HafBezObav.cz
09. Prosinec 2019, 22:59:24 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 15 16 [17]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Literatura o psech  (Přečteno 51384 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Evina
Vítěz dne (BOD)

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #240 kdy: 04. Září 2014, 12:17:54 »

Já z toho seznamu nejvíc miluju: Co má pes na jazyku (Stanley Coren), Co má pes na mysli (Stanley Coren) a Konejšivé signály (Turig Rugaas)

Wink

Tak tyhle knížky jsem taky četla a moc mi kdysi pomohly pochopit chování našeho Griffíčka, když jsme si ho vzali z útulku....Už bohužel mezi námi není.....

Ale sem jsem zabrousila s dotázkem...Neznáte někdo nějakou opravdu dobrou knížku o "Čévéčkách"? Sice jsem pořád věrná choďákům, ale do budoucna s manželem plánujeme pořízení i fenky ČSV a chci se zatím o plemeni dozvědět co nejvíc. Píšu si s jedním chovatelem, četla jsem si o historii ČSV, knížky o vlcích a jejich komunikaci, ale zajímalo by mě, jestli někdo napsal něco vyloženě o čévéčkách jako shrnující materiál o chovu, povaze, různých specifických vlastnostech, typy na výcvik apod. Předem díky za tip.
Zaznamenáno

Evík
Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #241 kdy: 04. Září 2014, 12:40:11 »

Tak tyhle knížky jsem taky četla a moc mi kdysi pomohly pochopit chování našeho Griffíčka, když jsme si ho vzali z útulku....Už bohužel mezi námi není.....

Ale sem jsem zabrousila s dotázkem...Neznáte někdo nějakou opravdu dobrou knížku o "Čévéčkách"? Sice jsem pořád věrná choďákům, ale do budoucna s manželem plánujeme pořízení i fenky ČSV a chci se zatím o plemeni dozvědět co nejvíc. Píšu si s jedním chovatelem, četla jsem si o historii ČSV, knížky o vlcích a jejich komunikaci, ale zajímalo by mě, jestli někdo napsal něco vyloženě o čévéčkách jako shrnující materiál o chovu, povaze, různých specifických vlastnostech, typy na výcvik apod. Předem díky za tip.

Zkus napsat Hance - http://raksa.certik.cz/   , snad má na stránkách někde kontakt, ta by Ti mohla poradit Wink
Zaznamenáno
Evina
Vítěz dne (BOD)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #242 kdy: 04. Září 2014, 13:02:57 »

Zkus napsat Hance - http://raksa.certik.cz/   , snad má na stránkách někde kontakt, ta by Ti mohla poradit Wink

díííík zkusím Wink
Zaznamenáno

Evík
Stran: 1 ... 15 16 [17]   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!