HafBezObav.cz
17. Listopad 2019, 11:06:49 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 20   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Nazrál čas na nového pejska - poraďte mi:-)  (Přečteno 28068 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Marek p.
Host
« Odpověď #30 kdy: 20. říjen 2010, 14:58:01 »

Osobně bych radši brala chovku, která veřejně přizná, na co pes umřel, než chovku, kde mají některý psy vedený jako živý, ač nejsou, či nemají vůbec důvod smrti. Jako člověk se třeba lekne, ale ví, do čeho jde a trochu to svědčí o morálce toho chovatele...

Jinak chápu, že chceš znovu berňáka, každej tu má to svoje vemínko, ke kterýmu srdce tíhne a prostě jsou plemena, která mají to zdravíčko horší a člověk do toho s tím buď jde a nebo ne...
Zaznamenáno
Sašulka Bernská
Vítěz dne (BOD)

Pohlaví: Ženské

Max a Gordík a Ounnie

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #31 kdy: 20. říjen 2010, 15:13:13 »

Radecho, já souhlasím a vážím si Tvýho názoru. Ale prostě chci berňáka, protože nám patří, taková osudovka.

S ohledem na to zdraví a dlouhověkost jsem si právě hledala tu chovku a co do naplnění těch kritérií mi právě tohle konkrétní spojení přijde jako dobrý. Chovatelka ty psy opravdu řeší a přemejšlí, který jedince spojit, aby vše dopadlo co nejlépe. Toho tátu sleduju delší dobu a Queen Elsa jako stanice, která se BSP a appenzellákům věnuje mi přijde jako dobrá volba.

Paní se se mnou otevřeně bavila, rozhodně mi netvrdila, že je to trefa do černýho a záruka, že pes bude žít 20let bez jediný návštěvy veterináře.

Co do dlouhověkosti - mámě feny je 7let, její máma se dožila 13 a její babička 11let.

Markét: tak nějak k tomu přistupuju..
Zaznamenáno

SZ: Dustin
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 20. říjen 2010, 15:16:43 »

Já souhlasim, že vypadaj poctivě, určitě se snažej, tak přeju šťastnou ruku Smiley!
Zaznamenáno

choco
Extra Super pes
**

Andrew a Adelise Ray d´Or (20.12.2006)

Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 20. říjen 2010, 16:40:27 »

Do SZ se mi to nepovedlo,tak jsem písla na maila.  Jinak taky chápu,že jdeš zase do stejného plemene, já to mám taky tak, i když vím,že hledání té pravé chovky bude pěkně těžký, maximálně to bude některý z jiných retroušů Smiley

Jo jen Legolas, co jsem ho viděla jako malýho a znám od kamarádky tak byl fakt poseroutka a i když socializovali,jak mohli,tak myslím,že k chlapům je třeba stále odměřený....ale myslím,že bych tohle klidně oželela a tomu zdraví prostě dávala přednost...
Zaznamenáno
Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 20. říjen 2010, 20:53:00 »

Sojkovi znám nejen z Heroltic a oni BSPčkama žijou, myslím že sis v rámci možností vybrala skvěle . Držím palce ať přijdou se štěnísem jen samé radosti  Wink
Zaznamenáno

Šimona
bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 22. říjen 2010, 08:46:35 »

no ja bych se jeste poptala na tyhle veci: alergie ( mrkni jim na nosy - inhalacni a., popr. cervence ocka taky neco prozradi), dal bych

chtela urcite videt vysetreni loktu DKL, nejlepe dve generace zpet.. a uplne nejlepe by to bylo u stenat, ktere dava fenule, kterou si vybrala a tez kryci pes.

pak mrkni na kssp.cz - jsou tam statistiky u jednotlivych odchovu - resp. u feny - uvidis, jaky fenule dava stenda. Dale na tom webu najdes rubriku zdravi, kde jsou napsany nejcastejsi nemoci. Krom toho kontaktuj, majitele stenatek a poptej se, ale to uz tu nekdo psal.

a rozhodne se poptej,jestli to jsou vyrovnane povahy - nektere muzou mit panicky strach z chlapu, velkych veci apod.

juuuu, bude malej salasnicek, uz se na nej moooc tesime Kiss Kiss Kiss

a nechces bigla??? rikala jsi, ze se Ti libi Cheesy Grin Cheesy Grin Cheesy Grin
hele a nechces toho bigla, jak si rikala, ze se ti libi??? Grin Cheesy Grin
Zaznamenáno
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 22. říjen 2010, 11:04:32 »

Chtěla bych vidět na živo fenu i psa. Ideálně ve společnosti lidí, jiných psů... nápad spojit se s majiteli jejich odchovů je super. Hlavně proštudovat to zdravíčko...

A když to půjde, jejich sourozence a příp. už odchovaný potomky a informace o všech, živejch i neživejch.
« Poslední změna: 22. říjen 2010, 11:11:49 od petrb » Zaznamenáno
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 22. říjen 2010, 11:06:42 »

já jsem nepoučitelná
Znám.
Tak hodně vybírej. Jen pozor, aby se nepřebralo. K tomu Ti přeju jen výhru v týhle divný loterii.
Nějak, jak se ale  známe, mi spíš připadne, že nevim, esli příprava bude vůbec k něčemu.
Kéž bys za minulostí udělala už definitivní tečku. Já si pořídit něco, co nemá jedinej genetickej defekt, přinesu si domu počáteční genetickej odpad. Kiss
« Poslední změna: 22. říjen 2010, 14:38:19 od petrb » Zaznamenáno
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 22. říjen 2010, 11:08:26 »

Náš Max je 5,5 let starej a kromě zánětu třetích víček, který si přivodil hrabáním v záhonu, mu nikdy nic nebylo (ťuk, ťuk,ťuk)
A buď na to pyšná a hodně si to užij. Jestli není Max maximální výjimkou.
Zaznamenáno
Barushka
Dogus Suprus
*

Ferďásek vocásek

Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 22. říjen 2010, 12:44:48 »

a nechces bigla??? rikala jsi, ze se Ti libi Cheesy Grin Cheesy Grin Cheesy Grin
hele a nechces toho bigla, jak si rikala, ze se ti libi??? Grin Cheesy Grin

Nechce! Už jsem jí nabízela Ferďáka..!  Grin Grin Grin
Zaznamenáno

"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je."
J.Werich
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 22. říjen 2010, 14:39:29 »

Nechce! Už jsem jí nabízela Ferďáka..!  Grin Grin Grin
Grin Grin
Taky bych jednoho psa měla...
Zaznamenáno
Sašulka Bernská
Vítěz dne (BOD)

Max a Gordík a Ounnie

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #41 kdy: 23. říjen 2010, 22:17:46 »

Beru je všechny tři, Mavericka, Ferdinanda i Ňuňu, ale eště byste brzo rády platily výkupný.... jinak se narodily mimina, včera, dkyž jsem byla na Moravě... je jich šest, 4kluci a 2holky..

http://www.sojkovy-queenelsa.cz/berner/vrh_O/berner/vrh_O/vrh_O.html - tady si můžete prohlídnout ty malinkatý symetrický xichtíky...

A tady máte fotečku pejska, jehož mamina pocháze také z QE. Pejsek je u paní Sojkové, než bude moci do rodiny... Mě se strašně líbí, ale je to nestandart, protože má jednu ponožku moc vysokou. Jmenuje se Capuccino - u mě zvaný Papučák. http://www.valerossbohemia.cz/odchovy/vrh_c/gal_5.5_tydne/img00003.htm
Zaznamenáno

Barushka
Dogus Suprus
*

Ferďásek vocásek

Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 24. říjen 2010, 09:34:20 »

Kterej bude tvůůůůj? Kiss
Zaznamenáno

"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je."
J.Werich
Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 24. říjen 2010, 10:59:41 »

Slaaadousci pupikaty  Kiss
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
Sašulka Bernská
Vítěz dne (BOD)

Max a Gordík a Ounnie

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #44 kdy: 24. říjen 2010, 11:21:26 »

Nejvíc se mi asi líbí ten s nejširším bílým pruhem. Ale ono těžko říct, oni se jim ty ksichtíky ještě změní. I když Capuccino s ponožkou má hodně do sebe...
Zaznamenáno

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 20   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!