HafBezObav.cz
24. únor 2020, 09:13:48 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: PLS o radu s granulama  (Přečteno 2075 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Dawes
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« kdy: 03. Prosinec 2010, 21:49:13 »

mam 6mesicni stene BSP a chtel bych se zeptat jaky rozdil je mezi premijovymi a superpremijovymi granulema??
procetl sem toho tu vcelku dost je me jasne ze v SP bude neco navic ale nevim jestli se to pro to moje stene oplati nebo jestli je tam toho o tolik vic do ted zijeme na Britech ale ty nasej slecne moc nevoniju zkouseli sme Optimu a po tech mela prujem
ted prave vybiram mezi Calibrou, Brit Care Royal Canin a Nutra a nebo by ste doporucily jine znacky??
Zaznamenáno
MartinaM
Třída otevřená

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 04. Prosinec 2010, 12:56:04 »

pro štěně a zvlášť velkého plemene se vždycky oplatí kvalitní strava, veterina nebude v dospělém věku tolik nákladná  Wink
Ještě upravím, už sem bylo vloženo v jiném tématu malé povídání:
http://www.ichovatelskepotreby.cz/clanek/45/Test-suchych-krmiv-v-roce-2010.htm
« Poslední změna: 04. Prosinec 2010, 13:03:23 od MartinaM » Zaznamenáno
iwule
Dogus Suprus
*

Pohlaví: Ženské

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 04. Prosinec 2010, 17:29:36 »

z těch co píšeš bych doporučila britcare popř. nutram. já osobně nedam dopustit na orijen ale štěndu bych ho nedávala. koukej se spíš na složení než na název prémiový a superprémiový. název nic neznamená na pytel si to může napsat každej. ve složení by na prvnim místě měla bejt masová moučka, v horšim případě čerstvý maso. pak až náký to obilí a podobně. já se snažim vybrat tak aby tam obilovin bylo co nejmíň ale to už je asi věc názoru. pro velký plemena by mělo být míň proteinu, tuším kolem 25% ale tím číslem si nejsem jistá.
Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
Dominik64
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Leden 2019, 14:50:37 »

mam 6mesicni stene BSP a chtel bych se zeptat jaky rozdil je mezi premijovymi a superpremijovymi granulema??
procetl sem toho tu vcelku dost je me jasne ze v SP bude neco navic ale nevim jestli se to pro to moje stene oplati nebo jestli je tam toho o tolik vic do ted zijeme na Britech ale ty nasej slecne moc nevoniju zkouseli sme Optimu a po tech mela prujem
ted prave vybiram mezi Calibrou, Brit Care Royal Canin a Nutra a nebo by ste doporucily jine znacky??
zkusil bych asi ten Brit, ten mi ze všech připadá jak cenově tak kvalitativně na tom nejlépe
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!