HafBezObav.cz
02. Duben 2020, 14:35:39 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 74   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: obrany HafBO  (Přečteno 97171 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
Alča, Abby a Easy
Strážný Pes
Dogus Suprus
*

Pohlaví: Ženské

Abby *20.12.2005 Easy *18.6.2008 Noisy *18.11.2012

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1035 kdy: 05. Duben 2012, 13:11:24 »

Tak jako můj názor na pohled práce na úvaze i bez úvazu je asi takový - u Tchoře to pro mě nebyli obrany, ale hra na zvedání sebevědomí, Easy to bavilo, Abby méně, protože s ní se prostě pracovat dle mě nenaučil a děsně na ní tlačil...
Jestli nový figurant pracuje stejně jako Roman (?Pavlo?) tak to jsou už opravdu pro mě obrany, ale tam mi to opět s Easy v pohodě vyhovuje, jí tohle baví na i bez úvazu, ale opět nic pro Abby. Mrzí mě, že za celých 6 let jsem našla jen jednoho figuranta, který uměl s Abby pracovat Sad
Zaznamenáno

IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1036 kdy: 05. Duben 2012, 13:50:04 »

Tak jako můj názor na pohled práce na úvaze i bez úvazu je asi takový - u Tchoře to pro mě nebyli obrany, ale hra na zvedání sebevědomí, Easy to bavilo, Abby méně, protože s ní se prostě pracovat dle mě nenaučil a děsně na ní tlačil...
Jestli nový figurant pracuje stejně jako Roman (?Pavlo?) tak to jsou už opravdu pro mě obrany, ale tam mi to opět s Easy v pohodě vyhovuje, jí tohle baví na i bez úvazu, ale opět nic pro Abby. Mrzí mě, že za celých 6 let jsem našla jen jednoho figuranta, který uměl s Abby pracovat Sad
Nejsem sice Pavla ale ano. Takle to vnímám také  Wink Smiley
Zaznamenáno

Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #1037 kdy: 05. Duben 2012, 14:07:11 »

Tu jsem si přečetla neboj, jen mi nedochází ten zbytek příspěvku... (jako jasně je to tvůj názor, ALE Tchoř.....) Grin Grin O Tchoře mi vůbec ale vůbec o počátku nešlo a nejde, takže nadále nechápu že mi ho neustále vnucují a obhajují.
 Já už to řešit nebudu pač mi to přijde jako ztráta času.

Bez urážky, ale do širokosáhlých debat ses tu od začátku pouštěla mám pocit zrovna Ty. V pohodě, nesnažíme se tu vybrat z těch dvou vítěze. Několikrát jsem řekla, že každýmu sedí něco jinýho-v tom se snad shodnem Wink  Toť vše Smiley
Zaznamenáno
IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1038 kdy: 05. Duben 2012, 14:08:09 »

Bez urážky, ale do širokosáhlých debat ses tu od začátku pouštěla mám pocit zrovna Ty. V pohodě, nesnažíme se tu vybrat z těch dvou vítěze. Několikrát jsem řekla, že každýmu sedí něco jinýho-v tom se snad shodnem Wink  Toť vše Smiley
No comment, čti pak piš.
Zaznamenáno

Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #1039 kdy: 05. Duben 2012, 16:19:17 »

No comment, čti pak piš.

Roll Eyes
Zaznamenáno
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #1040 kdy: 06. Duben 2012, 23:47:08 »

do širokosáhlých debat ses tu od začátku pouštěla mám pocit zrovna Ty
já taky!  nejen tu!  Wink  Kiss
Hezkou velikonoční obranu!
Zaznamenáno
Hyena
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1041 kdy: 08. Duben 2012, 16:02:32 »

Alčo, tohle nechápu- osobně jsem byla u toho,když si s Tchořem probírala, že CHCEŠ, aby pro Aby obrany byly jen na zvednutí sebevědomí. Společně jste probírali jak je důležité zkončit než se " roztočí".... ... tak fakt nechápu, že najednou "na ní tlačil  Shocked" Nemám Láďu jako modlu, ale prostě mi štve  tenhle trend, že nejdřív je někdo úžasnej a najednou otočka o 100% a všechno je špatně, ač  tomu člověku narovinu nikdy nikdo neřekl o tom, jak by to chtěl mít.  To je prostě věc,která mě vždycky spolehlivě nadzvihne ze židle ....
Citace
. Mrzí mě, že za celých 6 let jsem našla jen jednoho figuranta, který uměl s Abby pracovat Sad
Esli to není tím, že pro Aby prostě obrany jinak než jen  pro hru a na zvednutí sebevědomí nejsou....Už dlouho mi při čtení různých for běží hlavou, proč tlačí lidi do obran psi,které to nebaví a nic jim to neříká. Ještě dejme tomu,když to to plemeno ptořebuje na bonitaci pro uchovnění, ale jinak mi to fakt hlava nebere. Pro mě je výběr aktivit s ohledem na "talent a buňky" psa součástí respektu ke zvířeti.
Obecně asi tomuhle foru přestávám rozumět....  zřejmě jsem halt už stará:-\
Zaznamenáno

petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #1042 kdy: 08. Duben 2012, 16:21:55 »

Už dlouho mi při čtení různých for běží hlavou, proč tlačí lidi do obran psi,které to nebaví a nic jim to neříká. Ještě dejme tomu,když to to plemeno ptořebuje na bonitaci pro uchovnění, ale jinak mi to fakt hlava nebere.
Thumb Up
Zaznamenáno
Alča, Abby a Easy
Strážný Pes
Dogus Suprus
*

Abby *20.12.2005 Easy *18.6.2008 Noisy *18.11.2012

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1043 kdy: 08. Duben 2012, 19:34:45 »

Alčo, tohle nechápu- osobně jsem byla u toho,když si s Tchořem probírala, že CHCEŠ, aby pro Aby obrany byly jen na zvednutí sebevědomí. Společně jste probírali jak je důležité zkončit než se " roztočí".... ... tak fakt nechápu, že najednou "na ní tlačil  Shocked" Nemám Láďu jako modlu, ale prostě mi štve  tenhle trend, že nejdřív je někdo úžasnej a najednou otočka o 100% a všechno je špatně, ač  tomu člověku narovinu nikdy nikdo neřekl o tom, jak by to chtěl mít.  To je prostě věc,která mě vždycky spolehlivě nadzvihne ze židle ....Esli to není tím, že pro Aby prostě obrany jinak než jen  pro hru a na zvednutí sebevědomí nejsou....Už dlouho mi při čtení různých for běží hlavou, proč tlačí lidi do obran psi,které to nebaví a nic jim to neříká. Ještě dejme tomu,když to to plemeno ptořebuje na bonitaci pro uchovnění, ale jinak mi to fakt hlava nebere. Pro mě je výběr aktivit s ohledem na "talent a buňky" psa součástí respektu ke zvířeti.
Obecně asi tomuhle foru přestávám rozumět....  zřejmě jsem halt už stará:-\
nevim, jestli si byla u toho, když se Tchořovi Abbyna několikrát zasekla, odmítla s ním spolupracovat... ANO já chtěla obrany jen pro zvedání sebevědomí a i sme řešili co a jak a jak to dělal figurant předchozí, ale Tchoř si s Abby prostě nesedl, šel s ní moc daleko, co ona už nezvládala a u toho byla i Rozárka a sama mu to říkala, že na ní moc tlačí, prostě tlačil, bylo to na ní moc, pro Easy to byla super hra se super strejdou a to jí moc bavilo... já sem snad nikdy tady Tchoře neuctívala pokud vím, jen sem vyjádřila svůj názor, že s Abby mu to prostě dle mě nešlo, to snad můžu??? Nebo můžu jen chválit???
Já s Abby nechci dělat obrany, ani s Easy ne, já na ně s oběma chodila jen kvůli sebevědomí, proto mě vyhovuje osobně více práce bez úvazu např. a práce více na kontakt, na hru se strejdou, ne s hračkou na konci dlouhýho lana. Nevim nějak kde si vzala, že holky tlačím do obran??? Mě zas hlava nebere vkládání slov cizím lidem do úst!
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #1044 kdy: 08. Duben 2012, 20:05:21 »

Thumb Up

Huh?
Zaznamenáno

petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #1045 kdy: 08. Duben 2012, 22:13:07 »

Huh?
též patrně blížící se penze
Zaznamenáno
Ahsia
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #1046 kdy: 02. Květen 2012, 06:33:26 »

Prosím, má figurant Luboš klíče od boudičky? Aneb co není v hlavě, to je v nohách  Grin
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1047 kdy: 02. Květen 2012, 08:05:03 »

Prosím, má figurant Luboš klíče od boudičky? Aneb co není v hlavě, to je v nohách  Grin

měl by mít.
Zaznamenáno

Ahsia
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #1048 kdy: 02. Květen 2012, 08:56:08 »

měl by mít.

Díky  Smiley
Zaznamenáno
Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #1049 kdy: 02. Květen 2012, 09:43:22 »

Jedna technická, nevíte, jestli jsou dnes obrany, když jsem tam přihlášená sama?
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 74   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!