HafBezObav.cz
05. Duben 2020, 10:24:02 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 487 488 [489] 490 491 ... 673   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Co mě dokáže na...štvat  (Přečteno 701771 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
minik
Host
« Odpověď #7320 kdy: 21. Prosinec 2011, 11:13:47 »

Ja taky prace. Asi bude chyba ve mne. Po roce v novem zamestnani jsem uz zase na prasky. Premyslim, ze si najdu nejaky kurz meditace nebo fakt skoncim v Bohnicich. Mne prijde, ze zivot je jen utrpeni, kdyz 8 hodin denne silim v praci a pak jsem doma vyrizena. Kazde rano vstavam sa strachem, co se zase semele.
Zaznamenáno
iwule
Dogus Suprus
*

Pohlaví: Ženské

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7321 kdy: 21. Prosinec 2011, 11:46:39 »

Ja taky prace. Asi bude chyba ve mne. Po roce v novem zamestnani jsem uz zase na prasky. Premyslim, ze si najdu nejaky kurz meditace nebo fakt skoncim v Bohnicich. Mne prijde, ze zivot je jen utrpeni, kdyz 8 hodin denne silim v praci a pak jsem doma vyrizena. Kazde rano vstavam sa strachem, co se zase semele.

jak já ti rozumim. já musela z tohodle koloběhu uplně pryč. a musim říct že po dlouhý době je mi relativně fajn.
Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #7322 kdy: 21. Prosinec 2011, 14:53:32 »

Žádná práce nestojí za to, aby se z ní člověk složil!!
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #7323 kdy: 21. Prosinec 2011, 15:01:23 »

Souhlasim. Pokud nejsi spokojená, hledej jinou.
Zaznamenáno
Leňule :-)
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7324 kdy: 21. Prosinec 2011, 15:02:26 »

já taky souhlasim Smiley
Zaznamenáno

"Psi jsou ve tvarování lidí mnohem úspěšnější, než lidé ve tvarování psů." (SG)

Chery z Mokropeské zahrady *18.4.1996 +29.12.2008
Kessy *28.11.2008
MJ Final Countdown *30.9.2011
Dotty Dream Harisson *11.5.2014
Aiwo Easy Euforia *19.4.2017

pro SZ lenkarambo
minik
Host
« Odpověď #7325 kdy: 21. Prosinec 2011, 15:57:47 »

Ja vim, ale ted se nejak bojim. Nemuzu skoncit na pracaku, to by nas polozilo. A taky me nebavi praci furt stridat. Zas to budu odkladat, az to bude neunosne a stejne odejdu Undecided.

Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #7326 kdy: 21. Prosinec 2011, 16:11:33 »

Ja vim, ale ted se nejak bojim. Nemuzu skoncit na pracaku, to by nas polozilo. A taky me nebavi praci furt stridat. Zas to budu odkladat, az to bude neunosne a stejne odejdu Undecided.
Když člověk skončí v Bohnicích, a to teď nepřehánim, tak to taky neni žádná prdel...
Fakt, raději z toho vyskoč dřív než bude pozdě.
Zaznamenáno
minik
Host
« Odpověď #7327 kdy: 21. Prosinec 2011, 16:16:46 »

Když člověk skončí v Bohnicích, a to teď nepřehánim, tak to taky neni žádná prdel...
Fakt, raději z toho vyskoč dřív než bude pozdě.
Dostala jsem nabidku: zvyseny plat, notebook, firemni mobil a rok zaucovani. Takze to asi zkusim, naucim se novym vecem. A kdyz to nepujde, tak si aspon budu moct neco dat do zivotopisu.
Zaznamenáno
elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #7328 kdy: 21. Prosinec 2011, 16:27:28 »

Dostala jsem nabidku: zvyseny plat, notebook, firemni mobil a rok zaucovani. Takze to asi zkusim, naucim se novym vecem. A kdyz to nepujde, tak si aspon budu moct neco dat do zivotopisu.

Thumb Up přesně, člověk má aspoň potom víc zkušeností, které může zúčtovat  Wink
Zaznamenáno
Marek p.
Host
« Odpověď #7329 kdy: 21. Prosinec 2011, 18:18:32 »

Bohužel to fakt bude tak, že si to děláš sama. Mě to vysvětlovala koučka, že lidé jsou v tomhle děsní sebemrskači, že člověk prostě musí myslet sám na sebe, aby mu bylo dobře, protože když se naučí, že se k němu ostatní chovají nějak (jsou na něj zlí, nakládají mu hodně práce, ....), zvykne si na to a BOHUŽEL to pak vyhledává všude... takže, stává se, že pokud někdo odejde proto, že na něj např. kolega stále házel práci, nevědomě si to začne budovat i v další práci....
Zaznamenáno
Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7330 kdy: 21. Prosinec 2011, 20:33:06 »

Bohužel to fakt bude tak, že si to děláš sama. Mě to vysvětlovala koučka, že lidé jsou v tomhle děsní sebemrskači, že člověk prostě musí myslet sám na sebe, aby mu bylo dobře, protože když se naučí, že se k němu ostatní chovají nějak (jsou na něj zlí, nakládají mu hodně práce, ....), zvykne si na to a BOHUŽEL to pak vyhledává všude... takže, stává se, že pokud někdo odejde proto, že na něj např. kolega stále házel práci, nevědomě si to začne budovat i v další práci....
přesně! Tohle nám říkali na psychologii a je to pravda, jasný příklad vidím například u mé ségry..
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
greenangel
Host
« Odpověď #7331 kdy: 21. Prosinec 2011, 22:21:28 »

Tomu věřim.
Zaznamenáno
minik
Host
« Odpověď #7332 kdy: 21. Prosinec 2011, 22:23:32 »

Mym problemem je, ze neumim zvladat stres. Ja si na praci nestezuju, jen se proste doma slozim, brecim a uzavru se do sebe. Rano chodim do prace s krecema v brise. A i kdyz se snazim se nad vsechno povznest, nejde to. Doted jsem to nejak zvladala, ale sefka se zhroutila a dala vypoved, takze se to na me vali.
Ze sve prvni prace jsem odesla, protoze uz mi nic noveho nedavala a ja se chtela ucit novym vecem. V druhe mi bylo fajn, nez to vzdala moje sefka a byla prijata moje sefka z byvale prace, kterou nemuzu ani citit. Po roce, co jsem se snazila s ni existovat, jsem odesla. No a v aktualnim zamestnani bylo dobre, nez se zacalo postupne outsourcovat, propoustet a delat vsechno super slozite. A to jsem na pohovoru rikala, ze outsourcing uz nechci nikdy delat. Proste si nemuzu najit misto, kde bych byla spokojena.
Zaznamenáno
lenprov
Total Ultra Super pes

.

Zobrazit profil
« Odpověď #7333 kdy: 22. Prosinec 2011, 10:58:33 »

urolog - jsem si pripadala jak někde v horní dolní, v lepším případě v Bezdíkově 
Zaznamenáno

mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #7334 kdy: 22. Prosinec 2011, 11:50:20 »

urolog - jsem si pripadala jak někde v horní dolní, v lepším případě v Bezdíkově 
jak to?
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 487 488 [489] 490 491 ... 673   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!