HafBezObav.cz
10. Prosinec 2019, 05:26:24 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 14 15 [16] 17   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Literatura o psech  (Přečteno 51386 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Jirka a Fox
CAC
*

Pohlaví: Mužské

Ahoj :)

Zobrazit profil
« Odpověď #225 kdy: 14. únor 2013, 23:04:16 »

Pěkný, určitě si něco najdu. Už delší dobu čtu (často spíš listuju) v knížce Řeč psů (Roger Abrantes), moc se mi líbí, hlavně sem začal líp rozumět chování a řeči  Smiley
Zaznamenáno
Alča, Abby a Easy
Strážný Pes
Dogus Suprus
*

Pohlaví: Ženské

Abby *20.12.2005 Easy *18.6.2008 Noisy *18.11.2012

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #226 kdy: 14. únor 2013, 23:09:09 »

Pěkný, určitě si něco najdu. Už delší dobu čtu (často spíš listuju) v knížce Řeč psů (Roger Abrantes), moc se mi líbí, hlavně sem začal líp rozumět chování a řeči  Smiley
na tohle nejvíc doporučuji štěkání a konejšové signály od Turid Rugaas, přečetla sem je jedním dechem a hodně mi vysvětlily Smiley
Zaznamenáno

BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #227 kdy: 15. únor 2013, 10:36:34 »

Nějaký tip na dobrou knížku ?  Cool
Pro mě jsou zase top: Čtyřnohý kamarád aneb pozitivní motivace v praxi (MVDr.Martina Klimešová) a Svého psa nestřílejte (Karen Pryor). Ale je pravda, že jsem teď dlouho žádnou novou nečetla. Po x letech jsem se vrhla na beletrii. Smiley
Zaznamenáno
Leňule :-)
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #228 kdy: 15. únor 2013, 10:43:36 »

já zas miluju "prasátka" od Jane Killion ... pak Karen Pryor a Svého psa nestřílejte ... pak psí dominanci od Barry Eatona ... a od Klimešky se mi víc líbila Agility - moje cesta (která se agility jen dotýká), než čtyřnohý kamarád ... a je jich víc, které mě zaujali, z každé si člověk něco veme Cheesy
Zaznamenáno

"Psi jsou ve tvarování lidí mnohem úspěšnější, než lidé ve tvarování psů." (SG)

Chery z Mokropeské zahrady *18.4.1996 +29.12.2008
Kessy *28.11.2008
MJ Final Countdown *30.9.2011
Dotty Dream Harisson *11.5.2014
Aiwo Easy Euforia *19.4.2017

pro SZ lenkarambo
minik
Host
« Odpověď #229 kdy: 15. únor 2013, 11:21:50 »

Já z toho seznamu nejvíc miluju: Co má pes na jazyku (Stanley Coren), Co má pes na mysli (Stanley Coren) a Konejšivé signály (Turig Rugaas)
Hele, kdyz uz se tu ty konejsive signaly nahodili. Posledni dobou je u svych psu hodne sleduju a prisla jsem na to, ze dost casto zivaj. Treba kdyz prijdu z prace domu, krome nadseneho vitani obrovsky a s hlasitym zvukovym efektem zivnou, ze se jim musim smat  Grin. Ja jsem nadsena, oni jsou nadseni, tak to asi zivaj proto, ze se proste jen probouzej z lenoseni?
Zaznamenáno
CuLa
CAC
*

Chelsea - Cirkulárka v kožichu:)

Zobrazit profil
« Odpověď #230 kdy: 15. únor 2013, 13:18:08 »

Hele, kdyz uz se tu ty konejsive signaly nahodili. Posledni dobou je u svych psu hodne sleduju a prisla jsem na to, ze dost casto zivaj. Treba kdyz prijdu z prace domu, krome nadseneho vitani obrovsky a s hlasitym zvukovym efektem zivnou, ze se jim musim smat  Grin. Ja jsem nadsena, oni jsou nadseni, tak to asi zivaj proto, ze se proste jen probouzej z lenoseni?

Nevím, třeba to je z toho, že se zrovna probrali, ale taky to může být tím rozrušením. Chelsina to dělá též. Ona je úplněj mimoň, když přijdeme domů nebo třeba nějaká návštěva dorazí. Hodně skáče, kroutí se jak žížala, přeťapkává na místě.. Já čekám, až si sedne. Pro ní je to dost náročný, jak je v rauši, tak taky občas ukrutně zívne (huba velká jak chlebník Cheesy) jak říkáš "s hlasitým zvukovým efektem". Sedí hrozně neposedně, oči jí září, úplně je vidět, jak je rozrušená. Tak se pak skloním a ona mě začne obíhat, případně doběhne pro hračku nebo roztrhanou krabici, kterou jsme jí před odchodem naplnili dobrůtkama a cpe mi ten rozžužlanej kus do ruky  Grin  Love Je to trdlo.
Zaznamenáno
minik
Host
« Odpověď #231 kdy: 15. únor 2013, 13:22:56 »

Nevím, třeba to je z toho, že se zrovna probrali, ale taky to může být tím rozrušením. Chelsina to dělá též. Ona je úplněj mimoň, když přijdeme domů nebo třeba nějaká návštěva dorazí. Hodně skáče, kroutí se jak žížala, přeťapkává na místě.. Já čekám, až si sedne. Pro ní je to dost náročný, jak je v rauši, tak taky občas ukrutně zívne (huba velká jak chlebník Cheesy) jak říkáš "s hlasitým zvukovým efektem". Sedí hrozně neposedně, oči jí září, úplně je vidět, jak je rozrušená. Tak se pak skloním a ona mě začne obíhat, případně doběhne pro hračku nebo roztrhanou krabici, kterou jsme jí před odchodem naplnili dobrůtkama a cpe mi ten rozžužlanej kus do ruky  Grin  Love Je to trdlo.
U nas je to podobny. Astik mi vzdy nacpe do ruky zbytek kosticky a Jazz se zase krouti a knuci. Ja po nich nechci, aby byli vklidu, pac mme se to vitani libi, jen teda netoleruji skakani, coz je u Jazze trosku narocnejsi. No a Vikinka vzdy utika k Jazzovi do klece a do kuchyne, kde predtim byl, jestli tam nahodou po nem neco nezustalo  Grin.
Zaznamenáno
CuLa
CAC
*

Chelsea - Cirkulárka v kožichu:)

Zobrazit profil
« Odpověď #232 kdy: 15. únor 2013, 13:26:24 »

U nas je to podobny. Astik mi vzdy nacpe do ruky zbytek kosticky a Jazz se zase krouti a knuci. Ja po nich nechci, aby byli vklidu, pac mme se to vitani libi, jen teda netoleruji skakani, coz je u Jazze trosku narocnejsi. No a Vikinka vzdy utika k Jazzovi do klece a do kuchyne, kde predtim byl, jestli tam nahodou po nem neco nezustalo  Grin.

No, tak to mám stejně. Nepožaduji klid, to by jí asi vybouchla hlava  LOL, ale to skákání teda se snažíme odbourat, protože to je děsný. Já už to mám v pohodě, ale návštěvy jsou horší, oni všichni začnou hned po příchodu šišlat "ahoooj šelzineško!" a už jí maj na hrudi Sleep a nenechaj si nic vysvětlit  Roll Eyes  Wink
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #233 kdy: 15. únor 2013, 13:44:05 »

No, tak to mám stejně. Nepožaduji klid, to by jí asi vybouchla hlava  LOL, ale to skákání teda se snažíme odbourat, protože to je děsný. Já už to mám v pohodě, ale návštěvy jsou horší, oni všichni začnou hned po příchodu šišlat "ahoooj šelzineško!" a už jí maj na hrudi Sleep a nenechaj si nic vysvětlit  Roll Eyes  Wink

V tom je Prasátková nekompromisní Grin
Zaznamenáno

minik
Host
« Odpověď #234 kdy: 15. únor 2013, 13:45:15 »

V tom je Prasátková nekompromisní Grin
LOL
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #235 kdy: 10. Prosinec 2013, 08:35:07 »

Už jste to někdo čet?

http://www.plotknihy.cz/titul.php?titul=481
Zaznamenáno

Leňule :-)
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #236 kdy: 10. Prosinec 2013, 09:20:51 »

ještě ne, ale mám to doma ...
Zaznamenáno

"Psi jsou ve tvarování lidí mnohem úspěšnější, než lidé ve tvarování psů." (SG)

Chery z Mokropeské zahrady *18.4.1996 +29.12.2008
Kessy *28.11.2008
MJ Final Countdown *30.9.2011
Dotty Dream Harisson *11.5.2014
Aiwo Easy Euforia *19.4.2017

pro SZ lenkarambo
elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #237 kdy: 10. Prosinec 2013, 09:28:06 »

Já včera nakoukla, když jí Ježíšek kupoval  Cheesy
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #238 kdy: 10. Prosinec 2013, 09:30:26 »

Tak jsem zvědavá na vaše názory Wink
Zaznamenáno

Katkak
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #239 kdy: 13. Srpen 2014, 12:29:08 »

Kamarádka shání do školy knížky Žraloci v psí kůži a Psí zabijáci od Ireny Sehnerové... Nemáte někdo? Stačí i jen na půjčení Smiley
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 14 15 [16] 17   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!