku nešel v pořádku, tak byl očividně v šoku a zvíře v šoku může běhat chvíli i na zlomených nohách, o vnitřním krvácení nemluvě, že jo. Proč si lidi pořizují psy, když pak je tahají v noci na pitky a pouští bez vodítka, kor, když tento pes nereaguje ani na základní povely. Hovada ožralá  Bang head. O řidiči auta ani nemluvě, očividně jel dál, ačkoli musel vědět, že něco porazil  Puke
Zaznamenáno
Jirka a Fox
CAC
*

Pohlaví: Mužské

Ahoj :)

Zobrazit profil
« Odpověď #9500 kdy: 19. červen 2013, 13:51:51 »

V noci mě probudil tupý náraz venku a jakoby zaskučení, až tak, že jsem se posadila na posteli... načež slyším sousedku jak brečí a souseda jak praví "to auto ho porazilo". A pak volání a hledání psa, načež slova "támhle je". Koukla jsem z okna hned a vidím psa jak zmateně pobíhá sem a tam a nemohou ho chytnou. Sousedka brečí, soused jí okřikuje, psa chytají se slovy, že je v pohodě, a že jdou domů. Oba byli dle slovníků ožralý jak slívy. Vůbec jsem pak nemohla usnout. V té tmě přeci nemohli vidět jestli je pes v pořádku, navíc dle chování psa jak utíkal a zmateně se točil a i na vodítku nešel v pořádku, tak byl očividně v šoku a zvíře v šoku může běhat chvíli i na zlomených nohách, o vnitřním krvácení nemluvě, že jo. Proč si lidi pořizují psy, když pak je tahají v noci na pitky a pouští bez vodítka, kor, když tento pes nereaguje ani na základní povely. Hovada ožralá  Bang head. O řidiči auta ani nemluvě, očividně jel dál, ačkoli musel vědět, že něco porazil  Puke
Cry
Zaznamenáno
Hyena
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #9501 kdy: 20. červen 2013, 19:03:00 »

Střílela bych- z fleku- labradorky s holčinou cca 17let na volno s míčkem, proti ní jdu já o berlích s ortézou na noze a čubu na vodítku- labradorka na čubu zaútočila- klasické podražené zvíře, co Hyenin klid vyhodnotlilo, že " na ní má"- holčina nic, stojí kouká. Čuba útočí, já držím Hyenu a mlátím počubě berlí. Bohužel jsem byla ráda, že stojím. Nakonec jsem jí zahnala a holčina se k ní milostivě doloudala. tak jsem jí seřvala, zda to myslí, vážně, že nechá útočit svého psa na člověka s berlí a psem na vodítku- její reakce " Co na mě křičíte, ona nic neudělá..." Tak jsem dodala, že já příště udělám s jejím zvířetem krátkýá proces..... Je to už po třetí, co tahle čuba zaútočila na Hyenu bez příčiny- jenže před tím jsem stihla před pruhatku vletět a čubu odkopnout.  To už není o neznalosti psů, to je o vrcholné tuposti a bezohlednosti a bohužel i k vlastnímu zvířeti, protože trefit labradorku tou berlí, dost by jí to bolelo a že mě to v tu chvíli bylo fakt jedno.Bohužel jsem neměla mobil, jinak bych obratem volala měšťáky.Škoda, že neumím být stejná, Hyena už na ní byla dost napružená a jak je neagresivní, tak s touhle by udělal z fleku krátkej proces.
Zaznamenáno

Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #9502 kdy: 21. červen 2013, 08:52:23 »

Střílela bych- z fleku- labradorky s holčinou cca 17let na volno s míčkem, proti ní jdu já o berlích s ortézou na noze a čubu na vodítku- labradorka na čubu zaútočila- klasické podražené zvíře, co Hyenin klid vyhodnotlilo, že " na ní má"- holčina nic, stojí kouká. Čuba útočí, já držím Hyenu a mlátím počubě berlí. Bohužel jsem byla ráda, že stojím. Nakonec jsem jí zahnala a holčina se k ní milostivě doloudala. tak jsem jí seřvala, zda to myslí, vážně, že nechá útočit svého psa na člověka s berlí a psem na vodítku- její reakce " Co na mě křičíte, ona nic neudělá..." Tak jsem dodala, že já příště udělám s jejím zvířetem krátkýá proces..... Je to už po třetí, co tahle čuba zaútočila na Hyenu bez příčiny- jenže před tím jsem stihla před pruhatku vletět a čubu odkopnout.  To už není o neznalosti psů, to je o vrcholné tuposti a bezohlednosti a bohužel i k vlastnímu zvířeti, protože trefit labradorku tou berlí, dost by jí to bolelo a že mě to v tu chvíli bylo fakt jedno.Bohužel jsem neměla mobil, jinak bych obratem volala měšťáky.Škoda, že neumím být stejná, Hyena už na ní byla dost napružená a jak je neagresivní, tak s touhle by udělal z fleku krátkej proces.

chudís pruhatá  Roll Eyes
Zaznamenáno
elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #9503 kdy: 21. červen 2013, 09:30:03 »

Teta příště jí pusťte nebo si pořiďte ten pepřák, jak tu psaly holky  Wink
Zaznamenáno
Hyena
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #9504 kdy: 22. červen 2013, 17:27:52 »

Teta příště jí pusťte nebo si pořiďte ten pepřák, jak tu psaly holky  Wink
Já bych jí pustila, o to nejde a labradůra by odešla na 100% s ďourou v kožichu...jenže při Hyenině ovčáckým nastavení věci řešit samostatně a podle svého odhadu " vím nejlépe, co panička chce" bych se bála následků při dalších kontaktech se psy. Za to mi ta hlupačka nestojí...ono to nebylo poprvé a já to pořád řešila jen zabráněním útoku. Myslím,že jakmile mi sundají ortézu, budu příští útok řešit řádnou ranou do žeber tý čubě. Když si to neumí páníčci zařídit, tak si halt zařídím já, aby se nám čuba vyhýbala....Jen mi je tý labrošky pořád tak trochu líto...za ty kretény nablblý, co jí provozujou chudáknemůže.
Zaznamenáno

petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #9505 kdy: 23. červen 2013, 21:37:35 »

Já bych jí pustila, o to nejde a labradůra by odešla na 100% s ďourou v kožichu...jenže při Hyenině ovčáckým nastavení věci řešit samostatně a podle svého odhadu " vím nejlépe, co panička chce" bych se bála následků při dalších kontaktech se psy. Za to mi ta hlupačka nestojí...ono to nebylo poprvé a já to pořád řešila jen zabráněním útoku. Myslím,že jakmile mi sundají ortézu, budu příští útok řešit řádnou ranou do žeber tý čubě. Když si to neumí páníčci zařídit, tak si halt zařídím já, aby se nám čuba vyhýbala....Jen mi je tý labrošky pořád tak trochu líto...za ty kretény nablblý, co jí provozujou chudáknemůže.
Škoda, že místo ortézy nemáš pořádnou betonovou sádru, tou by se to ohánělo...
Zaznamenáno
Hyena
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #9506 kdy: 29. červen 2013, 14:12:18 »

Škoda, že místo ortézy nemáš pořádnou betonovou sádru, tou by se to ohánělo...

No pořád mám ještě v kumbále dobře zajeté vysoké (ke kolenům) Martensky.........
Zaznamenáno

petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #9507 kdy: 30. červen 2013, 17:30:16 »

Grin
Zaznamenáno
CuLa
CAC
*

Chelsea - Cirkulárka v kožichu:)

Zobrazit profil
« Odpověď #9508 kdy: 08. červenec 2013, 07:24:34 »

Návrat z Chorvatska přímo do práce.. nic moc  Angry  Grin
Zaznamenáno
minik
Host
« Odpověď #9509 kdy: 08. červenec 2013, 09:20:12 »

Návrat z Chorvatska přímo do práce.. nic moc  Angry  Grin
To verim, ja mam po dovolene vzdy v praci depku. Ted mi stacily i ty 3 dny volna. Bych vrazdila  Angry.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 632 633 [634] 635 636 ... 673   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!