HafBezObav.cz
14. říjen 2019, 23:37:07 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1] 2 3 ... 11   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Fena vs Pes  (Přečteno 23195 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Kristýnka
Dogus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
« kdy: 13. únor 2011, 11:41:23 »

Jaký máte názor na dvou pohlavní smečku? Má to nějaké své výhody oproti jedno pohlavní nebo jak to vnímáte?
A co si myslíte, že je lepší,fena nebo pes....?
Piště svoje postřehy, zkušenosti, problémy atd atd.... Thumb Up
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. únor 2011, 12:56:48 »

Záleží na plemeni i konkrétních jedincích a situaci. Mně třeba holky maximálně vyhovujou, ale mít dva samce např. maliňáky si upřímně moc neumim představit, v jednom bytě. Nedá se na to takle odpovědět.
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. únor 2011, 12:59:04 »

Jaký máte názor na dvou pohlavní smečku? Má to nějaké své výhody oproti jedno pohlavní nebo jak to vnímáte?
A co si myslíte, že je lepší,fena nebo pes....?
Piště svoje postřehy, zkušenosti, problémy atd atd.... Thumb Up
Napíšu ti to teda i veřejně. Myslím že jednopohlavní smečka má hodně výhod oproti dvoupohlavní a je "jednodušší".
Jestli psa nebo fenu jsem se zatim nerozhodla, obojí má pro a proti Wink
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #3 kdy: 13. únor 2011, 13:02:56 »

Záleží na plemeni i konkrétních jedincích a situaci. Mně třeba holky maximálně vyhovujou, ale mít dva samce např. maliňáky si upřímně moc neumim představit, v jednom bytě. Nedá se na to takle odpovědět.
Asi tak.
Já si dovedu představit psa třeba BOC nebo brabantíka Smiley, maliňáka vůbec. Moje tajný přání je mít jednou rtw psa, ale to je v návalech, jsem zvědavá jestli jednou bude nebo ne. Grin
Teď vim, že chci jen fenky, pro mě maj velkou převahu plusů. Kiss
Zaznamenáno
SandynkaM
Třída šampionů

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. únor 2011, 13:11:36 »

taky dávám přednost feministické smečce .. nedovedu si představit, že bych měla v bytě psa a háravou fenku..  Shocked
Zaznamenáno

Sandy
Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: 13. únor 2011, 13:12:21 »

jasný, že záleží na mnoha věcech, ale spíš mě zajímal prostě jen názor lidí, co to takhle vlastní...a jejich postřehy atd...Smiley
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. únor 2011, 13:22:28 »

jasný, že záleží na mnoha věcech, ale spíš mě zajímal prostě jen názor lidí, co to takhle vlastní...a jejich postřehy atd...Smiley

U snášenlivejch plemen je jednodušší jednopohlavní, u těch míň snášenlivejch oboupohlavní, ale to zase nese víc příležitostí pro koflikt s okolím. Si myslim.
Zaznamenáno

Lucietka
Host
« Odpověď #7 kdy: 13. únor 2011, 14:37:34 »

já jestli jednou si pořídím dalšího ňuníka, tak bych nejspíš šla taky do fenky, i když co jsem různě četla, oboupohlavní smečka je lepší na sžití, ovšem je tu problém hárání, ale na druhou stranu možná menší pravděpodobnost nějakýho konfliktu než fenaxfena.. ale u psa bych se pak možná bála že by se mohl venku prát. No nevím  Roll Eyes
Zaznamenáno
Airen
Super pes
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 13. únor 2011, 14:41:48 »

já jestli jednou si pořídím dalšího ňuníka, tak bych nejspíš šla taky do fenky, i když co jsem různě četla, oboupohlavní smečka je lepší na sžití, ovšem je tu problém hárání, ale na druhou stranu možná menší pravděpodobnost nějakýho konfliktu než fenaxfena.. ale u psa bych se pak možná bála že by se mohl venku prát. No nevím  Roll Eyes
A fena se snad prat nemuze? Grin ja bych se u oboupohlavni smecky spis bala toho, ze si pes bude fenu hlidat...i proto chcem dalsiho spis psa..
Zaznamenáno
Lucietka
Host
« Odpověď #9 kdy: 13. únor 2011, 14:51:25 »

A fena se snad prat nemuze? Grin ja bych se u oboupohlavni smecky spis bala toho, ze si pes bude fenu hlidat...i proto chcem dalsiho spis psa..

ale jo..nevim, hodně bych o tom přemýšlela, do jakýho pohlaví jít.
Zaznamenáno
Leňule :-)
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 kdy: 13. únor 2011, 15:01:34 »

já bych nad tim naopak moc nepřemejšlela a šla bych do fenečky, mám je tak nějak radši Smiley
Zaznamenáno

"Psi jsou ve tvarování lidí mnohem úspěšnější, než lidé ve tvarování psů." (SG)

Chery z Mokropeské zahrady *18.4.1996 +29.12.2008
Kessy *28.11.2008
MJ Final Countdown *30.9.2011
Dotty Dream Harisson *11.5.2014
Aiwo Easy Euforia *19.4.2017

pro SZ lenkarambo
SandynkaM
Třída šampionů

Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 13. únor 2011, 15:06:44 »

no z vlastní zkušenosti si myslím,že psi mají venku k rvačkám větší sklony... my máme 2 fenky(3,5r a 8měs.), mamina má fenku,babča má fenku (7let,3r.) a denně se navštěvujeme s dalšíma 3 holkama a jedním 10měsíčním klukem a nikdy k žádné hádce mezi nima nedošlo...  Thumb Up ale je fakt, že když jsme venku, tak ten jedinej klučina má tendence si ženský hlídat...
Zaznamenáno

Sandy
choco
Extra Super pes
**

Andrew a Adelise Ray d´Or (20.12.2006)

Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 13. únor 2011, 17:12:12 »

Nám pes s fenou vyhovuje a i do budoucna to tak asi zůstane, protože já jsem na psy samce a páníček zas na feňule Smiley A pes si feňuli rozhodně nehlídá. A nevidím moc rozdíl v tom, jak se k sobě chovají ve srovnání třeba s holčičíma nebo klučičíma smečkama, co znám. Jaký si to člověk udělá, takový to má Smiley)
Zaznamenáno
Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 13. únor 2011, 17:36:23 »

Nám pes s fenou vyhovuje a i do budoucna to tak asi zůstane, protože já jsem na psy samce a páníček zas na feňule Smiley A pes si feňuli rozhodně nehlídá. A nevidím moc rozdíl v tom, jak se k sobě chovají ve srovnání třeba s holčičíma nebo klučičíma smečkama, co znám. Jaký si to člověk udělá, takový to má Smiley)
hele a fakt si ji venku nehlídá jo? A co hárání, jak to řešíte?  (pokud teda není vykastrovaná ) Smiley
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 kdy: 13. únor 2011, 17:37:39 »

no já si myslím, že feny mají menší sklony ke rvačkám než psi...
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
Stran: [1] 2 3 ... 11   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!