HafBezObav.cz
09. Duben 2020, 08:48:44 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 296 297 [298] 299 300 ... 364   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Jídlo, recepty, kuchařské vychytávky :)  (Přečteno 290944 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #4455 kdy: 02. Září 2014, 14:17:39 »

Navzdory svymu postoji k tropickymu  ovoci musim prohlasit,ze avokado jen tak na chleba je lahudka! Pro Beatku samotny,pro nas s trochou soli a citronu. Uz maslo absolutne nepotrebuju Grin (ja avokado mela doted jen parkrat a nikdy ne samotny,takze tohle je pro me fakt objev)
Zaznamenáno

elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #4456 kdy: 02. Září 2014, 15:47:14 »

Vudce mel dneska taky  Cheesy on snedenou tak jednu lzicku, ja zbytek pulky. Budou to celkem drahy obedy timhle tempem  Smiley
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4457 kdy: 02. Září 2014, 16:34:07 »

Dostala jsem dýni a cuketu. Jak děláte dýňovou polévku?
Zaznamenáno

elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #4458 kdy: 02. Září 2014, 17:11:52 »

Dostala jsem dýni a cuketu. Jak děláte dýňovou polévku?

Osmahnu cibulku, treba na olivaci, pridam na kostky nakrajenou dyni necham rozvonet. Pak zaleju vodou na uroven surovin, osolim, opeprim. Za cca 20 minut by to melo byt mekky, pak to rozmixuju a pridam sojovou smetanu, muzes samo i normalni. Zakapnout by se to melo sezamovym olejem, ale ja ho nemam, tak nekapu  Cheesy
Zaznamenáno
mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #4459 kdy: 02. Září 2014, 18:09:05 »

Cheesy lala pravě spucla ctvrtku avokada taky Wink a takovy avokadovy guacamole Love to zas muzu ja!
Dnes jsem delala matylde cuketovou polivku- postupně zkracuju dobu varu- dnes cca 5 minut a oba s honzíkem se mohly uzrat  Grin normos jen lehce osmahla cibulka, cuketa, jedna mrkev a zasypano lahudkovym drozdim( to je zas pro me objev stoleti Love) rozmixovat a hotovo Thumb Up
« Poslední změna: 02. Září 2014, 21:40:38 od mabian » Zaznamenáno
Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #4460 kdy: 02. Září 2014, 19:07:09 »

Cheesy lala pravě spucla ctvrtku avokada taky Wink a takovy avokadovy guacamole Love to zas muzu ja!
Dnes jsem delala matylde cuketovou polivku- postupně zkracuju dobu varu- dnes cca 5 minut a oba s honzíkem se mohly uzrat  Grin normos jen lehce osmahla cibulka, cuketa, jedna mrkev a zasypano lahudkovym drozdim( to je zas pro me obev stoleti Love) rozmixovat a hotovo Thumb Up

jen tak ze zvědavosti, třeba ta polévka - to to prostě jíte studené? Já si tyhle věci nějak nedovedu představit... Piješ třeba čaj? Kafe? Nebo horké nápoje obecně? Když je teda ta příprava do těch 42°C nebo kolik je ta hranice.
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4461 kdy: 02. Září 2014, 19:16:57 »

Osmahnu cibulku, treba na olivaci, pridam na kostky nakrajenou dyni necham rozvonet. Pak zaleju vodou na uroven surovin, osolim, opeprim. Za cca 20 minut by to melo byt mekky, pak to rozmixuju a pridam sojovou smetanu, muzes samo i normalni. Zakapnout by se to melo sezamovym olejem, ale ja ho nemam, tak nekapu  Cheesy

díky
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #4462 kdy: 02. Září 2014, 19:26:49 »

ja  zahustuju cervenou  cockou (pred mixovanim) a ochucuju cesnekem. Na taliri posypu oprazenejma dynovejma seminkama.
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #4463 kdy: 02. Září 2014, 19:30:10 »

Dnes jsem delala matylde cuketovou polivku- postupně zkracuju dobu varu- dnes cca 5 minut a oba s honzíkem se mohly uzrat  Grin normos jen lehce osmahla cibulka, cuketa, jedna mrkev a zasypano lahudkovym drozdim( to je zas pro me obev stoleti Love) rozmixovat a hotovo Thumb Up
o lahudkovym drozdi furt jen ctu. Z ceho to je a jak to chutna?
Zaznamenáno

elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #4464 kdy: 02. Září 2014, 19:45:14 »

ja  zahustuju cervenou  cockou (pred mixovanim) a ochucuju cesnekem. Na taliri posypu oprazenejma dynovejma seminkama.

Aha, no ja tam davam vody tak akorat, ze to je kolikrat spis kase nez polivka  Cheesy
Zaznamenáno
choco
Extra Super pes
**

Andrew a Adelise Ray d´Or (20.12.2006)

Zobrazit profil
« Odpověď #4465 kdy: 02. Září 2014, 20:06:29 »

Já do těch dýňových i cuketových polívek přidávám bramboru a zakysanku Smiley
Zaznamenáno
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #4466 kdy: 02. Září 2014, 20:35:07 »

Aha, no ja tam davam vody tak akorat, ze to je kolikrat spis kase nez polivka  Cheesy
Já už tam nedávám tu smetanu totiž. Je to pak i takový sytý (bez ničeho mi to přijde hodně lehký jídlo a člověk má pak hned hlad).
Zaznamenáno

mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #4467 kdy: 02. Září 2014, 21:39:55 »

jen tak ze zvědavosti, třeba ta polévka - to to prostě jíte studené? Já si tyhle věci nějak nedovedu představit... Piješ třeba čaj? Kafe? Nebo horké nápoje obecně? Když je teda ta příprava do těch 42°C nebo kolik je ta hranice.
ne, ja jim studeny a raw polivky nedelam Cheesy kafem se bohuzel obcas jeste zprasim Embarrassed  ale ti co delaj polivky- resp. je delavali na zacatku, kdyz presli na raw( cím dyl se raw, tim jednodussi mas jidelnicek- vymizi zavislost na jidle), prave proto, ze meli potrebu teplyho jidla( a vubec tak jako pocit klasickyho jidla) tak se udela polivka a pak se zahreje na tech cca 42-45 st a prej je to normalni tepla polivka Wink nevim, ja mivala rada horky polivky, proto jsem si tohle nikdy neudelala.... Nevim, uvidim, co bude v zime
Zaznamenáno
mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #4468 kdy: 02. Září 2014, 21:45:17 »

o lahudkovym drozdi furt jen ctu. Z ceho to je a jak to chutna?
ty jo ja zrovna vyhodila pytlik Undecided no chutna to bajecne- rekla bych, ze popis: oříškovosýrově je nejpřesnější Thumb Up Love a miluju taky "raw popcorn"( matylda taky) - normalně syrovej květak- trossku oleje a obalit v lahudkovym drozdí a mnamina je na světe Thumb Up
Zaznamenáno
Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #4469 kdy: 02. Září 2014, 22:01:03 »

ne, ja jim studeny a raw polivky nedelam Cheesy kafem se bohuzel obcas jeste zprasim Embarrassed  ale ti co delaj polivky- resp. je delavali na zacatku, kdyz presli na raw( cím dyl se raw, tim jednodussi mas jidelnicek- vymizi zavislost na jidle), prave proto, ze meli potrebu teplyho jidla( a vubec tak jako pocit klasickyho jidla) tak se udela polivka a pak se zahreje na tech cca 42-45 st a prej je to normalni tepla polivka Wink nevim, ja mivala rada horky polivky, proto jsem si tohle nikdy neudelala.... Nevim, uvidim, co bude v zime

ta zima me hodne zajima, tedka jak je hnusne a chladnejs, tak jsem zacala zase pit caje, nejak me to proste k tomu teplejsimu svadi, tak jsem zvedava, jestli nebudes mit nutkani do tepleho jidla  Wink
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
Stran: 1 ... 296 297 [298] 299 300 ... 364   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!