HafBezObav.cz
02. Duben 2020, 14:11:11 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 74   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: obrany HafBO  (Přečteno 97168 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
Ahsia
Ultra Extra Super pes

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
« Odpověď #1020 kdy: 05. Duben 2012, 09:41:49 »

prej lidumilnej labrador  Grin  hezký  Wink

Trhač je to  Grin
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1021 kdy: 05. Duben 2012, 09:47:10 »

..... prostě kdo má zájem o obrany ať si zajde podívat na práci obou a vybere si sám.
Zaznamenáno

Hyena
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1022 kdy: 05. Duben 2012, 09:48:42 »

..... prostě kdo má zájem o obrany ať si zajde podívat na práci obou a vybere si sám.
Howg  Wink
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1023 kdy: 05. Duben 2012, 09:49:34 »

Howg  Wink

Wink
Zaznamenáno

IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1024 kdy: 05. Duben 2012, 09:52:53 »

ne nebylo.. byla to reakce na příspěvky Pavly- bohužel je to o mojí neschopnosti zacházení  s něterými tlačítky- předpokládala jsem, že tam budu mít tučně Pavlu i tebe - chtěla jsem tam nějak odlišit, na co reaguju. Důvod,proč jsem vlastně začala reagovat na Pavlu bylo, že to tu nečtem jen mi, co se nějak známe a umíme si předstvit, co za textem je. fakt mě některý věci dost překvapili. Jasně byl to Pavli názor, ale já ho zase měla potřebu dorovnat věcmi,které jsem  za dobu spolupráce viděla a zažila já a vede mě  k tomu, i fakt, že jsem s ním spolupracovala po delší dobu . Nech´t si případný nováček- zájemce o obrany  přebere, co chce.  není tam nic mezi řádky- to že jsem dovolila napsat,že rozeznávání loveckého modu podle verbálního projevu fika považuji za hloupost je, že si to opravdu myslím. Pokud mi to tu někdo  zkušenější vyvrátí, tak nech´t. Pořád se učím. Nicméně nerada bych, aby se lidi děsili  , že Tchoř dělá obrany v nějakém jiném modu, jen proto že se občas verbálně vyjádří :-) Osobně si fakt myslím, že bude jen dobře,když tu bodu fikové dva, každý s trochu jiným přístupem.Ale prostě ráda bych, aby byla představa o Láďově práci trochu objektivnější. A rozhodně bych nerada, aby se to bralo tak, že Láďa si se psi jen hraje. Koneckonců nebyl to jen Hyena nebo Monty, se kterými dělal na konkrétních věcech.
Btw.- shazování nepadlo obecně, to jsem napsala já a na mě to opravdu tak působilo. Netvrdím, že to bylo  cíleně dělané, ale můj dojem to byl, proto jsem to napsala. A asi největším důvodem, co mi k tomu vedlo bylo to o tom, že Lá´da dělá víc se psi a lidi staví na druhou kolej.
Jsem se v tom zamotala, nicméně ano, ať si každý zkusí a rozhodně sám zda mu to vyhovuje či nikoli.
Zaznamenáno

Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #1025 kdy: 05. Duben 2012, 09:53:59 »

Já věděla, že Láďa je trochu něco jiné, ale stejně jsem se šla přesvědčit osobně.
Třeba mezi nimi není tak velký rozdíl jak ho vidím já Wink

Je, Pájo, je to jiné Wink  Jenže bohužel neznám jiného figuranta, který by pracoval tak jako Láďa, takže snad bude brzo fit!!  Na druhou stranu Montymu neuškodí, když si občas zakouše na někoho jiného Smiley
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1026 kdy: 05. Duben 2012, 09:56:02 »

Práce s loveckým pudem je u obou, což je to nejpodstatnější v dnešní době, že to není přes agresi psa.
Zaznamenáno

Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #1027 kdy: 05. Duben 2012, 10:00:42 »

Vždy ale nemáš psa, který si hrát chce že? Takže to že mu pustíš obojek a zdrhne někam do dali… náš případ…tak buď ho začneš volat, nebo honit ani jedno pro mě není žádoucí, protože nechci psa stresovat a chci, aby tam bylo ticho.  Pes když pracovat nebude tak bude prostě stát na prověšeném vodítku, ale pod kontrolou. Naprosto ničím ho neomezuju a volba je pouze na něm. Tím co píšeš je to o hře psa s figurantem ne o obranách. Vy děláte, jako kdybych tady něco špatného napsala… co děláte já jsem napsala pouze to co si myslím o obranách a obrany pro mě nejsou válení psa po zemi, sorry.
Takže obrany a hry se pse nemůžeš prostě srovnávat.
Takže ještě jednou pro ty co nechápou, nemám nic proti Tchořovi ani jsem nikdy nic neměla  a svůj názor na obrany si snad napsat můžu ne? Já tu píšu o obrnách celkově a vy tu posedle hájíte Tchoře….

Nepřijde mi, že by tu někdo řekl, že jsi napsala něco špatně, prostě je to Tvůj názor Wink Jen podle mě nezasvědcení práci Ládi nechápou. Jak psala Verča, kdo se na něho byl podívat jednou, těžko zhodnotí, tak jako já těžko po jedné hodině zhodnotim Luboše. Jen opakuju, co už jsem psala na začátku týhle diskuse, když se včera Naďa ptala, jaké byly obrany. LÁĎA PRACOVAL S KAŽDYM PSEM PODLE JEHO MOŽNOSTÍ. Když ti na obrany přijdou i nepracovní plemena typu dalmoš (nic proti Elsičce, Veru Wink ), který maj povahu takovou, že kdyby na ní trochu víc zatlačil, tak se s prominutím posere v koutě, přijde mi válení se a postupné zvedání sebevědomí na místě. I Montymu zvednul sebevědomí a to tak, že dost! Nevim, jestli je to srozumitelný, jak to myslim, ale snad ano Wink
Zaznamenáno
Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #1028 kdy: 05. Duben 2012, 10:01:25 »

Práce s loveckým pudem je u obou, což je to nejpodstatnější v dnešní době, že to není přes agresi psa.

Thumb Up
Zaznamenáno
Ahsia
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #1029 kdy: 05. Duben 2012, 10:15:40 »

Nepřijde mi, že by tu někdo řekl, že jsi napsala něco špatně, prostě je to Tvůj názor Wink Jen podle mě nezasvědcení práci Ládi nechápou. Jak psala Verča, kdo se na něho byl podívat jednou, těžko zhodnotí, tak jako já těžko po jedné hodině zhodnotim Luboše. Jen opakuju, co už jsem psala na začátku týhle diskuse, když se včera Naďa ptala, jaké byly obrany. LÁĎA PRACOVAL S KAŽDYM PSEM PODLE JEHO MOŽNOSTÍ. Když ti na obrany přijdou i nepracovní plemena typu dalmoš (nic proti Elsičce, Veru Wink ), který maj povahu takovou, že kdyby na ní trochu víc zatlačil, tak se s prominutím posere v koutě, přijde mi válení se a postupné zvedání sebevědomí na místě. I Montymu zvednul sebevědomí a to tak, že dost! Nevim, jestli je to srozumitelný, jak to myslim, ale snad ano Wink

Po držce ti nedám, páč máš vesměs pravdu  Grin. Akorát tedy upřesním, že Ela by se neposrala v koutě, ale jednoduše se stáhla a vyprdla na kousání, kdyby se na ní šlo pod nátlakem  Wink.
Prostě Láďa šel úplně jinak na Elsu, úplně jinak na Montyho apod. prostě dle toho jakou má pes povahu a dle toho co od toho celého očekával i majitel psa  Wink
Zaznamenáno
Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #1030 kdy: 05. Duben 2012, 10:25:05 »

Po držce ti nedám, páč máš vesměs pravdu  Grin. Akorát tedy upřesním, že Ela by se neposrala v koutě, ale jednoduše se stáhla a vyprdla na kousání, kdyby se na ní šlo pod nátlakem  Wink.
Prostě Láďa šel úplně jinak na Elsu, úplně jinak na Montyho apod. prostě dle toho jakou má pes povahu a dle toho co od toho celého očekával i majitel psa  Wink

Uff, to jsem ráda    Grin

Jinak to bylo samozřejmě obrazně řečeno, že se posere v koutě Wink
Zaznamenáno
IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1031 kdy: 05. Duben 2012, 10:32:55 »

Já vám to neberu. Jako jestli ti přijde zrovna RR jako plemeno na obrany tak teda nevím (taky je to o možnostech plemene). Nicméně jak jsem psala já nehodnotila práci Tchoře takže nechápu srovnání nechápu jeho práci, přečti si to ještě jednou, psala jsem o obranách jako celku a můj názor na ně a vy mi tu neustále Tchoře předhazujete, že to dělá tak či onak. Ve své podstatě je mi to putna jak to dělá, hlavně když to vyhovuje. Takže ještě jednou opětovně: nejde tu o obhajobu práce Tchoře nebo Luboše, ať si dělají, jak chtějí. Jediný kdo tu hodnotí jste vy, neustále tu opěvujete a obhajujete Tchoře jako modlu. Já tu psala o obranách, jak to vidím já a co si myslím z toho, co tu píšete vy.

Takže nespojujte mě s tím, že mám něco proti jeho práci či něco podobného, to totiž vzniklo jen z Vašich vztahovačných reakcí a zcestných obran figuranta na blbě přečtené příspěvky.
Zaznamenáno

elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #1032 kdy: 05. Duben 2012, 10:50:56 »

Já vám to neberu. Jako jestli ti přijde zrovna RR jako plemeno na obrany tak teda nevím (taky je to o možnostech plemene). Nicméně jak jsem psala já nehodnotila práci Tchoře takže nechápu srovnání nechápu jeho práci, přečti si to ještě jednou, psala jsem o obranách jako celku a můj názor na ně a vy mi tu neustále Tchoře předhazujete, že to dělá tak či onak. Ve své podstatě je mi to putna jak to dělá, hlavně když to vyhovuje. Takže ještě jednou opětovně: nejde tu o obhajobu práce Tchoře nebo Luboše, ať si dělají, jak chtějí. Jediný kdo tu hodnotí jste vy, neustále tu opěvujete a obhajujete Tchoře jako modlu. Já tu psala o obranách, jak to vidím já a co si myslím z toho, co tu píšete vy.

Takže nespojujte mě s tím, že mám něco proti jeho práci či něco podobného, to totiž vzniklo jen z Vašich vztahovačných reakcí a zcestných obran figuranta na blbě přečtené příspěvky.

Já myslím, že kdyby sis pořádně přečetla větu, kterou Krisis začala, tak se to už může uzavřít  Wink "Nepřijde mi, že by tu někdo řekl, že jsi napsala něco špatně, prostě je to Tvůj názor"
Zaznamenáno
IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1033 kdy: 05. Duben 2012, 10:56:04 »

Já myslím, že kdyby sis pořádně přečetla větu, kterou Krisis začala, tak se to už může uzavřít  Wink "Nepřijde mi, že by tu někdo řekl, že jsi napsala něco špatně, prostě je to Tvůj názor"
Tu jsem si přečetla neboj, jen mi nedochází ten zbytek příspěvku... (jako jasně je to tvůj názor, ALE Tchoř.....) Grin Grin O Tchoře mi vůbec ale vůbec o počátku nešlo a nejde, takže nadále nechápu že mi ho neustále vnucují a obhajují.
 Já už to řešit nebudu pač mi to přijde jako ztráta času.
Zaznamenáno

Katkak
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #1034 kdy: 05. Duben 2012, 11:59:28 »

Fiha, clovek tu chvili neni... :-).
ja se na tchore taky tesim, doufam ze me budou poustet z prace.
nam taky vyhovuje prace navolno, Dina se tolik nehecuje, je ovladatelnejsi a tchor ani neduta, aby ji nedal podnet :-D. A Zipak ho asi bude potrebovat, tahaci on je, ale lidi se boji :-)
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 74   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!