HafBezObav.cz
14. říjen 2019, 05:23:14 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1] 2   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Bezpečný domov  (Přečteno 11988 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« kdy: 20. Leden 2008, 02:07:59 »

Včera nám vyhořel kamarád. Teda jeho byt vyhořel. Stalo se to přes den, když nebyl doma, chytlo kanape od v zásuvce nechané dobíječky na mobil, od kanape sádrokarton, od toho i střecha, nikomu se nic nestalo, ale docela velkej průšvih. Hasiči říkali, že to je v poslední době jedna z nejčastějších příčin požárů. Samozřejmě jsem si ve svý katastroficky nastavený hlavě hned představila (dobíječku si nechávám v zásuvce už léta Undecided), jak hoří přes den můj byt plnej zvířat, který nemůžou ven...  Tak chci jenom říct, ať si na to dáváte pozor. Mně by ani nenapadlo že se něco takovýho může stát, ale prej to je fakt běžný.
Zaznamenáno

yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: 20. Leden 2008, 08:17:33 »

No,tak to  je síla,to bych teda taky nečekala že takhle od "blbí"nabíječky může něco chytnout,já jí tam naštěstí nenechávám,ale přítel občas jo. Undecided Tak to díky za upozornění.Tvýho kamaráda je mi líto,ale ještě že vše dopadlo relatyvně dobře.myslím to tak že se nikomu nic nestalo.
Zaznamenáno

ajulik
Extra Super pes
**

Sally *29.4.2007, Geppetto *24.7.2010

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 20. Leden 2008, 16:41:54 »

juu, tak to my máme nabíječku v zásuvce furt a pořád!
A co kamarád, jak je na tom?
Zaznamenáno

"Chceš-li ovládat svého psa, musíš se nejprve naučit ovládat sám sebe."
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Leden 2008, 18:49:43 »

juu, tak to my máme nabíječku v zásuvce furt a pořád!
A co kamarád, jak je na tom?

Hasiči mu uřízli kus střechy, která už nebyla bezpečná, tak se to opravuje, vevnitř se dělají nový ty sádrokartóny byt je plnej takovejch těch sazí který nejdou dolů. Ale jinak snad dobrý. Naštěstí je v tom domě dílna, takže zaměstnanci si toho požáru všimli docela brzo. Bejt to v domě kde choděj všichni do práce tak mohlo bejt po srandě...
Zaznamenáno

yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: 20. Leden 2008, 22:46:18 »

Tak hlavně že je na tom dobře a že se nikomu nic nestalo,jen ta oprava a rekonstrukce bude ted asi drahá. Undecided
Zaznamenáno

iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: 20. Leden 2008, 22:51:14 »

no tak sem běžela vyndat nabíječky. Je to děs aspoň že trocha štěstí v neštěstí a všimly si toho dřív než to dopadlo hůř. Držim palečky at maj brzo bydlení v pořádku.
Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 28. Leden 2008, 09:17:49 »

Jak to vypadá s kamarádem??
Zaznamenáno

Ircza
CACIB
**

Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 28. Leden 2008, 09:39:33 »

Včera nám vyhořel kamarád. Teda jeho byt vyhořel. Stalo se to přes den, když nebyl doma, chytlo kanape od v zásuvce nechané dobíječky na mobil, od kanape sádrokarton, od toho i střecha, nikomu se nic nestalo, ale docela velkej průšvih. Hasiči říkali, že to je v poslední době jedna z nejčastějších příčin požárů. Samozřejmě jsem si ve svý katastroficky nastavený hlavě hned představila (dobíječku si nechávám v zásuvce už léta Undecided), jak hoří přes den můj byt plnej zvířat, který nemůžou ven...  Tak chci jenom říct, ať si na to dáváte pozor. Mně by ani nenapadlo že se něco takovýho může stát, ale prej to je fakt běžný.

Šiš to mi ani neříkej, taky mám doma nabíječku v zásuvce, vždycky jenom napíchnu mobil a dobíjím. Tak super,dneska budu celej den na trní...a to jsme zrovna dneska nechali Albiho nazkoušku v pokoji, jestli tam něco neprovede...
Zaznamenáno

Čím více poznávám lidi kolem sebe, tím více si vážím svého psa.
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 28. Leden 2008, 09:44:17 »

Šiš to mi ani neříkej, taky mám doma nabíječku v zásuvce, vždycky jenom napíchnu mobil a dobíjím. Tak super,dneska budu celej den na trní...a to jsme zrovna dneska nechali Albiho nazkoušku v pokoji, jestli tam něco neprovede...

No já měla právě přesně stejný pocity...
Zaznamenáno

capouch
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 28. Leden 2008, 10:18:21 »

Ahoj, zaznamenala jsem Vaší diskuzi o nabíječkách v zásuvce a věcech podobných. Musím říct, že nám doma zatím padla jen jedna nabíječka na mobil a kabel k počítači, ale naštěstí bez újmy na zdraví Capa. Jen já jsem měla problém, že počítač umřel a telefon na tom nebyl o moc lépe. Větší problém mám s likvidací nábytku. Během měsíce zlikvidoval botník, komodu, lišty od plovoucí podlahy a sežral dveře se skleněnou výplní. To byl teprv šok když jsem přišla z práce a čekala kdy vypadne sklo.
Zaznamenáno
yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 kdy: 28. Leden 2008, 10:51:43 »

Tak to vítej d klubu pejsků ničitelů..já mám teda štěstí ,to že moje fenka nezničila prakticky nic(tuk tuk),tak,ale je tu spousta lidičk co je na tom jako ty. Undecided
Zaznamenáno

capouch
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 28. Leden 2008, 10:57:03 »

on to nedělal do 6ti měsíců, pak jsem odjela na 14 dní pryč a hlídal mi ho chovatel. Vrátil se a zlikvidoval během měsíce půl bytu. málem jsem měla infarkt. musela jsem vysklít dveře, abych předešla případnému zranění při žraní dveří. pak jsem dostala tip, abych zakoupila klec a když nebudu doma, tak ho tam zavírala. bála jsem se a moc se mi do toho nechtělo, ale musím říct, že to mělo úžasný úspěch. Capíšovi se tam líbí a neprotestuje. do klece jsem ho zavírala asi měsíc, pak jsem mu nechala otevřený prostor a je klid. snad už začíná dospívat.
Zaznamenáno
yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 kdy: 28. Leden 2008, 11:01:44 »

Tady na foru radecha taky používá klec a je víc než spokojená.Takže věřím,že klec se zamlouvá jak tobě i pesanovi. Grin
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #13 kdy: 28. Leden 2008, 11:04:38 »

Ahoj, zaznamenala jsem Vaší diskuzi o nabíječkách v zásuvce a věcech podobných. Musím říct, že nám doma zatím padla jen jedna nabíječka na mobil a kabel k počítači, ale naštěstí bez újmy na zdraví Capa. Jen já jsem měla problém, že počítač umřel a telefon na tom nebyl o moc lépe. Větší problém mám s likvidací nábytku. Během měsíce zlikvidoval botník, komodu, lišty od plovoucí podlahy a sežral dveře se skleněnou výplní. To byl teprv šok když jsem přišla z práce a čekala kdy vypadne sklo.

Tak koukam uz jsi se taky zapojila do taju fora?  Wink
Zaznamenáno
capouch
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 28. Leden 2008, 11:11:20 »

Ahoj, dnes jsem se snažila trochu zorientovat. Mám aktuální zážitek z dnešní noci. Jak jsem ti vyprávěla, že capíš je alergic a nesnášenlivý, tak jsem včera odpo udělala další pokus, abych vyloučila další složku případné nesnášenlivosti. Dala jsem mu buvolí kost na čištění zubů. efekt 100%. v 03,35 mě přišel vzbudit a opět jsem se dívala jak vypadá rachejtle v podobě mého psa. šílený. mám strach mu dát už i rejži  Undecided
Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!